Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska prijateljstva temeljijo na šimfanju

Ženska prijateljstva temeljijo na šimfanju

Ženska prijateljstva temeljijo na šimfanju.

Tri se dobijo na kavi in šimfajo. Ena odide, ostali dve opravljata tretjo.

Opravljanje je temelj žensko-ženskega prijateljstva.

Verjamem, da so tudi izjeme in srečne ste tiste, ki ste si našle take prijateljice.

Jaz je žal nisem, tega opravljanja se pa ne grem. Zato je moja najboljša “prijateljica” moj mož.

Ne opravljam ljudi, grem ven na kavo, da uživam v družbi in poslušam, govorim,…

Niti pod razno.

Drži. In para mi živce! Pa kako se lahko ves čas ukvarjaš samo z drugimi? Zato imam raje mešano družbo, tam je tega manj, je pa še vedno. Nekateri moški so hujši kot ženske.

Enkrat se je žena v sosednjem prostoru po telefonu pogovarjala s prijateljico. Nisem želel poslušati. Ampak se je drla v telefon eno uro kako nemogočega moža ima. Postal sem doslednejsi. Ugotovil sem da se mora vsak teden vsaj eno uro po telefonu s kao najbolso frendico pogovarjat kako smo vsi deci isti itd. Vse intimnosti deli z njo. Ona nima otrok nima partnerja in moji ženi pritrjuje… Jaz nikoli v družbi ne potožim. Jo samo pohvalim.

Opravljanje nam je omogočilo sodelovanje. Zgolj opravljanju se imamo zahcaliti za udobje in mir, ki ga uživamo v današnjem svetu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj tu nam šimfaš ženske? Pojdi z možekom raje šimfat.


Eh, ti tud zadnje cajte vse zmešaš kot purji drek.

Jst tisti, ki me šinfa za hrbtom, sploh ne bi rekla prijateljica.
Če ni treba bit zraven takih ljudi, pol čimdlje stran proč.

Pa ne temeljijo vsa ženska prijateljstva na šinfanju.
Me žalosti, če si do sedaj imela samo taka prijateljstva, ampak obstajajo tudi punce, ki prav nič ne šinfajo. Jih je pa treba najdt. Hodi na take aktivnosti, kjer se ne zbira pokvarjena smetana. 😉


Veliki Brat ma jo rad.
Sožalje… jaz sicer takšne kokoši skenslam po hitrem postopku.

To bo kar držalo. Čeprav se najdejo tudi moški, ki so v tem hujši od žensk. Mi je pa zanimivo kako se moški hitro nalezejo opravljanja od svojih partneric ali soprog. Najhujši pa so izključno ženski kolektivi. Če to preživiš, je isto kot, da bi se usposabljal v tujski legiji.

Ha, ha, res je.

Sama trenutno nimam nobene res dobre prijateljice, ker mi to opravljanje res preseda.
Ampak verjamem, da so tudi izjeme in da bom nekoc srecala super osebo za druzenje, ki ji glavne teme pogovorov ne bo predstavljalo opravljanje nekih tretjih oseb in s tem navidezno povzdigovanje same sebe.

Na vsako opravljanje je odgovor opravljanje. Meni se je zgodilo v kolektivu, da se je ena od sodelavka ves čas pretvarjala, da mi je naklonjena. Privat sva se spoprijateljili. Kasneje sem izvedela, da ničesar od nje v odnosu ni bilo iskrenega. Povedala je vse, kar sem ji zaupala o sebi, drugim po oddelku, celo vodstvu. Tak človek seveda zame več ne obstaja. Kaj si mislim o njej, raje ne bi komentirala, sem pa povedala iskreno o najinem odnosu sodelavcem. Zdaj, če je to opravljanje, ne vem. Ona o meni ni varčevala z besedami. Izvedela sem, da me še vedno osira. Zelo me je prizadela. Kot je avtorica zapisala, prijateljstva med ženskami ni. To je čista resnica.

New Report

Close