Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tip ala Desi

Tip ala Desi

Bejbe so vzhičene nad njegovimi tipkarijami. Zna se tudi konstruktivno meniti.
AMPAK
Dripec z 1+ 3 hčere z lepooko za ženo … Meni deluje kot luzer!!!
Energijo, pozornost raje usmerja v MON kot pa v svojo družino, potomstvo.
Desi … zamisli se nad sabo. To kar delaš je simptom želje po osamljenosti. Sledi ločitev in izolacija od potomstva

Da nisi sama mal preveč vzhičena, pa bi rada, da jo namest Monu, namenja tebi? Če si že tolk podrobna in ga tedno spremljaš.
Ampak, sej zdej te bo opazil, ker si mu častno celo post odprla.
Da mora človek na tak način protegniti pozornost …

Tip pač prihaja v moško krizo srednjih let. Pa izpolnitev trenutno najde na MONu – ni to nič takšnega. Bolje, kot da se začne “lajhat” naokoli in v reali varat partnerko in otroke. Vsak dan en in isti “šnicl” že toliko let – in če je “tissta” začimba za popestritev enega in istega že toliko let samo MON, je za moškega še čisto v redu 🙂

Tip pač prihaja v moško krizo srednjih let. Pa izpolnitev trenutno najde na MONu – ni to nič takšnega. Bolje, kot da se začne “lajhat” naokoli in v reali varat partnerko in otroke. Vsak dan en in isti “šnicl” že toliko let – in če je “tissta” začimba za popestritev enega in istega že toliko let samo MON, je za moškega še čisto v redu 🙂
[/quote]

Cist ok preziveti prosti cas. Boljs kot obiskovanje gostiln in visenje na ”squasih” da ne omenim klasicno lajhanje okoli po sprejemih in babah.

Bom modro tiho in v kotu srebal Latte Macchiato, ter spremljal vašo debato.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Sem moški. Dober analitik vpliva neta na ljudi

Mistejkaš!!
Ob vsej tehnologiji, da svojim kaj poveš si tiho !!!
V tolažbo .. vas je veliko takih goved na netu in monu

So reči, ki jih je bolje zamolčati.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


A dej no …ti gobezdalo bi molčalo 😄😄😄
Kavel je v dejstvu, da si raje na MONu kot s familijo


A dej no …ti gobezdalo bi molčalo 😄😄😄
Kavel je v dejstvu, da si raje na MONu kot s familijo
[/quote]

Največje skrivnosti ponavadi visijo na oglasni deski. Kot dobremu analitiku bi ti to dejstvo moralo biti poznano.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda ni luzer, glede na izobrazbo, status, družinsko življenje in prav lepo družico.Sploh ne vem, kaj bi ti rada? Malo pozornosti?
Je pa res, da je malce poseben.Spada v višji rang moškega – in kot tak je neprimeren za navadno dečvo.Seveda si je izbral izobraženo, postavno žensko in taka mu tudi pritiče.
Sicer ni tip mojega moškega. Tudi jaz imam rada izobraženega, vendar takega z vaško dušo.Kar moj partner tudi je. Hvalabogu, da smo si različni!

Seveda ni luzer, glede na izobrazbo, status, družinsko življenje in prav lepo družico.Sploh ne vem, kaj bi ti rada? Malo pozornosti?
Je pa res, da je malce poseben.Spada v višji rang moškega – in kot tak je neprimeren za navadno dečvo.Seveda si je izbral izobraženo, postavno žensko in taka mu tudi pritiče.
Sicer ni tip mojega moškega. Tudi jaz imam rada izobraženega, vendar takega z vaško dušo.Kar moj partner tudi je. Hvalabogu, da smo si različni!
[/quote]

Obožujem turško kavo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


A dej no …ti gobezdalo bi molčalo 😄😄😄
Kavel je v dejstvu, da si raje na MONu kot s familijo

[/quote]

No tole napadanje soforumaša se pa reče čista moška zavist 🙂 Fouš je DesiPetriju, čisto nič drugega.

Obožujem turško kavo.
[/quote]

:)))))
Jaz pa programerje…

No tole napadanje soforumaša se pa reče čista moška zavist 🙂 Fouš je DesiPetriju, čisto nič drugega.
[/quote]

Še vedno predvsem sledim toku debate. Ker nimam turške kave, srkam Latte. Kljub vsemu se počutim polaskanega.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

:)))))
Jaz pa programerje…
[/quote]

Popravek : programerja.
Mojega seveda.

Še vedno predvsem sledim toku debate. Ker nimam turške kave, srkam Latte. Kljub vsemu se počutim polaskanega.
[/quote]

Latte macchiato s kardamomom in kokosovim mlekom bi te navdušilo 🙂

Latte macchiato s kardamomom in kokosovim mlekom bi te navdušilo 🙂
[/quote]

kokosovo mleko je za babe, ne za prave desce 😛

Pa kardamon paše najbolj v črno kavo, ne v mlečno 🙂

kokosovo mleko je za babe, ne za prave desce 😛

Pa kardamon paše najbolj v črno kavo, ne v mlečno 🙂
[/quote]
za prave desce je pIr!

kokosovo mleko je za babe, ne za prave desce 😛

Pa kardamon paše najbolj v črno kavo, ne v mlečno 🙂
[/quote]

Ok, pol mu pa ne bom povedala, da je mlek iz kokosa 🙂

Ok, pol mu pa ne bom povedala, da je mlek iz kokosa 🙂
[/quote]

😀


Sem moški. Dober analitik vpliva neta na ljudi
[/quote]

Ka pol pa še tolk slabš 😄

Ne razumem, kaj te moti – to da ima ženo in 3 punčke, spodobno službo in urejeno življenje?

Kakšen je tvoj rezultat?

98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi je zavistnih, zato odpirajo take teme.

MON je poln čudaških samskih razočarank, ki v življenju nimajo drugega kot da cele dneve ocenjujejo in se pritožujejo na moškimi. Pa še ena opazka, pa kdo za vraga vam je vbil v glavo izraz “dec”, “desc” ipd. Kaj to sploh je? A to ste vse tiste malomeščanske kmetice, ki se niti izražati ne znate??? Verjetno to naklada ena in ista ženica, ki je na robu živčnega zloma. Pa kdo za vraga si ti, da boš odločala o tem kakšen mora biti moški, a misliš, da smo ljudje le črno in belo?

New Report

Close