Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pribor v skupnih košarah

Pribor v skupnih košarah

V restavracijah so pred desetimi leti, imeli pribor lepo na mizah zavit v partičke. Zdaj imajo pribor v skupnih košarah in na mizah drobtine. Zakaj ni več gostincev stare šole tipa Franc Štorman in Brigita Horvat?

Kadilci hodijo na stranišče, si ne umijejo rok, potem kadijo in cigarete odlagajo na pepelnik. Tisti, ki pridejo za njimi tako dobijo še bakterije tistih pred njimi. Zato jaz ne kadim.
Toda v Ljubljani imamo še restavracije s pogrinjki, pa ljudstvo vseeno hodi v McDonalds.

Nekateri imajo pribor kar na cesti in zato se ga vsak, ki gre po cesti lahko dotakne s svojimi umazanimi tacami. Tudi za del s katerim jemo.

ker to mora nekdo od zaposlenih naredit – mu vzame čas, pa na frekventnih lokacijah nimajo to časa naredit – predpriprava pred odprtjem, potem obrnjejo pa 2x naokoli ves pribor vsaj, kar ga imajo…. – in za to ni plačan -vsaj v “krmilnica gostinskih lokalih” ne. Kar je pa Štorman, bajdevej, tudi bil, da ne boš v zmoti. V boljših restvarcijah pa ne zavijajo v papirnate prtičke, ampak dobiš lepo tekstilnega, lepo prirljavljen pogrinjek na mizi 😀

Zato pa jaz jem v McDonaldsu. Sem iz Ljubljane in tudi v Ljubljani sem videla, da ljudje primejo žlico za debeli del in vilico ter nož za ostri del. Zato, ker ni več normalnih restavracij z zavitim priborom, je pač edina rešitev McDonalds z Ameriško hrano. Žal. Tudi v Ljubljani je tako.

New Report

Close