Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zdaj sem par selfijev naredila

zdaj sem par selfijev naredila

Moj bog, kako sem grda!!!!
Do sedaj sem se imela za srednje do precej lepo žensko, pa sem se končno odločila, da si naredim kako fotko za iskanje službe. Ampak…………………….ojej, ojej, kako sem grda. Iskala sem vse mogoče padanje svetlobe, pogled z gor, od dol, nasmeh, polnasmeh….ni nič pomagalo.
Sem brez besed in padam v depro…………….

Mah tile telefoni (vsaj nekateri) zelo popačijo sliko. Jaz sem na njih neprepoznavna in čisto drugačna kot na fotografijah iz fotoaparata.

Pojdi v en fotografski studijo, kjer delajo dobre fotografije, in naj te tam slikajo. Oni znajo ujeti svetlobo, trenutek ter dober kot.

Ta varianta s selfiji deluje samo, če si izjemno fotogenična ali pa nase namalaš 1 kg ličil ter imaš poleg tega sama veliko občutka za fotografijo ter še več prakse.

Las si verjetno tudi ne boš sama ostrigla pred razgovorom, če tega še nikoli prej nisi počela. S fotografiranjem je pa popolnoma enako.

Če si na tesnem z denarjem, naj te pa fotografira kakšna prijateljica, ki se na to bolj spozna. Ali pa se pozanimaj, kdo je včlanjen v najbližje fotografsko društvo ter koga izmed njih prosi za pomoč. Sigurno poznaš koga, ki se ljubiteljsko ukvarja s fotografijo in ta bo naredil lepše fotografije, kot bi jih ti.

nova
Uredništvo priporoča

Da jaz vidim prosnjo s selfijem, roma direkt v rezalnik.
Se nisem vidla selfija, na katerem bi clovek izgledal normalno. Pod normalno mislim neizmaliceno naravno podobo.

Ne dajaj fotke v prošnjo za službo, brezveze čist. Sploh pa te predelane fotke, ah.

…da si preživela, to ne uspe vsakemu. Včeraj ena padla iz balkona v Braziliji, danes en padel v Srbiji…

Mah tile telefoni (vsaj nekateri) zelo popačijo sliko. Jaz sem na njih neprepoznavna in čisto drugačna kot na fotografijah iz fotoaparata.
[/quote]

Se strinjam. Če primerjam, so slike iz fotoaparata in tistih starejših telefonih na tipke dokaj identične, na teh tapametnih pa kar nekaj. Razen, če bi mogla imeti slednji telefon za par jurjev. V tem delu sem razočarana pri teh telefonih.

Men selfi ful zoža obraz, poveča nos in podaljša glavo. Hah…slikanje od blizu pač popači obraz. Ne se sekirat.

A ve to resno
Da popac obraz
Da ni tko kot bi mogl bit.
Ker jaz res nisem grda a na slikah, pa to ne mores verjamet.
Prov zares grda.

New Report

Close