Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek včeraj mi je prodajalka vrnila preveč, danes je zahtevala ta denar nazaj.

včeraj mi je prodajalka vrnila preveč, danes je zahtevala ta denar nazaj.

včeraj mi je prodajalka vrnila preveč denarja (20 EUR) in danes je zahtevala ta denarja nazaj, in jaz budala sem ji celo dala teh 20 EUR. zdaj me pa mož doma žre kako sem lahko tako naivna.

Naj te žre.A ko greš kakat, mu tudi poveš detajle?

Mal provociraš? Nedeljski dolgčas pa to, a ne?

Mož ima prav, res si ena naivna kura, ki si je izbrala velkega bedaka za moža in po vseh letih še vedno verjame, da je pa njen dedec top moški…

Več mu je do 20€, kot do poštenja.

Misliš, da bi ti vrnila 20€. Malo morgen. No, mogoče 1 od 100 prodajal. Ali pa še to ne.

Pa si prepričana, da ti je vrnila preveč? In če si, zakaj ji nisi takoj povedala in vrnila denarja? Če ne moreš biti tako poštena, pa naj te sedaj žre.

Če bi mi vrnila res preveč, in bi mi drugi dan rekla, bi ji dala.

Je pa tako, da zmeraj pogledam kaj mi vrnejo in takoj rešimo manjko ali višek. Sem imela že oba primera. Mislim da višek celo večkrat kot manjko.
Je pa res ker to uredim takoj nimam drugi dan dilem kaj naredit.

Mislim, da bi me bilo celo sram, ker ji nisem takoj rekla za višek, ker hodim samo v 2 trgovini in trgovke poznam.

Več mu je do 20€, kot do poštenja.
[/quote]

Kakšnega poštenja? A ni v vsaki trgovini izobešen napis: denar preštejte takoj, kasnejših reklamacij ne upoštevamo.
Predvidevam, da velja v obe smeri……

Kakšnega poštenja? A ni v vsaki trgovini izobešen napis: denar preštejte takoj, kasnejših reklamacij ne upoštevamo.
Predvidevam, da velja v obe smeri……
[/quote]

Ravno to mi je šinilo na misel.

Mapisala je pa tako, kot da bi bilo prodajalki mal dolgcajt in bi ji namerno dala preveč, da ji naslednji dan ne bi bilo spet dolgčas, ko bi ji rekla, naj da nazaj.
Avtorica naj gre jutri v naslednjo štacuno, pa naj na lepe oči reče, da so ji 60 pozabli vrnit.

S to prodajalko sta osebni prijateljici, da je vedela, da je ravno tebi vrnila preveč?

New Report

Close