Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Polarni sij ni več za brat. Tipu se odtrga vsak večer

Polarni sij ni več za brat. Tipu se odtrga vsak večer

Berem zvečer kakšno temo, ki jo odprete čez dan. Vsak večer je isto sranje. Pride gor polarni sij in vse po vrsti zmerja, pljuva, zaničuje, jih nagovarja s srednjim spolom ect…
Sprašujem vas, kako lahko sploh odgovarjate takemu človeku? Zakaj ga sproti ne prijavljate administratorju? Samo kliknete zastavico in oddate prijavo. Niti pet sekund dela. Pa ga bodo blokirali in bo mir.
Resno je prešel mejo dobrega okusa. Človek nima bontona niti za milimeter, izobrazbe nič, razgledanost kot kandalaber, a najde se in pametuje, zaničuje. Da ne govorim, da bolj je pozna ura, manj razumljiv postaja in bolj nor.
Ne rečem, da imaš dan ali dva da malo popljuvaš in se malo zdereš, če je to sploh prava beseda. Ampak, da je pa to konstantno njegova zabava, ker očitno nima s kom zvečer v reali pokomentirat je pa noro.
Zvečer pa človek na net pa pijačo v roke in gremo žalit vse po vrsti. Celo tega mnenja sem, da gre za kakšnega brezdomca, ki pride zvečer v kakšen bar z brezplačnim internetom in tisto kar čez dan zasluži na ljubljanskih ulicah zapije in čačka po telefonu ali tabletu.
Pustite ga, ignorirajte ga in prijavljajte. Predaleč gre. Kaj če bi to počeli vsi?

Jaz ga ignoriram. Pa se je tudi v moje zapise že zapičil. Bom ga pa res od zdaj naprej začela prijavljat. Ko bo prišlo dvajset, trideset prijav, bo tako IP blokiran. In bo mir.
Sicer pa ja, tudi jaz mislim da gre za ubogega človeka iz roba družbe. Ampak vseeno, bonton bi pa lahko imel. Vsaj tisto malo…..

A je kdaj bil berljiv? 🙂

In zakaj se tako pisanje dopušča? Očitno nekaterim paše, da jih verbalno napada.

Živc ga je enkrat dobro zabil nazaj. Od takrat naprej ga polarc očitno ignorira. Sem videla v eni temi. Polarni pljuval čez vse edino živca je preskočil.

Pozdravljen.
Je še vedno človek, kakšen, sigurno v “ponos” svojim staršem…
Ko on to tako rad opeva /sarcasm off.

Take vidim jaz, kot internet warriors, glasen za keyboardom, pička IRL.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Ni jim v ponos. Je bolan človek, ki nima od življenja nič, razen da gre na čvek strani in stresa žolč. Psihiatri bi o takih imeli veliko povedat. Mogoče tema za Vagabunda, ki se ukvarja s takimi norci.

Meni je super, vam gre pa na živce, ker vam pove resnico.

Če smo čist pošteni, nekateri tud sami ne šparate. In pol, ko noben ne popusti, pa je kot je.
Morda, če ne bi pisalo na vzdevku ps, bi se najdu tud kakšen drug pristop.
Recimo, ženska odpre temo, kaj je kaj novega, z uporabniki, je dobil takoj pljunek. Saj pol niso nekateri nič drugačni kot on sam. Kakršen naj bi bil.
Zgolj opažanje.


On začne v ljudi skakati popolnoma brezveze.

To ni nobena resnica. Model ne ve o čem govori, ni sposoben niti najmanjše komunikacije v normalnem tonu. Žalitev ni povedat resnico, ampak zmerjat ljudi, kar on dela vsak dan tukaj.

Kathalena,
Vaga je nevrolog ne pa psihiater. To je razlika, če še ne veš.


On začne v ljudi skakati popolnoma brezveze.
[/quote]

Kako bi se pa ta odprti post potem vzel, z nasvetom ignoriranja?
In ker je dobil neignoriranje, ga boste postavili v krivca, ker vrrjetno na to ne bo tiho. In recimo tu ni sam začel skakat.

V bistvu bi podobno povedala, kot sem že, ko so se osebe izpostavljale. Tako da tu sedaj ne igra vloge, za kateri vudevek gre.

To ni nobena resnica. Model ne ve o čem govori, ni sposoben niti najmanjše komunikacije v normalnem tonu. Žalitev ni povedat resnico, ampak zmerjat ljudi, kar on dela vsak dan tukaj.

Kathalena,
Vaga je nevrolog ne pa psihiater. To je razlika, če še ne veš.
[/quote]

Vaga ni nevrolog, kaj ti je?

Nevrologi so pismeni, šolani.

Alkohol uničuje človeka. Meni s emalo smili. Pač slika slovenskega podeželja…

Vaga ni nevrolog, kaj ti je?

Nevrologi so pismeni, šolani.
[/quote]

Vagabund je pismen in šolan. Verjemi. Celo bolj kot se dela. Je pa simpatičen. Smo tudi nekateri, ki ga poznamo “in live”

Najbolj tumasti na forumu se bodo prešteli. To je pa lepo.

Ampak je boleče za izrojeno neumno čredo kot vrag, če je nekdo vsaj osnovno razgledan in napiše tako kot je.😁

Vaga ni nevrolog, kaj ti je?

Nevrologi so pismeni, šolani.
[/quote]

Je je nevrolog, na komunali.😁

Ti od razgledanosti nimaš niti r. Ti si samo in zgolj alkoholik, ki je zvečer zadovoljen ob litru namiznega vina in šilcu žganja. In vsa socialna podpora, ki jo dobiš gre za to. In za plačilo interneta, da lahko žališ vsevprek.
Ne znaš se obnašat človeček. In celo sebe imaš za inteligentnega? Inteligenten človek ne bi cel večer visel tukaj in anonimno žalil ljudi. Se ti ne zdi? Prideš, napišeš recimo pet šest odgovorov in zapustiš zadevo, ne pa da spotoma popljuvaš še trideset ostalih tem in ljudi nagovarjaš s srednjim spolom.
Si naredil osnovno šolo? Zakaj bi bil nekdo, ki zna pisat, srednjega spola? Se niste v šoli učili, da za ljudi obstajata dva spola? Si tko zlo glup? Bože mili no.
Neham. S pijanci in majmuni se ne mislim pogovarjat. Zadnji post tebi je bil tole. Naslednji bo pa modiju.

O dela dela na nevrološkem oddelku. In tudi vem v kateri kliniki dela. Blizu je smučišče. Aja, seveda ti ne znaš smučat. ;()))))())))
[/quote]Jp, ti verjamemo, ko samo zase pišeš in ne prvič. In tudi se takoj vidi po pisanju, v stilu splošnega vedenja, izrazov in izobrazbe komunalca, ni druge kot da si nevrolog na priznani avstrijski kliniki.😁

Ko enkrat sprejmeš in razumeš dejstvo, da smo si ljudje različni in da so na svetu takšni in drugačni, in da drugače sploh ne more biti (kar je seveda pozitivna situacija), razni polarni ne morejo vplivati na tvoje počutje.
In ne zdaj, da ne vpliva – če nekdo o njem in njegovem obnašanju, mišljenju in pisanju celo odpira nove threade, drugi klikajo in pisarijo moderatorjem za blokado – ima očitno zelo velik vpliv.
Meni je ok, naj obstaja.

Jp, ti verjamemo, ko samo zase pišeš in ne prvič. In tudi se takoj vidi po pisanju, v stilu splošnega vedenja, izrazov in izobrazbe komunalca, ni druge kot da si nevrolog na priznani avstrijski kliniki.😁
[/quote]

Sigurno ja. Vsak, ki ti stopi na prste je nekdo, ki ga ne maraš. Opala, a sem te malo prizadela hi hi hi
Polarc, če bi jaz bila Vaga, se ne bi s tabo niti minute prerekala. Ker pa me vedno znova zmečejo osebki, kot si ti, se pa lepo spuščam na tak nivo. Kar je moja velika slabost. In imaš prav, brez veze je. Nima smisla, da se grem to…….. Kot je ena zgoraj napisala, za vsak post te tudi jaz prijavim. Ker si smotan in žaljiv. Nima veze tukaj ne Vaga, ne General, ne Živc. Ne vleči drugih in ne spreminjaj teme. Ti si na tnalu! Tebe se peče danes in te bomo spekli!

Tega ne dopušča noben forum. Tega se ne dela in je proti pravilom. Tako trolanje, kot ga izvaja on ne sodi na javni forum. Pravil se je treba držat.
A če se bo nekdo podelal na vhodu na tvoje dvorišče vsak dan, boš tudi rekla, da naj bo, ker so ljudje taki in drugačni?
Olika je nekaj, kar očitno nekateri še niste osvojili. Ne, tak človek ni normalen. In ne sodi na forum. S takim pisanjem ne.

Sigurno ja. Vsak, ki ti stopi na prste je nekdo, ki ga ne maraš. Opala, a sem te malo prizadela hi hi hi
Polarc, če bi jaz bila Vaga, se ne bi s tabo niti minute prerekala. Ker pa me vedno znova zmečejo osebki, kot si ti, se pa lepo spuščam na tak nivo. Kar je moja velika slabost. In imaš prav, brez veze je. Nima smisla, da se grem to…….. Kot je ena zgoraj napisala, za vsak post te tudi jaz prijavim. Ker si smotan in žaljiv. Nima veze tukaj ne Vaga, ne General, ne Živc. Ne vleči drugih in ne spreminjaj teme. Ti si na tnalu! Tebe se peče danes in te bomo spekli!
[/quote]
Ma ne, multinični ste poosebljena vrednota in vrednost kot čisti biser. Vam je edinim tudi vse za verjet, le zahvalit se vam človek ne more, ker se niste v stanju in se ne upate niti poimenovat s stalnim vzdevkom.😁

Klinc zdaj mi je pa vina zmanjkalo grem pa svojo gumi lutko stiskat.

Tega ne dopušča noben forum. Tega se ne dela in je proti pravilom. Tako trolanje, kot ga izvaja on ne sodi na javni forum. Pravil se je treba držat.
A če se bo nekdo podelal na vhodu na tvoje dvorišče vsak dan, boš tudi rekla, da naj bo, ker so ljudje taki in drugačni?
Olika je nekaj, kar očitno nekateri še niste osvojili. Ne, tak človek ni normalen. In ne sodi na forum. S takim pisanjem ne.
[/quote]
Ah, no. Očitno bolj malo poznaš forume. Dopuščajo še marsikaj hujšega (govorim o tujih). Se je prej za vprašati, zakaj se nas mnenje nekega neznanca tako dotakne, zakaj vpliva na naše počutje?
Primerjava z lastnim dvoriščem ni umestna. Javni forum ni posameznikovo osebno dvorišče. In v bistvu ta javni forum ni družbeno dvorišče (sklepam, da bi sledil ta komentar), pač pa privatna lastnina nekoga tretjega. Torej, sledi: če bi se nek neznanec podelal na privatnem dvorišču neke tretje osebe, je ja, to stvar – tretje osebe. In v tem primeru, kot je vidno, tretje osebe to podelanje očitno ne moti. Zakaj bi torej mene?

New Report

Close