Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali pazite, v kakšnem perilu greste k zdravniku?

Ali pazite, v kakšnem perilu greste k zdravniku?

jaz več ne grem v tangicah, dokler mi je en dohtar rekel, da niso zdrave. Samo še nevpadljivo perilo športnega videza oblečem.

Včasih sem oblekla belo (imela sem belo dobesedno za izključno k zdravniku in nikamor drugam), zdaj mi je vseeno, ne razmišljam o tem (kakor pride ….).

Imam nekaj kosov perila za doma, tega ne nosim niti za v trgovino, še za na sprehod s psom komaj kdaj. Ostalo perilo imam lepo, fino, mi je vseeno, katero oblečem za k zdravniku ali pa za ven.

A res imate gate za doma, pa gate za k zdravniku pa za kam še? A pol se, ko pridete iz službe, iz gat za službo preoblečete v gate za doma? Take, ki so že mal strgane in scufane?
Jaz imam univerzalno perilo, se pravi isto za doma, za v službo, za k zdravniku ali za kamorkoli že. Imam edino ene par bolj toplih gat za pozimi za na sneg.
Tangic pa ne nosim in jih nikoli nisem.

Ja, imam.
Za doma so gate, ki niso strgane in scufane, le malo raztegnjene, modrci pa tisti, ki jim je zica ven pokukala in sem jo potegnila ven. S takim modrcem ne morem ven, ne nudi dobre opore in je grdo pod majcko, pozimi pod bundo je pa ok za v trgovino recimo.
Ko pridem domov in ce ne grem vec nikamor, se stusiram in preoblecem. Zame je to ritual, ko sperem s sebe dan in sem cistega telesa in glave za doma.

K zdravnici. NIč ne pazim / izbiram.

Oblečem čisto in dišeče. Včasih malo bolje, včasih normalno.
Itak “me slečejo”, tako, da je vseeno. 😉

k gineku vedno brez.

Tangic ne nosim.

Ja, za k zdravniku dam lepo, novo perilo.

Moje perilo se ne klasificira na tistega za doma, za v službo, z k zdravniku….
Imam perilo, ki ga nosim povsod.


In zakaj bi moralo biti perilo za k dohtarju drugačno, kot za vsak dan??

Ja, imam.
Za doma so gate, ki niso strgane in scufane, le malo raztegnjene, modrci pa tisti, ki jim je zica ven pokukala in sem jo potegnila ven. S takim modrcem ne morem ven, ne nudi dobre opore in je grdo pod majcko, pozimi pod bundo je pa ok za v trgovino recimo.
Ko pridem domov in ce ne grem vec nikamor, se stusiram in preoblecem. Zame je to ritual, ko sperem s sebe dan in sem cistega telesa in glave za doma.
[/quote]

Tega še jest nimam, pa sem socialka…. k so res skoraj zastonj v Lidlu gate… modrcev pa itak ne nosim, ampak v New Yorkerju so res poceni, taki k so meni všeč, za enkrat na teden…. ko kam grem.

Zadnje čase so mi ful všeč roza gate, sem jih kupila v hoferju (1 krat na leto majo take gate)… v kombinaciji s črno.

Samo ko grem k dohtarju mi je vseeno, ker mi nikoli ne gleda gat he he he

Jaz sem to finto raztegnila iz obiskov pri maserjih in imam tud za dohtarje al pa kaksne posege, terapije kar lepo kopalke. Pa se nc blesav oz ranljivo ne pocutm kot bi se v spodnjem perilu.

Zakaj pa je važno perilo pri dohtarjih? Jaz se še nikoli nisem tam nič slačila. Pri ginekologu pa itak hlačke prej slečeš in jih ne vidi. Koliko komplicirate.

Načeloma grem k zdravniku v nevpadljivem spodnjem perilu.

Tangice mi nikoli niso prisle na misel. Sicer pa se strinjam. Za k zdravniku izkljucno perilo sportnega videza, ki ga hranim za taksne priloznosti. Enako tudi za masaze uporabljam namensko perilo. Za v sluzbo imam tisto bolj eroticno obarvano, za doma pa najraje nedolzno belo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

pa predzadnjič pa predpred zadnjič pa tako nazaj ene 30 let hodim vedno v pos….ga…saj mi še noben zdravnik nikoli ni pogledal v ga….pa tud če bi mi me baš za…k…..

Odvisno od zdravnika, pri ortopedu ali dermatologu vem, da me bo videl v spodnjem perilu, ostali ne.
Nosim pa večinoma itak bolj športne izvedbe spodnjih hlačk, ne pretirano čipkastih in tudi ne tangic.

Tangice so hudičeva pogruntavščina in popolnoma neprimerne za obisk pri zdravniku. Tudi sam jih skoraj nikoli ne oblečem.

Tega še jest nimam, pa sem socialka…. k so res skoraj zastonj v Lidlu gate… modrcev pa itak ne nosim, ampak v New Yorkerju so res poceni, taki k so meni všeč, za enkrat na teden…. ko kam grem.

Zadnje čase so mi ful všeč roza gate, sem jih kupila v hoferju (1 krat na leto majo take gate)… v kombinaciji s črno.

Samo ko grem k dohtarju mi je vseeno, ker mi nikoli ne gleda gat he he he
[/quote]

Imam enih 30 modrcev in vsaj 60 gat.
Menda jih lahko menjam tud na eno uro, ce je treba 😛

Ravno zato je pomembno, ker se ponavadi slečeš do perila, ne pa do nagega.

Ti očitno še nisi bila recimo pri pulmologu, ortopedu..ja, jaz se ponavadi slečem. Na sistematskem tud.

Jaz ponavadi oblečem bolj navadno spodnje perilo. Mi je neprijetno v prozornih ali nič prekrivnih spodnjicah z razporkom

A to,da se vam pa doma lahko kaj zgodi in ni casa za spodnjice preoblect???in vas na urgenci slecejo??:))vi pa v ponosenih gatkah:((

Ceprav imam eno perilo za doma in drugo za ven, niso nobene gate tako ponosene, da bi me lahko bilo sram zaradi njih. Ce mi pa joske ne stojijo ravno najbolj pokoncno v modrcu za doma, bi mi bilo pa v takem primeru popolnoma vseeno, itak bi verjetno lezala, pa po moznosti bi mi se prerezali oblacila, tak da je itak skoda bolj finega modrca.

New Report

Close