Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ste jutranji?

Default avatar

Semjutranja

Dobro jutro, pošiljamo vam zgodnji pozdrav Jutranje.
Do 15. 11. bomo raziskovali, se pogovarjali, predstavljali vse o jutrih. Kaj nam zgodnjim pomenijo in kaj dobrega vsako jutro lahko naredimo zase. Veseli bomo tudi vaših komentarjev in mnenj.

Je že kdo buden in kaj počnete ob tem, ko prebirate forum? :)

p.s. Sledite nam:

Facebook - https://med.over.net/
Instagram - https://www.instagram.com/semjutranja/
Napovednik - https://med.over.net/clanek/napovednik-jutranja/
Na strani - https://med.over.net/jutranja/

Lep dan vam želimo,
ekipa Jutranja.
Default avatar

Nevenič

Sem jutranji seveda. Od 5h dalje se počasi pripravljam na delovni dan in srfam po netu.
Default avatar

Jutro jutro

Dobro jutro. A tole se velja ob tej uri, da sem Jutranja?
Default avatar

samo zame

Definitivno jutranja. Kava, mir, novice,... čas samo zame :)
Default avatar

Rok-1

Aaaaaaa... NISEM jutranji!

Kaj počnem zraven zdajle - pijem mlačno vodo...
Default avatar

Mandolina

Ne, nisem jutranji tip.Najbolj uživam, ko dopoldne čas teče počasi, po moje.Popoldne sem dosti bolj dejavna.Imam srečo, da imam letos službo v popoldanskem času, kar mi zelo ustreza.
Default avatar

enaMOnA

Joooj, nikakor nisem jutranja... to življenje ni prilagojeno meni ;-)
Ob 8. začenjam službo, k sreči jo imam blizu. Dopoldan počnem rutinske in nujne zadeve, okrog 13. ure pa začnem "na polno"... ko večina že "omaga" sem sama v 100% koncentraciji in delam najzahtevnejše naloge. Takrat mi paše tudi kaj pojest... kavo spijem že prej ali še bolje me zjutraj "poživi" svež pomarančni sok.... Zahtevnih nalog se lotevam tudi pozno ponoči... takrat je mir in se lahko zberem.
Pravzaprav sem jutranja na svoj način.... všeč so mi doooolga jutra, crkljanje, poležavanje....
Default avatar

Voznik121

Jutranji. Zame je idealno, če se mi dan začne ob 4ih zjutraj, lahko počasi že ob 3eh.
Nočni. Z dokaj lahkote sem pokonci celo noč, še posebej, če sem pokonci čez določeno večerno uro. Torej bi moral spati popoldan :)
Mi je pa ponavadi jutro preveč dragoceno, da bi bil preveč na forumih.
Default avatar

sem zapisala že nekoč

Kaj je zame dobro jutro?

Če bi mi vprašanje zastavil v poletnem dnevu ob morju, bi rekla: "Sama modrina in mirna gladina, v katero se potopim."
Če bi se s soncem zbudila doma, bi bila prva misel: "V pižami na terasi z lončkom kave in dobro knjigo v roki."
Če bi se napovedal barvit jesenski dan: "Šumeče listje pod nogami v jutranjem sprehodu in vonj zrelega grozdja."
Če bi se svetlikalo v čisti zimski idili: "Bleščeče jutro v snežni belini, ki ga opazuješ na toplem."
Če bi se v sobo prikradel vonj pomladi: "Ptičji ščebet pod oknom, ki zamenja zvok budilke."
Default avatar

Sushi

Kakor kdaj...med tednom moram biti zaradi službenih dolžnosti, med vikendi in dopusti pa odvisno od situacije. Včasih rad tudi spim precej...
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

ve se

Definitivno sem jutranji, vstanem ob 6h po potrebi tudi prej in takoj sem buden, pripravljen za akcijo, ne vlačim se ves zaspan in krmežljav po bajti, že takoj zjutraj bi debatiral in razpravljal, ker pa ženka še spi grem na sprehod s psom vsaj uro in pol metanje palice in žoge, sprehod čez travnike in gozd to so običajno moja jutra.
Default avatar

Looser

Jutranja, nočna.... Raje imam temo kot svetlobo. Zjutraj je ponavadi preveč drugih stvari tako, da pride računalnik za zabavo na vrsto šele po kakih 5, 6 urah budnosti :)
________
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.
Default avatar

Popay

Jutranji, vedno buden tam okoli petih zjutrej in čakam na petelnji zajtrk, če ga pa ni pa razmišljam o njemu, hehe...
Default avatar

začaran krog

Čez teden zelo težko vstanem zjutraj, ko se moram ob 7h odpraviti v službo.
Ob vikendih sem pa brez težav pokonci že pred sedmo.
Default avatar

Popay

kje pa..., kilometrina življenja in sposobnost opazovanja svojih kiksov in kiksov drugih...
Default avatar

Majč Čebela

Nisem jutranja zdi se mi bebav zgodi vstat če lahko spiš. 🙄👎🌚
Default avatar

MsOlivija

Sem jutranja, ko moram biti;) Nimam pa takega vrveža okoli sebe, da bi bila jutranja tišina edina opcija miru, so še druge ure;)
Default avatar

Butterfly lady

Zjutraj zelo težko vstajam. Že od nekdaj. Drugače zelo rada spim, zato izkoristim vikende in praznike. :-)
Default avatar

đizskrajst

Ja, sem jutranja; ob 5ih grem spat.
Default avatar

Archangel

Pozdravljeni.
Vstanem ob 6:00, 1x32 sklec. WC, 1x32 sklec. Zajtrk 1x32 sklec. Pomit posodo od kosila/večerje prejšnega dne (ker jem samo dvakrat na dan), 1x32 sklec. Oblečt in sem ob 7:00 na šihtu.
Nisem na telefonu/pc-ju v jutranjih urah.
Archangel
Be the change you want to see in the world!