Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali gledate turško nadaljevanko Pohlepna gospa Fazilet?

Ali gledate turško nadaljevanko Pohlepna gospa Fazilet?

Jaz gledam, priznam, in me je kar prevzela. Zanimiv se mi zdi tale svet in življenje, ki je čisto drugačno kot pri nas. Na eni strani bajno bogastvo in naduti ljudje, na drugi strani revščina.

Ja,gledam in mi je zanimiva
Še boljša pa je Instanbulska nevesta,ki je po resničnih dogodkih posneta.

in mi še ni vse jasno pri tabogatih kdo je komu kaj. No saj vglavnem vem.
Sem pa za foro pogledala na YT zadnji del in me je presenetilo s kom bo na koncu srečna starejša hči- ta črnolasa ki je delala v fitnesu

Kdaj pa je umrl njun oče in zakaj? Ga je sploh kdaj pokazalo?

Ne,se ne ve ,zakaj je umrl oče in ga tudi nikoli ni pokazalo.

Kakšen pa je konec, s kom bo pristala strajša hči in s kom mlajša, kaj pa Fazilet koga bo ujela?

Pridite v Nemčijo, pa bboste videli, kaj je to “bogstvo”. Ja, prodaja drog, kriminal okrog neprimičninskih poslov, … Pa še vedno so njihove “bogate” poroke v bistvu cenene s kičem.

Pa če bi znali turško in bi dejansko bilo prevedeno, kaj govorijo v turščini, potem bi vam bilo zelo všeč, kako verni so. Čisto ortodoksno, alah (bog) za vsako stvar. Še “najej se” rečejo: odveži si dušo pri alahu (kot primer).

No saj to ni važno ne, važno je da nas čimprej poislamizirajo. Zakaj pa mislite, da vrtijo turške nadaljevanke tako noro?

Gledam turke.
Fazilet se poroci s hazimom. Ta k je zeno zgubu.
Tanajstarejsi se loci. In zaljub v ece. Ece pa se pocas vanj. Porocita se ker ona zanosi.
Tanajstarejsa pa se zaplete z enim advokatom k ga se ni na sceni

Ece se poroci s Hazimom,resil jo je pred samomorom..Ece je noseca z Jasinom,ki se kasneje poroci z Selin…
Hazan je zaljubljena v Sinana in neki hodita..pocasi se zaljublja v Yagiza in on v njo..
Sinan razvajen mamin sin,ki misli,da denar kupi vse…
Jasmin…legendica,ki ima svoje skrivnosti
Fazilet…bi in bo vse naredila,za svoji hcerki…samo,da jih resi bede..pa tudi,ce je treba preko trupel….
Ena najbolsih turskih nadaljevank….vsaj zame…
Yagiz pa tako resnisno odigra svojo vlogo…

Ne ni res.
Za najmlajsi. Pa fitneserka se zaljubta.
Fazilet se res s hazimom.
Ece pa s najstarejsem ker zanos z jasminom in ker jo je resu pred samomorom.
Fazilet pa nardi vse za hcere ja.
Na koncu pokaze vse zenske in otroke k so jih rodile

Na youtubu imas celo nadaljevanko s prevodom
Hazan je porocena z Yagizem
Kerima je mama od Yagiza,k ga je gospod kupu od nje.
Sinan je na koncu klosar
Hazim pa pristane v domu in na vozicku na koncu..Egemenovi bankrotirajo na koncu
Yagiz in Hazan pa gresta v Ameriko

Ajoj kok lazes .
Daj nehaj no.
Sinan klosat onadva amerika pa vozicki
Hahahaha dobro mas masto no.
Nehaj prosim nategovat ljudi

Prav ima. Hazan in Yagiz se porocita in gresta v ameriko. Hazim je u domu za ostarele na vozicku. Ece je z Yasinom. Selin nardi samomor. Sinan je brezdomc. Podjetje razpade ampk se pol pobere.

Gledam.. Verjetno bo do 10.12 ze konec, glede na to, da se zacne nova turska. Zadnji teden je se moj zacel gledat haha
Na zacetku sem bila navdusena nad sinanom… Zdaj pa igra tak depresiven lik, da ga komaj gledam. Navijam za yagiza in hazan, kjer so iskrice ze zacele poskakovat 😍

Kaj se pa zgodi z Yaseminko?

Yaseminki moz oprosti in na koncu pricakujeta se enega otroka.

Kaj vse si zmišljujete.Ne zupiraj ma prav.

Do kdaj pa naj bi traja ta nadaljevanka? Ker mi grejo res na zivce s temi deli, ker pravi tursi del traja od 2.15-2.30….pri nas pa vse neki sekajo pa 100 reklam je vmes in sploh ne ves,koliko delov je dejansko se do konca. Enako pri Moja bos 😡😡
Aja se eno vprasanje, kaj se pa zgodi s psihopatko Kerime?

Kerime pristane v zaporu in se obesi

New Report

Close