Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec

Mojca Mavec

A se ji niso neki usta povecala???

K A T A S T R O F A !

Prilimajte sliko:)))

da ga je začela fafati.

Ne vem, če je to pametno?

je bila

Sej skoz govori…

So what…

Grda in stara.

Ni ne eno ne drugo.
Še kaj?

A da je drugačna? Kaj pa je drugače?


Katera?


Katera?
[/quote]

Ta zgornja.

Ta zgornja.
[/quote]
Raba krepi organ.

Kar se tiče njene razgledanosti, je izvrstna, oddaje, ki jih vodi, so ene najboljših na TV Slovenija.
Za drugo pa nam ni treba skrbeti.
Samo skuliraj se in glej njene oddaje, pa ti bo prijetno pri srcu.
Ne bo ti treba misliti na svoje zafrustrirano početje.


Jaz ne morem gledat njenih oddaj, ravno zato, ker mi je antipatična in nadležna.

Ne morem gledati takšne nategnjene in deformirane face, škode na telesu in umu.

Vidim, da imate eni strašne probleme z Mojco Mavec.
Preklopiš, ne gledaš, ne poslušaš , je to tak problem?

Mojca Mavec – gips je zame osebno najbolj intelegentna zenska v Sloveniji. Koliko je pa stara se mi pa ne sanja. Tudi izgleda ne slabo. Prav simpaticna je. Normalno da se zenskam z leti vse razteguje. In umetni kolki zaradi …..

[/b]

A res? Čudno.Kaj pa Tajda Lekše? Ima tudi umetne kolke? Tudi moških je precej bajselnov.

Ne morem gledati takšne nategnjene in deformirane face, škode na telesu in umu.
[/quote]

Kje ti vidiš pri njej natagnjeno in deformirano faco?! Si mislila na Mišo Molk?

Mojca je pridna, delavna in prepričana sem, da ljudje zelo radi gledajo njene oddaje in jih sploh ne moti, kakšna je.
Njena oddaja je prepoznavnost za dobro delo in veliko gledanost. Ekstremno gledanost.
Tistemu, ki o njej slabo in grdo piše, očitno televizijski program ne pomeni nič.
Takih gledalcev niti televizijski uredniki ne maramo.

[/b]

A res? Čudno.Kaj pa Tajda Lekše? Ima tudi umetne kolke? Tudi moških je precej bajselnov.
[/quote]

Obe sta za na smtisce rtv-ja. No sej Tajda je ze tam . Kdo se je sploh se spomni

Obe sta za na smtisce rtv-ja. No sej Tajda je ze tam . Kdo se je sploh se spomni
[/quote]

Ti pa za Nobelovo nagrado? Pridi sem, ti bomo štampiljko natisnili na tvojo rit.

tam nekje je bila tajda omenjena a to je lombergerjeva tajda iz tistih časov, a sta ustvarila srečno družino kot se za pravo ljubezen spodobi lol ne ti men urednik meni pravemu rtv jevcu ki ve kam veter piha in pozna vse vas od a do ž do obisti in vam vidim v možgane, še posebno pa mojco mavec mišo in ostale iz petega štuka ups da ni četrti ko je pa med levo pa desno stranjo rtv ja peti in četrti štuk tak majhna razlika če ti to urednik sploh veš zakaj je rtv hiša tako zgrajena lol

tam nekje je bila tajda omenjena a to je lombergerjeva tajda iz tistih časov, a sta ustvarila srečno družino kot se za pravo ljubezen spodobi lol ne ti men urednik meni pravemu rtv jevcu ki ve kam veter piha in pozna vse vas od a do ž do obisti in vam vidim v možgane, še posebno pa mojco mavec mišo in ostale iz petega štuka ups da ni četrti ko je pa med levo pa desno stranjo rtv ja peti in četrti štuk tak majhna razlika če ti to urednik sploh veš zakaj je rtv hiša tako zgrajena lol
[/quote]

Malo pol pismeno, a kar “prisrčno” napisano…)

New Report

Close