Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zame ni normalno, da je moški 20 let mlajši od ženske

Zame ni normalno, da je moški 20 let mlajši od ženske

Sem gledala na Tedniku Gotarco pa Jankovičko pa Orjano pa mi je vse skupaj zelo čudno.
Ampak vsakemu svoje, a ne.

Ljubezen ne ve za leta.
Poglej si ono srbsko modno kreatorko Verico Rakocevič . Njen je mlajši od nje 35let.
Za videt je, da sta oba zadovoljna.
Je pa vprašanje kako je za 4stenami. To pa povsod.

s tak staro babo je lahko samo zaradi dnara

nova
Uredništvo priporoča

Če je pa ženska mlajša je pa vse ok a ne??


Hočeš rečt…

Naivnost ne ve za nič…

Jah no. Tako so si postlali in nekateri verjetno tudi dobro, nekateri pa ne – tako kot tisti pari, ki so si po starosti bližje.
Pari, ki se najdejo, so včasih res hecni, ne samo po starosti, tudi po zunanjosti, inteligentnosti ali načinu razmišljanja. Ni pravila in pomembno je zgolj in samo to, da se imajo lepo skupaj.

Normalno ali nenormalno. Za nekatere ni normalno, da so iste generacije, naveličani drug drugega, sobivajo kot inventarji, ampak skupaj pa so v isti genrraciji.

Zame ni normalno, da so nekateri mlajši in drugi starejši od mene. Želim interakcijo samo z enako starimi.

[img]https://media.gettyimages.com/photos/german-chancellor-angela-merkel-french-president-emmanuel-macron-and-picture-id956730126?k=6&m=956730126&s=612×612&w=0&h=nb5ZYwWNLpe1j9CXf-NZiCPsk0s7_fFQa8VyzSMWcMo=[/img]
Makaron v najboljši družbi.
Angelca letnik 1954 in Brigita letnik 1953.

In čudno tudi je in bo v njihovih primerih vedno bolj in ne enako ali manj čudno.
Čudno pa ne pomeni, da ni normalno. V 3-5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je vsaka čudnost v vsem sprejemljiv odstotek
stvarnosti.
Vsaj mislim, da bi moškim pri 20-tih nekaj časa odgovarjala 15- 20 let starejša “kljuseta”
Za normalno funkcioniranje življenja pa bi bilo po moje prav 6-8 let mlajša partnerka.

Men osebno ni normalno ne eno ne drugo torej mlad stara in star mlada
Ampak dokler ni v moji hiši ni moja stvar

S sinom sva 21 let razlike in se mi zdi to naravnost ogabno, kar delajo. Očitno imajo otroške travme, iščejo nadomestke mamice in obratno.

In kaj boš naredila, če ti sin pripelje 20 let starejšo?

In kaj boš naredila, če ti sin pripelje 20 let starejšo?
[/quote]
K meni je pripeljal ne bo. Moj sin gleda za vrsticami ker mamo že ima

Mogoče so mu/ji pa samo všeč starejši/starejši? Bi prej za vas rekel, da ste polni travm, ko vas noben ni šmirglal pet posto in zdaj mislite, da bo cel svet živet, kot se vam zdi prav. Zgleda so kar hude travme 😉

Poglejte modela v ksiht. Ko en perverzen šolarček med dvema učiteljcama….
” kaj bi mi delale tele dve zvečer”

mlajši moški- starejša ženska ali obratno …. zanimive so freudove teorije na to temo hehe
pa če se še kdo spomne našega pok. Ruglja

Onadva bi vedela bolj točno povedat za kaj točno gre pri takih zvezah ženska ml moški- a gre res za ljubezen. Zanimivi odgovori bi bili tudi če bi jima zgorno sliko pokazali.

Mogoče so mu/ji pa samo všeč starejši/starejši? Bi prej za vas rekel, da ste polni travm, ko vas noben ni šmirglal pet posto in zdaj mislite, da bo cel svet živet, kot se vam zdi prav. Zgleda so kar hude travme 😉
[/quote]
Zakaj nekaj na pamet blebetaš? Jaz nimam problemov s pomanjkanjem očetove figure. Izgleda, da te je moj komentar zmotil zaradi zelo osebnega razloga…

Meni tudi ni normalno. Normalno je samo, če je baba 20 let mlajša od dedca, a ni tako?


a tvoji otroci so tvoj letnik ☺

To si pa zelo grdo povedala. Kaj pa, če bi bil sin gej? A tudi ne bi sprejela njegovega fanta? Ne bi smel z njim priti nikoli domov na obisk?

To si pa zelo grdo povedala. Kaj pa, če bi bil sin gej? A tudi ne bi sprejela njegovega fanta? Ne bi smel z njim priti nikoli domov na obisk?
[/quote]
Starega dedca sigurno ne bi sprejela v moji hiši tako kot Stare babe ne. Njegovega vestnika veliko lažje ce bi bil gej čeprav bi veliko raje videla njegovo vrstnico in vnuke nekoc
Mož pa ne bi sprejel nobenega moškega in imeli bi resen problem


a tvoji otroci so tvoj letnik ☺
[/quote]
Ne ne morejo biti 🙂 so mlajši in so moji otroci (otroka) in jaz kot mama vem kaj je dobro za njih

točno to … vsak naj si izbere svoje, mi pa smo lahko za nove ljubezni samo veseli … ne vem zakaj ne bi bili 🙂
kaj je “normalno” pa nam na srečo (še) nihče ne zapoveduje …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

pa ti, avtor/ica imaš potrdilo, da si normalen/a ☺

New Report

Close