Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska ne ve, če je zanosila s "poštarjem" ali z možem

Ženska ne ve, če je zanosila s "poštarjem" ali z možem

A to eni res igrajo take happy family na ven, v resnici pa… Pušenjaku piše ena ženska:

sem vaša stalna pacientka mama dvema sončkoma. Imam težavo, ki bo za vas zagotovo otročja…konec koncev prav vseeno (zame kar precej pomembno) kdaj je ta otrok nastal bi pa vseeno prosila vaše mnenje.

zm 15.9 cikel na 32dni, 27.9 nezasciten spolni odnos (vse izlil v mat.), 2.10 malo roza sluzi, za 5.10 zvecer pa nisem sigurna ali sva bila skupaj v sredo 3.10ali6.10 zasciten oziroma z njim se dobivam ze pet let pa vedno pazi,ker si otroka ne zeliva (me pa vrhunsko zadovolji).,potem pa se z mozem petek 5.10zvecer (izlil vame). 11.10 rjav izcedek in Cb pozitiven 1-2tedna. Malo md skrbi, da se je “postarju”kaj ponesrecilo. Kdaj bi bila po vasem ovulacija? Nekam hitro je test pokazal… datumi so tocno v nulo razen tistega “postarja”se ne spomnim kdaj je bil na obisku :/ bolj se nagibam na
sredo. Obdržala ga bom v vsakem primeru saj je glede na mojo endometriozo, en jajcnik itd…pravi cudez.

Glede na endometriozo je čudež.

:))))))))))))

Lol…

nova
Uredništvo priporoča

Prosim za celotno povezavo( link). Hvala

Boh požegni.

Saj ni nič drugega

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=19&t=11139771

A ste žleht ej in se ji smejite. Al takoj karte na mizo al pa tiho za veke vekov.


jaz se ji ne smejim, prej sem ob zapisu se zgrozila. da obstajajo takšne ženske – četudi bi bil otrok 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možev…
meni je gnusno dejstvo to da vara moža, da sexa z dvema, da si z možem celo družino še povečuje, ob tem ga pa vara.
Koji gnoj od babe. res. In njej se zdi vse opravičljivo, ker jo kao tako odlično zadovolji.
Kje ima ta ženska obraz do moža in otrok – vseh treh.
Gnus, gnoj, nimam besed.
O tem bi orala dati karte na mizo. To si njen mož in otroci zaslužijo – in če bi bila mož bi otroke zahtevala v skrbništvo, ona pa naj se lepo goni in srečno zadovoljuje naprej.

Si se prepoznala v tem ogledalu? Pa naj še kdo reče, da ženske niste k…. !


jaz se ji ne smejim, prej sem ob zapisu se zgrozila. da obstajajo takšne ženske – četudi bi bil otrok 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možev…
meni je gnusno dejstvo to da vara moža, da sexa z dvema, da si z možem celo družino še povečuje, ob tem ga pa vara.
Koji gnoj od babe. res. In njej se zdi vse opravičljivo, ker jo kao tako odlično zadovolji.
Kje ima ta ženska obraz do moža in otrok – vseh treh.
Gnus, gnoj, nimam besed.
O tem bi orala dati karte na mizo. To si njen mož in otroci zaslužijo – in če bi bila mož bi otroke zahtevala v skrbništvo, ona pa naj se lepo goni in srečno zadovoljuje naprej.
[/quote]

Ti ne veš, kako je to.
Mož ji daje ene bonitete , “poštar ” druge.Oboje pa se imenitno poklapa. Srečnica. Vse ima.
Dobrega moža, družinsko življenje z njim, na drugi strani pa vrhunski “ukraden” seks…

če si nismo fauš je za vse dovolj

pa ni prvic taka tema. ena je utrujala pušenjaku par mesecev.


jaz se ji ne smejim, prej sem ob zapisu se zgrozila. da obstajajo takšne ženske – četudi bi bil otrok 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možev…
meni je gnusno dejstvo to da vara moža, da sexa z dvema, da si z možem celo družino še povečuje, ob tem ga pa vara.
Koji gnoj od babe. res. In njej se zdi vse opravičljivo, ker jo kao tako odlično zadovolji.
Kje ima ta ženska obraz do moža in otrok – vseh treh.
Gnus, gnoj, nimam besed.
O tem bi orala dati karte na mizo. To si njen mož in otroci zaslužijo – in če bi bila mož bi otroke zahtevala v skrbništvo, ona pa naj se lepo goni in srečno zadovoljuje naprej.
[/quote]
Cist noro, da ljubimcu kondoma ne natakne. Najprej zaradi otrok drugo zaradi spolnih okuzb predvsem pa prenosa na nic krivega moza.

Ti ne veš, kako je to.
Mož ji daje ene bonitete , “poštar ” druge.Oboje pa se imenitno poklapa. Srečnica. Vse ima.
Dobrega moža, družinsko življenje z njim, na drugi strani pa vrhunski “ukraden” seks…
[/quote]
ne ne vem, in nikoli ne želim vedeti. Zame nima nič. Nima pravega iskrenega in srečnega družinskega življenja, nima moža v resnici, ima moža na papirju, nič se ji nič ne poklapa – vse je varka in zlagano.
Ima neko njeno bolno igro.
Da o vesti in resnici sploh ne govorimo – tega nikoli ni in ne bo imela.
In taka oseba si zasluži,da ji mož vse pobere in odpeketa z otroki vred (kot sem napisala), ona pa naj se veselo goni in zadovoljuje še naprej.

predniki so že vedel zakaj babam pritiče deviški pas. ker nimajo nobenih moralnih vrednost.


Cist noro, da ljubimcu kondoma ne natakne. Najprej zaradi otrok drugo zaradi spolnih okuzb predvsem pa prenosa na nic krivega moza.
[/quote]

Zakaj bi ljubimcu nataknila kondom, če pa on pazi…Poleg tega si je ona očitno želela še enega otroka.Ker je narejen v zakonu, je avtomatsko njegov, razen če bi izpodbijal in dokazal, da ni.Sicer pa z možem redno seksa, torej ne bo posumil.


zakaj posplošuješ na vse ženske to?
Jaz sem ženska in v popolnosti obsojam taka dejanja in vsako varanje in varalico. Pa ni važno ali je ženska ali moški.

Kdo ve, če bo “poštar” za to izvedel. Najbrž ima tudi on doma svojo happy family.

Ne bo.Zakaj bi? Je pa sigurno seks vrhunski . en dan z enim, drug dan z drugim.Kako skrivnostno in strastno.Bog požegnaj in upajmo, da mož ne zve.Pa otroci tudi ne.Ker bo katastrofa.Možno pa tudi , da ne. Eni možje vzamejo vse za dobro, pa je vse dobro. Samo da družina ostane skupaj.
Tangice natakne, zapelje še moža, on pa utihne. Oja, tudi take so.Pa reče .oprosti, samo enkrat se mi je zgodilo, pa je bil že otrok.Eni moški verjamejo…

baba, ki pustiuda ji jebach not spusti, hoče druge gene, ne moževe., Druge ni. Izkušena kurbirka brez teh kalkulacij bo vzela tableto, ali od jebacha zahtevala kondom.

Si se prepoznala v tem ogledalu? Pa naj še kdo reče, da ženske niste k…. !
[/quote]

Sem misla, pa ne bom. Če se ukvarjaš z jasnovidnostjo ti svetujem, da menjaš hobi. Jz sem pa dans dobre volje, bodi še ti no.

Sem misla, pa ne bom. Če se ukvarjaš z jasnovidnostjo ti svetujem, da menjaš hobi. Jz sem pa dans dobre volje, bodi še ti no.
[/quote]
Je tako, daj puhloglavki po skafandru.

Še vezano na temo, jp, tako je to:

[img]http://shrani.si/f/j/D4/2SvbRDYd/434256112174116109527892.jpg[/img]

jst se sam vprašam kako lohka taka baba še sploh komu pogleda v oči, k jo povnijo kot purana na zahvalni dan???!!


Je tako, daj puhloglavki po skafandru.

Še vezano na temo, jp, tako je to:

[img]http://shrani.si/f/j/D4/2SvbRDYd/434256112174116109527892.jpg[/img]
[/quote]
Marsikatera “mama” se kar sama hrani.

Nihče ni silu te ženske, da se goni kot mačka. Če ji ne bi blo do tega bi preprosto rekla NE. Pa je ne bi polnili poštarji, smetarji, šoferji, ampak samo njen mož.

JA prvi je njegov drugi in tretji pa vprašanje.
Zakaj ne s kondomom ker si želi da jo oplodi seme drugega.

Mi je pa smešno ko prideš kam na obisk oba črna natur in otroc beli in modre očke…

New Report

Close