Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mam pa še en problem…..

Mam pa še en problem…..

…z enim izmed mojih bratov:((

…pred leti se je razšel z dolgoletno puncoKako in zakaj, ni naš problem, pustimo pri miru situacijo.

Najine otroke dobesedno obožuje.. ko jih pošljem “trop otrok na počitni” k mojim staršem…. ni da ni…jih “pedena!!! Bazen, pice, tek, kakrkoli kamorkoli z njimi…100pizdraij lahko naredi z njimi..

Ma midva sva se razšla…nekako čustveno al kako bi temu rekel…včasih sva se slišala po telefonu….če ga jaz ne pokličem, on mene ne bo, tud mam občutek, da če se trudim vzdrževat vezo med nama…jo on nekako noče.

Mam en tak slab občutek da si bova lahko kaj povedala šele na pogrebu enga od naju:(((

Ne no carlos…
Ti si pameten dec..bos neki pogruntal..
Pogovor…napisi…

Koga ali kaj na napišem…kaj naj mu rečem??

NE VEM odgovora na to!! Kako naj to razložim???

Niso vsi sorojenci povezani med seboj, tako kot niso vsi starši povezani z odraslimi otroki.
Kaj pa čakaš, da brata ne vprašaš, kaj je narobe? Mogoče zanj nič, ti se pa brez veze sekiraš, ker po svoje tolmačiš vajin odnos.
Ergo, action!

Ne moreš rano nasolit, no:(((

Se mi zdi da vem kaj ga boli….da nima družine (magari je “baje” dober je-ač),…ker družina je nekej..za kar sem hvaležen mojim in ženinim staršem, ker potem vidiš, kaj imaš…

Jaz se bojim da bi na njegovem mestu končal kje v alkotual pa kje u za-kanih provincah Severne Alberte..

……če prav si želim…..da bi me poklical in bi rekel, ku u starih časih, alo alo Korl, si živ???

…al te je , upam da moja tega ne prebere, odnesla reka??

Kaj pa če ga ti pokličeš…..in rečeš, kva je zdej stari? Nič se ni slišva…matwr, sej sva v žlahti?
A greva na en pir in bova kakšno rekla in malo izboljšala bratske odnose?

Vcas to enostavno ne gre…ker zd ves kaksn bo odziv…

Lej…al rec tako kot prav mici..pa potem pocaki kaj bo reku…
Al pa direkt, da ga pogresas…
Neki o druzini pises…
Povej mu da je tud on tvoja druzina….hoce al noce..ko je

…upam da to bere:(((

https://www.youtube.com/watch?v=hyH-Z54gBDc

…eh, k b vedu kako mi je težko pr srcu:((

Še brat ve, da si gnoj, pa še vedno rišeš pravljično sliko o sebi. lej, jaz brata vidim 3-4 krat na leto, preko viberja pa sva na vezi vsak dan.

Glej gnoj, hči ti ne upa zaupati sovjih ženskih težav, brat te videt ne more, baba boljše d ane ves kaj misli o tebi…ti pa se vtikuješ v moje poste, samo da bi sebi prikril svojo bedo.

Če Vi tako mislite Đeneralisssimo:))) potem je to 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} res, knede??

Sicer pa mimogrede, med brati, ob kater poist si se že spotaknil???? Tvoj al MOJ:)))

…aja pardon, ker se upal omeniti Vašo Velikost:)))

—–al si mi osmaljena đeneralisssina res, ma res faca!!

Gnoj, vidim da imaš ti probleme v lastni familiji. Jaz se odlično razumem z vsemi svojimi sorodniki. Gnoj, še enkrat, spucaj malo pri sebi, preden žališ druge.

…glej đenarillissimo grande..

Kdaj in kje sem Vas kadaj kadar koli klical “gnoj”??

Ne zmorete niti malo spoštovanja kot samozvani “general”???

..ps me spominjate na pehotnega vojaka ki misli da je “đeneralissimo”:)))

…ajd stari, sej si v tej svoji bedi kr legenda:)))

Halooo general…kaj ti je..
Dej ne mores cloveka zmerjat z gnojem no..

Mogoče si ga pa samo navadil, da ga ti pokličeš. Ko pa ga ne in čakaš na njega, se pa njemu zdi tako kot tebi. Da ti ni do stikov.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče si ga pa samo navadil, da ga ti pokličeš. Ko pa ga ne in čakaš na njega, se pa njemu zdi tako kot tebi. Da ti ni do stikov.
[/quote]

Veš kaj je najbolj žalostno v tvojem postu??

…da imaš verjetno prav:((

New Report

Close