Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim, da me vara

Mislim, da me vara

Pozdavljene!

Kako ste ugotovile, da vas partner vara?

l

Ja, kaj si pa ti ugotovila?

Mi ne bomo tvoj primer preiskovali 🙂

Jajca mu redno izprazni do nule in ljubica ga bi naterala.

nova
Uredništvo priporoča

Izostanki od doma, zaklepanje telefona, redna menjava gat in tusiranje, stalni izgovori če sem želela kam iti, nezbranost in nemirnost čez vikende…….
Še dobro, da sva bila takrat sam fant in punca in sem samo spakirala in šla. Brez prerekanja, brez očitkov. In to ga je pa bolelo. Hotel je sedeti na dveh stolčkih na koncu je pristal na tleh.

Ko je mož njegove ljubice prišel zvonit na vrata…

ni več planiral skupnega časa,izletov…dokončno pa,kose je zlagal, da gre na sl pot…pa ga je moja sestra videla v nekem bloku…kjer je lepo 4 dni pri lubici živel…

najbolje da ga zaupstiš in si najdeš enega ki so mu ga oderzali zaradi raka in upaj da ta noi faše še raka na jeziku

50:50 da boš prevarana večkrat v zakonu. 99:1 da boš le enkrat. Ne veži se nikoli za 100:0

Bila sem trmasta in mu nsem dala. Potem sem mu rekla da naj si najde ljubico in si jo je res.

Potem je enkrat spakiral in šel.

Še sedaj mi ni jasno kako nisem videla da me je varal in to z mojo najboljšo prijeteljico ki sem ji zaupala in ji povedala da imam občutek da me vara, ona pa je rekla da to ni res da ga naj mu odrekam spolnost . Ga bo že izučilo ko bo na suhem. so bile njene besede.

Mogoče sem narobe naredila da sem mu odrekala spolnost.

Ah…tako pa tudi ne moreš živeti;) Stalno neko sumničenje, preverjanje, vprašanja… to ni življenje.

Ali si “All in” ali pa si sam;)

Ah…tako pa tudi ne moreš živeti;) Stalno neko sumničenje, preverjanje, vprašanja… to ni življenje.

Ali si “All in” ali pa si sam;)
[/quote]

kje je govora o preverjanju 🙂 drugace pa all in dokler ne izveš ane

Statistika je q..
Lahko si ti na konci tisti ki vara.

Jaz tudi mislim da…
Namreč ima:
Zaklenjen tel….
Ne govori…
Ignorira…
Cele noči na računalniku…
V službi na telefonu…
Sexsava tudi slabo…
In tako naprej…

Kaj čem. Glavo gor in



kje je govora o preverjanju 🙂 drugace pa all in dokler ne izveš ane
[/quote]

Tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} :):):)

Drugi del pa ja, definitivno;) Saj potem si “All out”:):):)

Najdi si boljšo, dokler še te ne uloviš.

Tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} :):):)

Drugi del pa ja, definitivno;) Saj potem si “All out”:):):)
[/quote]

Znači bolje da ne saznaš nikad 🙂

Znači bolje da ne saznaš nikad 🙂
[/quote]

E pa sad…:):):)

Stalno na telefonu,imel ga je na potiho in stalno v zepu,sproti brisal vsa sporočila,meni dejal da sem vsiljiva ko sem se hotela družit in pogovarjat z njim….

Nič ne rabiš naredit, le čakaj in opazuj, ker prej ko slej se bo razkrilo. Nikoli nisem in ne bom vohunila in se je vse samo razkrilo. Ni popolnega varanja.

Sicer pa veš, preden izveš. Poslušaj svojo intuicijo. In potem naredi načrt, nič na vrat na nos. Si brala pred dnevi post prevarane žene? Tako se dela. Ko on misli, da tebe j*ebe, ga ti še 1000 bolj zjebeš.

Ja sem brala tisti post o prevarani ženi. Res je bila pametna. Poskrbela zase in otroka.


ko neha “tiščati” v tebe tudi, ko je nažgan da komaj diha ☺

Ja sem brala tisti post o prevarani ženi. Res je bila pametna. Poskrbela zase in otroka.
[/quote]

Res je bila pametna.
In se pustila poniževati 3 leta samo zato, da je obnovila hišo svoje matere.
Ni pa pomislila, butara, da bi keš dajala na kupček, ostala v stanovanju z otroki in iz kupčka odplačala moža.
Ja, res je bila pametna….

Sem poročen. Star malo pod 40 let. Odrekanje moškemu seks in izsiljevanje z njim je najhuje kar lahko narediš možu. Strinjam se s tisto zgoraj. S prazno ga. Redno. Če noče mu reči da se morata o tem pogovoriti.

odrekanje? Zakaj pa bi mu “morala” dajat? Mu je dolžna dajat? Verjetno ji ni do tega.

Pa saj mu ni do tega z mano. Torej se prazni nekje drugje in torej vara.

New Report

Close