Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Aneta Andollini iz Kmetije

Aneta Andollini iz Kmetije

very pretty woman. Zal pa preveč možata deklica. Vsi se jo bojijo.

Aneta Salihović je sodelovala že v Kmetiji slavnih.Že takrat je bila odločna .Je pa res, da je lepa. Takrat je bila še lepša.Ima pa 2 otroka, vsakega z drugim.Ne preveč slavno…

Pretty je ja, ampak lisica.

nova
Uredništvo priporoča

Ciganka , hinavska, gre preko trupel. Že v survivorju je bila gnila, ampak so jo prečitali. Na kmetiji pa je našla slinavega Nika in kup blesavih bab, ki se je bojijo..

Izgleda, da bo res tako. Ha, kaj pomaga lepota zdaj?

Zdaj so ze zunaj . Aneta in precej mlajsi on zelo nezrel Nik pa sta se vedno zaljubljen par. Najbrz ne no trajalo..

Saj se nista v resnici zapletla? Se samo hecaš, a ne?!

Kaj je ta nik en mamin sinek? Sem videla od mame fejsbuk pa ima same zaljubljene slike z njim. Prav bolno izgleda…

Saj se nista v resnici zapletla? Se samo hecaš, a ne?!
[/quote]

Bolano! Hodi z otrokom. 18 let ima fant. Ni normalna, res ne. Ona je 32. Čist drugač bi se slišalo, da bi jih imel on cca 25 recimo. Sem vidla eno fotko, ko so vsi na njej- ona z obema otrokoma in ta Nik. Tko da je verjetno res. Čudaško!

Nik ima očitno rad nadomestek svoje mame, se pravi da je on bolan.

pred vstopom na kmetijo pa je

Preizkusila se je že na Kmetiji slavnih in v Survivorju, tokrat pa je Aneta Andollini odločena, da preizkusi še modernejšo Kmetijo. Zaveda se, da tam ne bo miru, kot ga je vajena doma, a še bolj kot mir bo pogrešala svoja dva otroka, kužka in fanta, za katerega pravi, da je tak, kot ga je vedno iskala in da je zelo srečna, zato ni strahu, da bi se na Kmetiji zapletla v kakšno romanco.

no, zvestoba ni dolgo trajala

LOOOOL

Obraz pa sploh ne, in zgleda ene 40 let. Bila pa je prva spremljevalka miss Slovenije. Nik zgleda zraven nje v živo, kot sin. Suha pa tudi ni, saj ima pri 178 cm, 72 kg.

Obraz pa sploh ne, in zgleda ene 40 let. Bila pa je prva spremljevalka miss Slovenije. Nik zgleda zraven nje v živo, kot sin. Suha pa tudi ni, saj ima pri 178 cm, 72 kg.

Aneta Salihović je sodelovala že v Kmetiji slavnih.Že takrat je bila odločna .Je pa res, da je lepa. Takrat je bila še lepša.Ima pa 2 otroka, vsakega z drugim.Ne preveč slavno…
[/quote]

V Kmetiji slavnih? Takrat z Arturjem in La Toyo….? Prav nič se je ne spomnim, čeprav sem jo sto procentno gledala.
Od kdaj je pa on bla tolk SLAVNA?
Pa saj itak ni bil tam nihče RES SLAVEN oziroma POZNAN razen mogoče La Toya in Salome? Pa še ti dve sta postali SLAVNI samo zaradi te kmetije in ne obratno.
Za tole Lisahovičko ali kva ima že za en SMOTAN od tamo dole.. priimek, sem pa zdaj 3 tedne nazaj prvič slišala…

Aneta Salihović je sodelovala že v Kmetiji slavnih.Že takrat je bila odločna .Je pa res, da je lepa. Takrat je bila še lepša.Ima pa 2 otroka, vsakega z drugim.Ne preveč slavno…
[/quote]

Kdo ji pa otroke čuva?

V Kmetiji slavnih? Takrat z Arturjem in La Toyo….? Prav nič se je ne spomnim, čeprav sem jo sto procentno gledala.
Od kdaj je pa on bla tolk SLAVNA?
Pa saj itak ni bil tam nihče RES SLAVEN oziroma POZNAN razen mogoče La Toya in Salome? Pa še ti dve sta postali SLAVNI samo zaradi te kmetije in ne obratno.
Za tole Lisahovičko ali kva ima že za en SMOTAN od tamo dole.. priimek, sem pa zdaj 3 tedne nazaj prvič slišala…
[/quote]

ja, bila je takrat, ker je bila miss športa kakšno leto pred tem.
in ni prišla od začetka not, ampak so jo naselili kot presenečenje, potem pa je čez kaka dva tedna sama šla, ko je imela opcijo, ali ostane, ali gre. se spomnim, ker je bila edina kmetija, ki sem jo gledala.

o tem, kdo je bil pa slaven, je pa drugo vprašanje…

A vi to, da se je zapletla z Nikom malo na pamet govorite? Ker če se je pa res, potem je v mojih očeh izgubila vse spoštovanje.
Imate kak dokaz?

Vaš link

Novice za moje pojme niso relevanten vir informacij.

ona je moj tip ženske ,ampak se bojim ,da bi me znala ornk pretepst ):

tipično stereotipni primer južne;
– razvajena,
– brezdelna,
– gopcava,
– prepirljiva,
– najbolj pametna,
– nadpovprečno samozavestna,
– išče financ ministra,……itd.

je pa čedna.

To so ciganska posla !

Incestne mame, pa vi ste bolani. Mislim, da že vaše uporabniško ime pove vse. Raje kot da gledate slike Nikove mame na facebooku si najdite življenje😉

New Report

Close