Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznali na monu in pari v resnici

Spoznali na monu in pari v resnici

Je kdo od monovk in monovcev, ki sta se spoznala na tem forumu in sta par v resnici?

V neki drugi temi je omenjen Gunnar.

vem samo za en par, ki pa jima teče že kar enih 7-8 let staža skupaj.
nje ni več gor, ker se ji je primož zameril, on je še dnevno tu.

frillox + ena tu sta bila par? Sta še?

nova
Uredništvo priporoča

Thorrr + nogavička

Ne trdim da so pari, sploh za tiste poročene ne vseeno pa sumim da se dobivajo:
vagabund in grda resnica
popaj in brina5
rok-1 in tara_s
Gunar in neznana monklja – hmmm to me zanima katero ma

po moje sem zadela

Kteri so nicki, ki se v živo res poznajo? Nima veze spol.

Par nisva, sva pa občasneža.

Aha, spet ta tema… No, midva sva takšen par. Še vedno.

Zaupaš njen monovski nik?

In zakaj je to sploh pomembno? Nam lahko zaupaš?

Zaupaš njen monovski nik?
[/quote]

Ne bi. To je njena stvar, naj sama napiše, če bo želela. Včasih je bila redno prisotna in pisala, zdaj pa že kar dolgo ne več.

Ne bi. To je njena stvar, naj sama napiše, če bo želela. Včasih je bila redno prisotna in pisala, zdaj pa že kar dolgo ne več.
[/quote]

Oooo da ni to una, zdej mi je kapnilo – kaj je že bla ena maček tko v senci je bil v avatarju??

So mi sumljivi
Prav mas, teli res zgledajo, da se dobivajo.
Prevec vn seka eroticnega naboja. Vem pa da bi ena juzna rada spoznala vago, to pa vem.

Narobe, ko se začnejo dobivati, erotični naboj na forumih poči, in se začnejo izogibajo drug drugemu.
Je pa možno, da se bojo v kratkem dobili.

Polarni sij in General Glanzkopf.

Ampak skrivata.

vsaj dva normalna ☺

Ne bi. To je njena stvar, naj sama napiše, če bo želela. Včasih je bila redno prisotna in pisala, zdaj pa že kar dolgo ne več.
[/quote]

Moj dragi Rok1 me je opozoril na tole temo, pa se javljam. No, midva sva veteranski forumski par. On je – kot vidite – še aktiven, mene pa je po dolgih letih sodelovanja (s stalnim nickom) od foruma odvrnilo par nerazumljivih potez vodstva; to je bilo obdobje, ko so čudaki pričeli prevzemati forum v svoje roke, ko se je izdajalo osebne podatke in ne ukrepalo proti posameznikom, ki bi si zaslužili kazensko ovadbo zaradi marsičesa.
Sem prebrala, da nekoga zanima moje takratno forumsko ime…. naj ostane skrivnost. Bi pa izkoristila priložnost in pozdravila vse tiste, s katerimi smo se nekoč lepo imeli, kulturno debatirali, si pomagali z nasveti in se nasmejali do solz. Saj veste, kateri ste. Mnogokrat vas pogrešam. Z nekaterimi starimi forumaši pa tudi srečam ob kavi.
Pozdrav vsem.

no midva se na monu nisva spoznala ker sva bila skupaj že nekaj let pred odkritjem mona, poznam pa kak tak monovski par, kdo pa to je je pa njihova skrivnost 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Rok1
A si svoji pokazu tud
Helenino temo
Ce ja kaj je rekla
Ce ne zakaj ne

Zato, ker na podlagi vseh, ki so uspeli priti skupaj preko tega portala, sklepajo, da bodo tudi sami imeli tako srečo. Morda prav tu.

no midva se na monu nisva spoznala ker sva bila skupaj že nekaj let pred odkritjem mona, poznam pa kak tak monovski par, kdo pa to je je pa njihova skrivnost 🙂
[/quote]

da si končno izustil, da imaš boljšo polovico ;/

Seveda sem. Nič posebnega ni rekla – le en poljubček sem dobil.

Prek sosednjega foruma sem spoznala fejst moškega, sva nekaj poskušala, pa se ni obneslo, sva pa še vedno prijatelja in to svojih sedem, osem let. In to dobra prijatelja. V bistvu mi je kot brat (ki mi je umrl), še na videz sva si malo podobna 🙂

Potem sem šla na kavo še z dvema ali tremi, resno babe, fantje se znajo tako dobro prodajati kot Romuni ničvredne zlate verižice.
Lastna hiša, vikend na morju, urejen, itd. pomeni hiša in vikend od očeta, urejen pa 20 let stare zlizane majice, ki še za v Humano niso več, in vsaj trije manjkajoči zobje. Sem bila naravnost šokirana, da je to mogoče.

Zato, ker na podlagi vseh, ki so uspeli priti skupaj preko tega portala, sklepajo, da bodo tudi sami imeli tako srečo. Morda prav tu.
[/quote]

Lahko tu, lahko kje drugje… Že leta trobim, da so vsi načini in kraji enakovredni. Pomembni so ljudje – kot posamezniki.

Seveda sem. Nič posebnega ni rekla – le en poljubček sem dobil.
[/quote]

Napad sladkorne!!!!!

New Report

Close