Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes me je neka starka napadla in žalila

Danes me je neka starka napadla in žalila

Čakau sm na avtobus ne. No jst čakam in gledam v telefon in potem pride do mene neka starejša gospa in reče “vi mladina ste danes tako nesposobni samo v telefon bulite samo to znate.”
“Kva?” Rečem
“Gospa no mislim da malo pretiravate in nimate prav. Prosim faking pustite me na miru ker poslušam en podcast. Hvala gospa lep dan še naprej”
No in neki še tm godrnja in pol gre. What the fuck? To ni normalno no. Faking hell zakaj vi starejši ljudje ste tako obremenjeni z nami? Vi delite svoje stvari in nas pustite na miru. Ahhhh…fuck me resno.

Ja ubogi snorkec 🙂
Pridi te bom objela buci, buci, ne jokaj..

No, ja, sej mularija res zgleda, ko zafiksana. Ampak kaj bos na pa busu drugega pocel? 30 let nazaj smo pa gledali cez okno, ce ravno nisi imel kakega kolega zraven in je padla kaka debata.

A je bla to tista iz tu, ko je spraševala, kaj je ljudem, ko stojijo na pločniku in imajo s fonom opravka? 😄

Mogoče…

Glede na tvoj odgovor, je bila čisto preveč prijazna. Eno na gobec za takole govorjenje, pisanje in obnašanje.

Bil sm čisto spoštljiv. Nevem kaj je problem? Da mi bo pa vsak kreten tm neki žalu…lej sorry dost mam vsega dost mam stvari v glavi in stresa in faking težav in tega res ne rabim.

Pravilno, vas mlade je treba v roke vzet, saj sploh k maši ne hodite, Bogu ste čisto obrnili hrbet. Samo v telefone še znate buljit. Če bi na njem vsaj poslušali prenose svetih maš in verske oddaje, pa še tam poslušate neke pocaste stvari.

Pravilno, vas mlade je treba v roke vzet, saj sploh k maši ne hodite, Bogu ste čisto obrnili hrbet. Samo v telefone še znate buljit. Če bi na njem vsaj poslušali prenose svetih maš in verske oddaje, pa še tam poslušate neke pocaste stvari.
[/quote]

Bog ne obstaja.

Bom molila za tvojo mlado grešno dušo, še imaš čas, da te sreča pamet in se obrneš na pot Jezusove ljubezni.

Bog ne obstaja, življenje po smrti ne obstaja. To si že vpiči v glavo enkrat prosim.

Tudi ti, mulc, boš šel pod (ne cast), ampak pod cipreso. Sicer kakih 40 let za gospo, ampak šel boš.

Vmes pa boš gledal podacste. Bravo.

Namesto, da bi treniral komunikacijo v živo. Z drugimi…. Ljudmi. Ne z mobilcem..

Okej prvo kot prvo. Podcaste. Ne podacste to sploh ni beseda. Kaj ima faking veze če bom nekoč str? Vem da bom…whatever.

Ne maram ljudi, sem samotar in ne socialen. Mogoče sm za to na mobitelu da pobegnem pred faking realnim svetom. In lej čakam na faking avtobus. S kom nej vadim komunikacijo? Faking pločnikom al kej? Uporabi možgane no. Sej znaš.


Stisniti bi te morala 2, 3 x okoli uhe in zadeva bi bila rešena.


Stisniti bi te morala 2, 3 x okoli uhe in zadeva bi bila rešena.
[/quote]

Še zdej nevem kaj sem narobe reku…nej mi en pove lepo prosim že.

Še zdej nevem kaj sem narobe reku…nej mi en pove lepo prosim že.
[/quote]
Nič. Folku gre na jetra, če se brigaš zase.Ti samo uživaj naprej.


Nič. Folku gre na jetra, če se brigaš zase.Ti samo uživaj naprej.
[/quote]

Kaj? Čaku sm na avtobus bil sem na telefonu in ona ONA je pristopila do mene. Kaj sem naredu narobe no FAKKKKK.

Pozdravljen.
Samo ignore in se ne zmeniš za ljudi ki ti v življenju ne pomenijo nič, oziroma jih v življenju ne boš več videl…
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Ti tudi greš pod cipreso, pa če še tako treniraš komunikacijo z vsemi starkami na svetu.

Okej prvo kot prvo. Podcaste. Ne podacste to sploh ni beseda. Kaj ima faking veze če bom nekoč str? Vem da bom…whatever.

Ne maram ljudi, sem samotar in ne socialen. Mogoče sm za to na mobitelu da pobegnem pred faking realnim svetom. In lej čakam na faking avtobus. S kom nej vadim komunikacijo? Faking pločnikom al kej? Uporabi možgane no. Sej znaš.
[/quote]

A maš ti faking govorno napako? Mogoče faking palalijo ali faking koprolalijo?

Pozdravljen.
Samo ignore in se ne zmeniš za ljudi ki ti v življenju ne pomenijo nič, oziroma jih v življenju ne boš več videl…
Archangel
[/quote]

Hvala. Končno en pameten.

Kaj? Čaku sm na avtobus bil sem na telefonu in ona ONA je pristopila do mene. Kaj sem naredu narobe no FAKKKKK.
[/quote]

drugič jo pošlji v koorac … naj se zase briga! te stare koklje vtikujejo svoje surle povsod!

drugič jo pošlji v koorac … naj se zase briga! te stare koklje vtikujejo svoje surle povsod!
[/quote]

Hvala ej 🙂

Ima že prav. Vi se še zaposlili ne boste, saj ste nesposobni. Samo še prst na roki vam dela. Druge je vse na off. Tudi mozak.

Okej prvo kot prvo. Podcaste. Ne podacste to sploh ni beseda. Kaj ima faking veze če bom nekoč str? Vem da bom…whatever.

Ne maram ljudi, sem samotar in ne socialen. Mogoče sm za to na mobitelu da pobegnem pred faking realnim svetom. In lej čakam na faking avtobus. S kom nej vadim komunikacijo? Faking pločnikom al kej? Uporabi možgane no. Sej znaš.
[/quote]

Ja, faking se mal razglej okol sebe, pa boš opazil folk. Lohk bi komuniciru s to starko, anede. Malo možgane na on.

New Report

Close