Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje so pravi moški?

Kje so pravi moški?

Jaz sem pa eno 25 letno dekle, ki pa počas že išče kakšnega moškega s katerim bi si kaj ustvarila. Ma pa gledam malo naokoli. Maš ene, ki so lepi, ampak oskubleni ko kure, rokce kot da bi vsak dan v mleku jih imeli. Kaj boš s takim, bo treba žarnico menjat pa bo mami klical.Pa neki fitneserji. Smet drugi ošmekani v nulo, ma hodijo kot pavi. Tretji več za špeglom ko v postelji. Četrti popolnoma frigidni. Ma jaz pa iščem enega takega moškega, s tisto pravo moško energijo. Takega ki je malo robat, pa še vedno dovolj ljubeč, pa ko te primer prek pasu, to prime s tako toplino da zadrgetaš. Pa ko se skregata ne leti mamici jokat, pa ko je potrebno kaj doma naredit, to vidi in naredi. Ma sem imela ene take otročaje da ne morem verjet. En je bil tako občutljiv, da ko sem mu kaj rekla je začel jokcat. Drug nabildan, cela omara kremic, pa hladilnik tistih napitkov, tretji pa taka samovšečna rit da me na ulici ni hotel poznati. Ženske povejte mi, kje so ti pravi tipi z moško energijo. Vse bolj se mi zdi da so izumrli.

Pozdravljena,
Jaz sem 20 let starejša od tebe, vendar se moram strinjati s tabo. Že v moji generaciji je tako, v tvoji je verjetno še slabše. Ne vem, išči in bodi vztrajna, kakšen normalen pa mora bit kje.

Čakaj, kaj za boga jaz to berem?

Pojdi na kmete ali si migranta izberi. Jih je kolk češ.

Čaki… ti si starejša od mene in še vedno nimaš pod streho pospravljeno…

I am doomed.

Pravi moški so izumrli, kot dinozavri. Najboljše, da ga iz paleolitika potegneš. 🙂

Ponavadi je tako, da je vedno s tistim nekaj hudo narobe, ki take oslarije sprašuje. Vsak normalen osebek se v življenju znajde, prilagodi in preživi ali pa pač umre. Boljše vprašanje bi bilo, kaj je s tabo narobe, da ne uspeš ujeti moškega.

Zdrav močki ne išče ženske s katero bi si kaj ustvaril, ker to lahko sam naredi. Še manj pa se z žensko krega. Velja tudi obratno.

Tuid tvoj problem je, da nisi nikoli imela Očeta, nemoški ki si jih ogleduješ in jemlješ pa posledica.

Ko in če boš nekaj ustvarila s svojim delom, boš toliko ozdravela, da te bo pogledal tudi kak zdrav moški.

Sem deset let starejša od tebe in se sprašujem isto. Rabim MOŠKEGA!

Evo ga:
[img]http://arhiv.gorenjskiglas.si/images/20100717/307179991-EP_1.jpg[/img]

[img]https://storage.googleapis.com/dentonbible-org/www/2010/05/Old-farmer-with-blueberries.jpg[/img]

Ka ste nori s temi fotkami :).

“Taprav moški”. To je tako kot bi rekla, da je en tip enako lep za vse ženske. To je relativen pojem. Kar je zate pravi, je lahko za drugo copata. Tvoja izjava “opazujem” pa čisto dost pove o teb. Si kot oni brezposelni na kavču, ko jé čips in govori, da ni nobene službe zanj, misleč da mu bo vse samo od sebe v naročje skočil.

Pravi moški nočejo takih žensk kot si ti. Jih je ko šrota. Mislim, zgubi tebe pa na vogalu še eno enako in še eno in še eno. Samski si, ker nisi v ničemer bolj posebna od množice žensk, ki prav tako kot ti čakajo na zavodu, da jim bo delovno mesto direktorja firme skočilo v naročje.


Tudi jaz iščem podobno punco za poroko,kot si ti-pogoj je sex neizkušenost in devica,z vsem ostalim se popolnoma ujemam s teboj.Če ti odgovarjam,mi odgovori.L.p.

Taprava leta si za mene,sem dokaj lepega videza in srednjo debelo denarnico.Čakam na odgovor.

Ha ha ha, tak, ki bi tebe obravnaval, kot želiš, pa morda vedri na ona-on in čaka če mu bo katerakoli kaj odpisala…:))))))

Saj bi kaj lepega napisal, ampak na tem forumu itak ne dobiš vzpodbudne besede…vsaj glede na včerajšnji odziv nekaterih uporabnikov….če pa vseeno želiš spoznati umirjenega, nezateženega moškega….se mi lahko javiš.

Obupanci že dajejo ženitne ponudbe.

tole sicer en nedoj monovec piše, po moje ni ženska.
Sicer pa vse ženske, ki ste brez “pravih” moških – migracijski centri so polni takih moških kot bi jih rade. Če pa vam ti niso dovolj, pa direkt uvoz iz tretjega sveta. Milijarda moških čaka na vas.

Bla bla bla. Čisto dovolj jih je.
Še ostajajo :)) (kot vidimo na tem forumu) he he

Pravi moški nebo iskal neke afne.
Hotel bo da mu kuhaš pereš in skrbiš za 4 otroke. Tam ni da te boli glava pa ti ni do seksa, ali pa jokcanje ko bo v gostilni spil kakšen špricar več.

ni vsaka goba užitna, kot tudi ne vsaka deklina vredna moje pozornosti ☺


Haha
Ja itak Mirsad iz kerga filma si pa ti pobegnu

za Boga, ja na Stajerskem.

Zakaj ne začneš sama ustvarjati, zakaj čakaš na nekoga, ki ti bo pomagal? Upam da ustvarjenje ne razumeš kot to, da tip vse naredi, ti pa zraven pametuješ kaj bi moral še narediti?

New Report

Close