Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje kupiti kvalitetne kavbojke?

Kje kupiti kvalitetne kavbojke?

Katero znamko?
Pred 3 meseci sem kupil kavbojke za 120 €, pa sem resnično razočaran.
Narejeno ‘Made in China’ (to sem opazil šele doma), čeprav ima ta znamka tradicijo, po enem dnevu nošenja se raztegnejo, po parih pranjih so že začele izgubljati svojo ‘prvotno’ barvo …

S katerim jeansom ste vi zadovoljni, ne glede na znamko in ceno?

Hvala.

S.Oliver ima zame dobre. G-Star so tudi preizkušene in držijo.
Včasih so bile Leviske tiste ta prave – kakšne so zdaj ne vem.

Verjetno ima vsak svojo najljubšo znamko. Moja je Replay. Še vsake njihove kavbojke sem dala v Humano, se mi zdi, da skoraj take kot sem jih kupila, zato, ker model ni več modern in ne zato, ker bi bile ponošene.

To je pa vprašanje, na katero je težko odgovoriti.
Kavbojke so namreč oblačilo, ki ti mora “pasat na rit”.
Jaz sem zadovoljna z modeli G-star, ker imajo prave mere za mojo postavo – da štima vse, pas, boki in dolžina.
Odgovarjajo mi tudi modeli od Toma Taylorja. Esprit ima več dolžin, torej tudi krajše in daljše variante.
Čisti bombaž se ti bodo raztegnile vsake.

pa se Replay dobijo pri nas in kje?
hvala

pa se Replay dobijo pri nas in kje?
hvala
[/quote]

Imajo jih v Maximarketu, trgovina Replay je pa tudi v BTC ju, v isti hali kot je Muller.
Upam, da se v zadnjem času ni kaj spremenilo.
Za Emporium nisem prepričana, bi pa lahko pričakovala, da jih imajo tudi tam.

Oženi – spečaj se s katero monkljo. Kombinacija kisa, sode in sušilca ti bo zmanšala vso konfekcijo, ne glede na made in china.

______________________

Njavečkrat pri cigotu na tržnici za cca 20 -25 eur, pa so kavbojke kot imajo za bit. tudi marsikaj drugega tam kupim, ne le kavbojke.😁Davek na bedake je pa rezervirn za bedake avtorše, veš?

https://www.nydj.eu/curves-360-collection
Boljših ni! Fenomenalne so.

A ti to resno? Niti zastonj jih ne bi niti hranila v omari, kaj šele oblekla. Kako sploh najdete kaj tako ogabnega?

Vedno več kavbojk ima dodan elasten. Jaz vedno tečnarim in iščem jeans brez elastena. Nazadnje sem našla diesel in mustang. Je pa verjetno veliko povpraševanja po raztegljivih hlačah, tudi znane firme imajo tega vedno več.

A če imajo kavbojke elastan se bolj raztegnejo, sploh na kolenih?
A ni tako, da se sam bombaž bolj raztegne, kot pa če je dodan tudi elastan?

In kaj je tako ogabnega na njih? Me pa res zanima. Pa ti daj link od svojih, da pokomentiramo.

A če imajo kavbojke elastan se bolj raztegnejo, sploh na kolenih?
A ni tako, da se sam bombaž bolj raztegne, kot pa če je dodan tudi elastan?
[/quote]

Blago z elastanom je bolj raztegljivo, vendar se ne raztegne, blago brez elastana je manj raztegljivo, vendar se, ko stvar nosiš, raztegne. In ostane raztegnjeno do naslednjega pranja.
Če želiš kavbojke, ki obdržijo obliko, potem morajo imeti elastan. Brez elastana se vsaj malo raztegnejo – po mojih izkušnjah so kar velike razlike pri tem. Sploh pri kakšni trenirki (govorimo sicer o kavbojkah, ampak pri trenirki je to bolj evidentno), ko se ti naredijo kolena – verjetno poznaš. Pri nekateri pa ne – ker imajo verjetno nekaj elastana.

Osebno imam raje kavbojke brez elastana, ker mi je všeč, ko se nekoliko razpotegnejo, da dajo vtis pravih kavbojk. Če pa hočem hlače za kake boljše priložnosti, morajo pa obvezno imeti elastan. Tudi kavbojke, če smo že pri tem.

Blago z elastanom je bolj raztegljivo, vendar se ne raztegne, blago brez elastana je manj raztegljivo, vendar se, ko stvar nosiš, raztegne. In ostane raztegnjeno do naslednjega pranja.
Če želiš kavbojke, ki obdržijo obliko, potem morajo imeti elastan. Brez elastana se vsaj malo raztegnejo – po mojih izkušnjah so kar velike razlike pri tem. Sploh pri kakšni trenirki (govorimo sicer o kavbojkah, ampak pri trenirki je to bolj evidentno), ko se ti naredijo kolena – verjetno poznaš. Pri nekateri pa ne – ker imajo verjetno nekaj elastana.

Osebno imam raje kavbojke brez elastana, ker mi je všeč, ko se nekoliko razpotegnejo, da dajo vtis pravih kavbojk. Če pa hočem hlače za kake boljše priložnosti, morajo pa obvezno imeti elastan. Tudi kavbojke, če smo že pri tem.
[/quote]

Koliko pa naj bi imele kavbojke elastana, da se ne raztegnejo preveč?
5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?
Če kavbojke vsebujejo 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} elastana in 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bombaža, se verjetno potem kar dosti raztegnejo, kajne?
Ali že ta 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pripomore k temu, da se ne raztegnejo preveč?

Imaš pa zelo prav, da za vtis pravih kavbojk morajo le- te biti malo razpotegnjene.
Tako surove, kot pred 100 leti. 😉

Danes pa v večini, tudi fantje, nosijo večinoma oprijete kavbojke, ali pa čim bolj ozke, tako, da skoraj niso nič nagubane in so bolj kot hlače ne pa cowboy (ke).

Jih kdo nosi, so dobre, je kvaliteten jeans?
Ali so bolje levi’ske?

Wampum – Gold series. Prava kvaliteta. Jih ne slecem dokler se ne bodo na meni razpadle.

Jaz najraje nosim g-star, klasičen model. Temen jeans, srednje visok pas, ravne hlačnice.
Večini žensk najlepše stojijo bootcut ali da so vsaj ravne hlačnice, skinny model je ista kategorija kot balerinke – pristoji samo izredno visokim in vitkim ženskam, pa še to ne ravno vau.
To, kar si ti nalepila, je grozen model, sploh za malo obilnejše in nižje ženske, da o barvah in samem blagu niti ne govorim. In to za tak denar! Obup od hlač, resno ženska.

Emporium: Diesel, Salsa.


Npr. Pojdi na kramarski sejem.

Levis

Ahahahhahahaha – izjava dneva na MONu – pa še kako res je 🙂

Diesel je kar se kvalitete tiče tudi zelo OK, šivajo še tudi v Italiji – imaš njhov outlet v Molveni-Vicenza, na Via Ponticelo 34 . V blićini šivalnice je…

https://storelocator.diesel.com/400966-diesel-outlet-molvena

Moj mož si ji tam nakupi na zalogo. so znižane dostikrat 180 in več eur na 90 napirmer…. Je pa res, da rabi dolžino -36 inčev, kar v redni prodaji zelo redko kjerkoli dobi….. Pa prej pokličem, da preverim, kaj imajo in dam na stran nekaj kosov v dolžini 36 zanj….

New Report

Close