Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monklje, še hodite v hribe s cucki?

Monklje, še hodite v hribe s cucki?

Sicer hec, ampak za vas bi res bili ti ravno pravšnji.😁

[img]http://shrani.si/f/W/Ma/nGDxUC/411459363147542624380462.jpg[/img]


Definitivno raje psa, kot tebe, polarni sij.


Definitivno raje psa, kot tebe, polarni sij.
[/quote]
No ja, se ti ni z bat, da bi požela moje znimanje.

Ampak spomnim se, ko so norele, da morajoo lastniki krav v hribih dobiti kazni, ker krave v hribih ogrožajo njih in njihove cucke, ko se odpravijo na sprehode. Nekam je potihnilo od takrat. Ne prikimajo več čisto vsaki babji noriji?

nova
Uredništvo priporoča

Bk na kravi…

???

A to si se ti našemil ali si skoz tak?

Je nevidna pri tebi?😁

Smili se mi kravica na sliki, čeprav izgleda ponosna na službo, ki jo ima 😉
Kar se tiče krav v hribih – hvalabogu da so, ko jih enkrat ne bo, me bo zaskrbelo. Zaradi mene če tudi po mestih hodijo, samo to za njih ne bi bilo ok.

Tak ti bi moral plačilne naloge pisat, ko “športaš s cuckom” po tujem posestvu.😁

Je nevidna pri tebi?😁
[/quote]

Ja. Samo piše slika.

Pa se sponiš norenja babovja in monkelj pred kakim letom, da bi morali lastniki krav plačat kazni, ker krave v hribih , kjer one hodijo, nimajo kaj počet?

A ste že probali kislo mleko od krav v hribih? Jaz na Veliki planini, samo zaradi tistega kislega mleka naj imajo hribe!

Pa se sponiš norenja babovja in monkelj pred kakim letom, da bi morali lastniki krav plačat kazni, ker krave v hribih , kjer one hodijo, nimajo kaj počet?
[/quote]

Ne, to pa nisem brala. Če imaš blizu temo – daj nalepi.

Ne, to pa nisem brala. Če imaš blizu temo – daj nalepi.
[/quote]Nimam, spomnil sem se ob tej sliki. Debata se je pa začela, ker je bilo v medijih, da je se z eno pgnala krava, ker se je njen pes zaganjal v kravo.

Nimam, spomnil sem se ob tej sliki. Debata se je pa začela, ker je bilo v medijih, da je se z eno pgnala krava, ker se je njen pes zaganjal v kravo.
[/quote]

:))))

Aha, ena tema je ta, vem pa ad je bila še druga. https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11081732

Ne bik, vol je to, vol.

vol=bulle
Bulle – je enako kot po slovensko kifelc za policista, v nemščini. Se pravi jalov vol na kravici. 🙂

Jooj, luštno za brat, ko hočeš malo smeha :)))
Nekateri mislijo, da bo v hribih enako kot na Dunajski v Lj, in potem so strašansko presenečeni, ker temu ni tako, in iščejo nadaljna navodila :))))))

Ne bik, vol je to, vol.

vol=bulle
Bulle – je enako kot po slovensko kifelc za policista, v nemščini. Se pravi jalov vol na kravici. 🙂
[/quote]

Bolle pa res…

New Report

Close