Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek McDonalds vs Vitacare, žalostno

McDonalds vs Vitacare, žalostno

Po dolgem času sem obiskala Qlandijo v Novi Gorici in žalostno ugotovila, da se je trgovina Vitacare poslovila. Očitno ni bilo dovolj prometa. Je pa zato McDonalds polno obiskovan. Meni že vonj po hrani iz McDonaldsa obrne želodec takoj ko stopim iz avta že na parkirišču Qlandije. Škoda za Vitacare, kadar sem bila tam, sem vedno zavila notri.

Ljudje že vedo, kje je dobro. V McDonald’su.

Če bi se prodajalo po enaki ceni kot v meku, bi bilo povsod dovolj strank.

nova
Uredništvo priporoča

Pa ne, da so imeli ves pribor v isti posodi in so ljudje razmišljajli koliko tac je že prijelo njihovo žlico.


Tebi ni najbolj jasno kaj je Vitacare?

Joj, kakšna škoda, če si bila PO DOLGEM ČASU TAM. Če je bil res tako oh, zakaj pa nisi vsak dan bla tam. V MCu so vsak dan.

Lej cena vpliva na to največ. Blizu mene kjer živim mamo tudi eno tako bio vegansko zdravo trgovino kjer lahko kupiš od oblačil do faking veganskih klobas. Cene so itak astronomske in prisežem da še v življenju nism vidu stranke v tej trgovini. Mogoče enkrat pa nikol več. Enkrat sm bil tudi notri in…ja nism nč kupu. Ampak fora je da sploh nevem kako so še odprti? Ker to sure as shit ni profitabilno. Sigurno da ne. Mcdnonalds pa itak a veš vsak ma rad (večinoma) in valda da je tam več prometa. Pa tudi te bio pa zdravo hrano pa vse to se zdej primarno kupuje po spletu tako da me ne preseneča da fizične trgovine počasi izginjajo. Čedalje več bo tega ko gre svet naprej. Razumem pa tebe da je to neprijetno sploh za ljudi izven Ljubljane.

Zato, ker ne živim tam, ampak kar daleč, grem pa tja občasno.

A v meku je poceni? Res ne vem, bila sem enkrat pred leti za probat in potem nikoli več.

A res, večina ima rada McDonalds? Ja, saj … očitno …:) Glede cene pa nimam pojma.


Tebi ni najbolj jasno kaj je Vitacare?
[/quote]

Vitacare ima tudidnevne malice ( juhce&CO), če še ne veš – in ja, pribor je potreben v takem primeru.

Verjamem pa da je cilja skušina ljudi v Kopri, ki so bili redni odjemalci Vitacare izjemno majhna -fast food je čedalje bolj atraktiven med tamkajšnjimi prebivalci..

V Ljubljani so s tudi preselil iz samostojne lokacije na obrobju BTCja ( dosti večje) v dosti manjšo likacijo znotraj ene hale. Pač – cenovni rang ni primeren za tiste, ki jedo “fast food” tudi za malice, kosile in med vikendi.. “Šiptaroš” ponudba prevlada tak na obali, kot na celini…..

A v meku je poceni? Res ne vem, bila sem enkrat pred leti za probat in potem nikoli več.
[/quote]

Res je.

Dosti raje grem v 7 burger v Kamniku. Ni primerjave. Kvalitetno meso lokalne reje, “plošček” spečen na prvem Big Green Egg grilu, sproti, ne na zalogo na grelno “postajo” McDonaldsa Malce dražje, a vredno greha pred vsakim McDonalds burgerjem, ki je samo “plastik fantastik” v tem primeru. Pri meni je tudi pri burgerjih vedno kvaliteta pred imidžem.

Res je.

Dosti raje grem v 7 burger v Kamniku. Ni primerjave. Kvalitetno meso lokalne reje, “plošček” spečen na prvem Big Green Egg grilu, sproti, ne na zalogo na grelno “postajo” McDonaldsa Malce dražje, a vredno greha pred vsakim McDonalds burgerjem, ki je samo “plastik fantastik” v tem primeru. Pri meni je tudi pri burgerjih vedno kvaliteta pred imidžem.
[/quote]

Meni je pa McD ogabna hrana. Je tisto res komu všeč? Pa poceni tudi niti slučajno ni. Je pa res, da Vitacare je patudi drag. Ampak kakšno stvar dobi# samo pri njih.

McDonalds ima najboljši pomfri:) Se ga ne naveličam:) Vitacare pa ne poznam. Ne živim preveč zdravo:):):)

New Report

Close