Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v moji hiši je duh paranormalne stvari se dogajajo in me je strah

v moji hiši je duh paranormalne stvari se dogajajo in me je strah

včer zvečer je faking luč se kr prižgala in ugasnila tko v razmaku 5 minut. Ponoč tud slišm ene glasove pa neki faking hell ej…jst od nekdaj verjamem v duhove pa to sranje mogoče gledam preveč faking horror filmov al pa kej. Je pa zanimivo da v Sloveniji je bila neka ameriška ekipa za duhove in paranormalne stvari in so šli na Ljubljanski grad ker baje da tm straši neki in so dejansko neki faking odkril. Mogoče jih morm še jst poklicat ker grem stavit da nekaj straši v mojo hiši. Faking ghosts ej. Ne rabm tega sranja res ne.

PS. Nisem nor če boste ta argument uporabli. Potem boste že v osnovi bili poraženi.

Živjo, tudi pri meni. Strah ne več ni . Isto pri lučeh itd itd…. Nočem preveč razmišljati ker pol me rata strah

Ce se ta tvoja hisa nahaja v Sloveniji ti naj povem da je to povsem normalno. Sem ze slisala za vec taksnih primerov.

Mene ni nič strah, pa poznam to, se je dogajalo tud pr nas. Mislim, da se je treba navaditi in s tem pač živet naprej al pa se preselit, ni druge :))

A ne bi raje gledali faking risank namesto faking grozljivk?

Pri nas se na stopnišču ponoči luči večkrat same prižigajo.
Res pa, da imamo stikala na senzorje gibanja in mačke :))))

K meni jih pošlji…. to zato k so Slovenci tolk žleht, da jih ne marajo. Pa vsi postanejo duhovi po smrti, samo so tolk zabiti, da tega ne morejo dojeti. Mogoče je duh kakšen njihov prijatelj ali sorodnik, skratka bližnji.
So pa neki šarlatani, ki jih lovijo, samo kaj pa, če bi tebe ujeli in zaprli nekam v samico…. pač po smrti. LJudje so res, manj kot vedo, bolje je za njih, ker so tako grozno neumni. Ampak izkoriščati in zlobrabljati duhov pa nikoli ne pozabijo. Človek je res najbolj žleht žival
na tem svetu. Za ostale živali smo mi itak hudiči, pa očitno še za vsa druga bitja tudi.
Samo egoizem in materialnost… kot da ne bi mogli dojeti, da noben ne ostane večno tu.

Skratka meni so všeč,…. pol ti pa pa pridejo ljudje, ki ti hočejo vse uničiti, ne vem iz česa, hudobije, žlethtnobe, zavisti, ne vem… mogoče ljubosumja.

Zadnje čase in trenutno namreč res veliko ljudi odide s tega sveta…..

Ne bom vama rekla, da sta nora, ker tega ne bosta verjela. Snorki fajn bi blo, če bi te glasove posnel ali pa da bi jih še kdo slišal.
Drugače pa se temu reče faking shizofrenijica. Bodi toliko razumen, da si poskušaj vsako čudno stvar razložit najprej s fizikalno razlago.
Pa še to. Glasove sem slišala tudi jaz. Vedno sem poskušala najt razlago za to. Navadno sem tudi jo. No ti glasovi niso bili namenjeni meni, bilo je na splisno kot dihanje pa tako.. No šla sem k psihiatru. Toliko moraš vedno sam sebe kontrolirat. Dobila sem antidepresive. To se vzame zato, ker so včasih kake prehodne psihoze posledica zelo povečane anksioznosti. In ko ad prime, izginejo prisluhi in čudne misli. Sedaj se mi to ne dogaja več, je pa gledanje takih filmov zame škodljivo. Nisem se tako stabilna.

….temu faking…he he…

New Report

Close