Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čigave odgovore v temah preskakujete, jih ne berete?

Čigave odgovore v temah preskakujete, jih ne berete?

Čigave odgovore v temah preskakujete, jih niti ne berete?

Jaz odgovore od osebe polarni sij in večinoma od desideriusa.

Kar preskočim in berem dalje od drugih oseb. Preskočim tudi, če kdo citira osebo polarni sij.

Ne berem umotvorov od naslednjih seratorjev:
stepni volk
grda resnica
lea39
desiderius da pietri
pederčina

dodajam še: južno in vagabunda.

nova
Uredništvo priporoča

No razn,ko se spremeni v neka dopisovalska creva med dvema. To me ne zanima. Pa eno histericno babo bi z veseljem preskocla pa se zal ne registrira in potem morm brat to njeno divjanje in me prime, da bi jo z veslom pocla :). Se cudm, da jo noben ne mlat ce se tko vsaja vedno. Zihr ne sam na forumu. Najbrz se pricka s sosedi, sorodniki, sodelavci..skratka ta babnca me nervira ampak jo ne znam predvidt in pol morm njene prepotentnosti brat.

opažam, ampak ponavadi je ve temah o samskih, otrocih…..zadnje čase te teme avtomatsko preskočim in je OK.

Vagabund, Snorki in ostale nicke tega istega nebulozneža

Antilopo velikokrat preskočim

Stepnega se mi običajno ne da brat, ker po nepotrebnem razvleče

Desija preberem, če se ne zaplete v dokazovanje svojega prav, teranja mak na konac

prepucavanje med dvemi ali tremi mi je tudi brez veze brat

v temah se tudi najde kdo, ki nabija svoje, takih se mi tudi ne da brat

Ne beren dooolgih postov

opažam, ampak ponavadi je ve temah o samskih, otrocih…..zadnje čase te teme avtomatsko preskočim in je OK.
[/quote]
Aha kul :), hvala za nasvet.

Ne gledam po imenih, ali je to Lolek, Bolek al pa Francka. Berem vsebinsko.

Poimensko – in vedno enako – redko koga.
Načeloma pa ne berem pisanj z zmerjanji in očitki “kakšen je kdo”, prepucavanj dveh gor in dol in brezvsebinskih “modrovanj”.
Pa tudi tistih tem ali pisanj, kjer je avtor že dobil dobre odgovore, ki pa jih nikakor noče razumeti.

Polarca, pa snorkija, pa tiste, kjer se vagabund pod desetimi nicki sam s sabo pogovarja.

Preskakujem samo svoje, ostale berem

Vse, za katere že naprej vem, da provocirajo.

Snorki, Vaga, Polarni, x-neki, Butli in debili, Goldfiš, Južna, Pomaranča, Kitajska, Majda, ziher še kter

V bistvu preskakujete samo prijavljene?

A si zabit?
Sam prašam.
A je polarc prjavljen? Pa še mal si odgovore poglej preden pametuješ, kmet.

Prijavljene lahko preskočimo, ker vemo, kaj bodo napisali, neprijavljeni, ki imajo s vsakim odgovorom drugačen vzdevek, ne moreš preskočiti.

Prijavljene lahko preskočimo, ker vemo, kaj bodo napisali, neprijavljeni, ki imajo s vsakim odgovorom drugačen vzdevek, ne moreš preskočiti.
[/quote]

Ampak hecno, najbolj problematični so tisti s stalnim nickom. Prijavljenim ali ne.

Ampak hecno, najbolj problematični so tisti s stalnim nickom. Prijavljenim ali ne.
[/quote]

Niso, le zapomnimo si jih, nekoga, ki ima v vsakem svojem odgovoru drugačno ime, si ne moremo zapomniti.
Veliko registrirancev je prav simpatičnih in jih rada berem, tudi večino tistih, ki jih ni več tu, sem rada brala.

dodajam še: južno in vagabunda.
[/quote]

Približno teh ne berem. Ne maram tudi dolgih, razvlečenih odgovorov /postov/.

Grdo resnico, Vagabunda in gold fish. To so gnilobe od gnilob.

Približno teh ne berem. Ne maram tudi dolgih, razvlečenih odgovorov /postov/.
[/quote]

Še Goldfish zraven

Polarca znamo že vsi na pamet, kaj bo napisal, saj sploh presenetit ne zna več, ko lajna.

Multinika, ki se zapodi v svojo žrtev kot jastreb vsakič z novim multinikom in daje videz kot da jih je več.

Vagy in desirus, podn od podna

New Report

Close