Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje dobiti ažurne novice

Kje dobiti ažurne novice

Vem, da južnjaki kaj hitro vse zvedo, za vse pravice, subvencije, ugodnosti, ki jih nudi država, pa tudi druge, tujina. Jest pa ne, pa bi rada.

Dejte mi povedat, kje naj dobim vse te novice, da ne bom vedno izvedela prepozno! Zdi se mi naravnost noro, da od južnjakov dobesedno največ izvem, za razne pomoči, subvencije itd. ampak z nikomur od njih nimam več stika, pač menjava službe, zato nič več ne vem, nisem več na tekočem. Sploh nič.

A obstaja kaj takega, da je vse na enem mestu in da ne rabim doktorata, da znam sploh prebrati in razbrati kakšne so moje pravice. Primer. Izvedela sem za pravice, potem pa dobila spletno stran z razlago teh pravic. In tistega klobasanja je bilo 5 neberljivih strani in na koncu nisem imela pojma od pojma in sem obupala.

Vem, da je ogromno, vem pa nič ne.

Npr. sem brezposelna. Niti tega nisem vedela, da greš lahko v gledališče, če si brezposeln, zastonj, če prineseš potrdilo itd. Pa za razne subvencije tudi ne, ker ne znam razbrati sploh, ker je toliko nerazumljivega branja.

Aja, to za gledališče sem izvedela od ust do ust…

Južnjaki imajo doktorate, zato znajo brat in razmišljat, ti si pa zabita slovenceljka, ne bo šlo

nova
Uredništvo priporoča

Južnjaki imajo doktorate, zato znajo brat in razmišljat, ti si pa zabita slovenceljka, ne bo šlo
[/quote]

Sej zabitih slovenceljnov bo kmalu zmanjkalo, brez skrbi… boste ostali samo še čefurji pa šiptarji, Slovenija bo pa Srbija 2 Kosovo 2, isto sranjjje, samo sraaanje na vsakem koraku.

New Report

Close