Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nakupovalni vozički

nakupovalni vozički

Včasih mi je kar grozno vzet voziček.. Velikokrat so notri smeti..vrečke, računi, plastenke, robčki, ovitki od živil..še kakšen žvečilni se kdaj najde kje nalepljen (ok za to so krivi nevzgojeni ljudje, ki ne znajo vreči smeti v smetnjak).. raztresena moka, umazanija,
.. Potem pa naletiš še na starše, ki prevažajo otroka v vozičku tam, kjer je namenjeno za hrano in s svojimi “čistimi” čevlji potacajo cel voziček.. Največkrat na to naletim v Mercatorju na Rudniku.. Me zanima, če jih sploh kdaj očistijo..?

Našteješ kup ene svinjarijein na koncu te motijo otroci s čevlji v vozičkih?

Pri nas so vozički “čisti”, ostane kdaj kak račun ali neuporabljena vrečka za sadje, kaj drugega pa niti ne, ne v Mercatorju, ne Sparu, Hoferj, Lidlu, Eurospinu…
Hm, doma sem na Fužinah in sklepam, da v teh trgovinah večinoma kupujejo Fužinci = Čefurji…

Pretiravaš.

Pretiravaš.
[/quote]

Popolnoma NIČ ne pretirava. Tudi mene motijo vse naštete stvari in ja, ne boste verjeli, obupne ste vse matere, ki svoje razvajene sončke vozite v nakupovalnem vozičku. Vam ga je res tako težko dati na za to pripravljen sedež? Če ja, potem ga pustite doma. V nakupovalni del vozička pa vaši smrkavi smrkavci NE spadajo. In sploh se ne zavedate, da s tem samo pokažete kakšne packe ste.

Tu se pa vidi kultura folka. Kakšne papirčke, vrečke še nekako prenesem, čeprav se mi zdi prav, da pospraviš za seboj. Zelo pa me motijo otroci z umazanimi čevlji, včasih še smrkavi. Običajno ne gre za malčke, ki še ne morejo dobro hoditi, ampak večje. Enkrat sem naletela na zašpehano dondo, tam okoli 6 let, brez heca. Enkrat je ena v njem prevažala celo psa. Bo sigurno protiargument, da je otrok samo tako lahko miren. Moje stališče je, da če imaš tako nevzgojenega otroka, ga najprej spravi v red in šele nato spusti med ljudi. Če tega nisi sposoben, oziroma če je otrok bolj bukove sorte (kakršnih je po raznih odločbah sodeč vse več) in ni sposoben letom primerno funkcionirati v okolju, ga tja ne spuščaj. Da se razumemo, starši otrok s pp skoraj po pravilu bolje piskrbijo za otroke in bi jih v tem primeru popolnoma razumela. Motijo pa me razvajene nevzgojene cmizde, ki bi – enako kot starši – rabili eno čez rit, da bi dojeli, kaj je primerno in kaj ne.

Popolnoma NIČ ne pretirava. Tudi mene motijo vse naštete stvari in ja, ne boste verjeli, obupne ste vse matere, ki svoje razvajene sončke vozite v nakupovalnem vozičku. Vam ga je res tako težko dati na za to pripravljen sedež? Če ja, potem ga pustite doma. V nakupovalni del vozička pa vaši smrkavi smrkavci NE spadajo. In sploh se ne zavedate, da s tem samo pokažete kakšne packe ste.
[/quote]

Žals nekateri strši pač po “Liniji najmanjšega odpora” – flikne noter v nakupovalni del vozička že hodečegaotroka in če bi imel pri roki še kak pas, bi ga še na rešetke pripel-da bi bil prd njim ir in da vmiru nakupuje.

Zelo nehigienično je, ker taki otroci tudi hodijo že normalno z obutvijo naokoli, po tleh so golobji zitrebki, ki so velik rizični faktor za prenos bolezni, pa izpljunki ljudi, ki imajo vse sorte bakterije in bacile v njih – eni prav namenoma hrakljajo in pljuvajo to ven po poteh, kjer hodijo, tudi pred nakupovalnimi centri – dostikrat opaženo.

in ni dovolj, da nekdo tukaj napiše: ja, s štrajfiksom jih operemo/jo 2x letno, najamejo celo firme, da jim to naredijo. Ni dovolj! – to je treba razkužit mnogokrat več na leto, ne pa samo s štrajfiksom pod pritiskom mal ošpricat te vozičke.
Nakupovalni vozički in košare so leglo svinjarije, veliko leglo svinjarije – tako po držalih, kot znotraj, ker otroc tacajo s čevlji noter, namesto da bi jim noge binljale dol v za to namenjenm sedežnem delu vozička. Če so pretežki in preveliki za tja noter, pa nimajo v vozičku kaj za počet-naj pa letajo po trgovini, če jih ne znajo starši naučit hodit zraven in pomagat nakupovat s seznama.

Popolnoma NIČ ne pretirava. Tudi mene motijo vse naštete stvari in ja, ne boste verjeli, obupne ste vse matere, ki svoje razvajene sončke vozite v nakupovalnem vozičku. Vam ga je res tako težko dati na za to pripravljen sedež? Če ja, potem ga pustite doma. V nakupovalni del vozička pa vaši smrkavi smrkavci NE spadajo. In sploh se ne zavedate, da s tem samo pokažete kakšne packe ste.
[/quote]

Da ne bo nesporazuma, najprej pojasnilo, da jaz nič od tega, kar opisuje avtorica, ne delam. Če dobim voziček s kakšnim računom ali vrečko ali rokavico za sadje, vržem to v koš za smeti.

Nakupovalni vozički so umazani in tega se mora kupec zavedati. Nihče ne nosi s sabo krpe, da bi jih po uporabi očistil.
Otroci s čevlji – res ni najbolj okusno. Ampak če kupiš lubenico, je tudi ne daš v vrečko, ker ne gre. Umazana pa je od zemlje in kemikalij predvidevam. Vsi artikli pač niso čisti. Koliko so pa čiste roke ljudi, ki prijemajo za držalo vozička??? Razsuta moka, ki večinoma pade skozi rešetke, je še najmanjši problem.

Kdor uporablja nakupovalni voziček, mora vedeti, kaj ima v rokah, in se temu primerno obnašati. Najhujša umazanija pa je tista, ki je s prostim očesom sploh ne vidimo.

Tudi košarice v trgovini so umazane. V skladiščih grosistov pa podgane, ščurki in

Te plastične nakupovalne košare so v VSEH trgovinah prav svinjske, pa ni važno ali je Mercator, Tuš, Lidl, Hofer ali whatever. Prav SVINJSKE so. To je dejstvo. Ni nobeno pretiravanje. Še najbolj higienske so tiste kovinske mrežaste, ki jih še imajo ponekod v starejših trgovinah.

Ob teh svinjskih košarah se potem grejo to trapasto natikanje rokavic na zelenjavi. Rokavice si na zelenjavi nataknem samo, če primem kaj, s čimer se umažem. Na primer krompir, čebula, citrusi…….potem te pa najbolj gledajo ravno tisti, ki imajo doma mastne in pretacane šalterje od TV, mastne in pretacane tipkovnice in miške, še niso nikoli obrisali štekarjev in kljuk….

Če je tako, da pač moraš vedeti, da je voziček umazan, in torej ni nič narobe, če po njem skače otrok z umazanimi čevlji, potem, predvidevam, nimaš tudi nič proti, če kdo v vozičku prevaža psa. Saj moraš pač vedeti, da je voziček umazan.

Da ne bo nesporazuma, najprej pojasnilo, da jaz nič od tega, kar opisuje avtorica, ne delam. Če dobim voziček s kakšnim računom ali vrečko ali rokavico za sadje, vržem to v koš za smeti.

Nakupovalni vozički so umazani in tega se mora kupec zavedati. Nihče ne nosi s sabo krpe, da bi jih po uporabi očistil.
Otroci s čevlji – res ni najbolj okusno. Ampak če kupiš lubenico, je tudi ne daš v vrečko, ker ne gre. Umazana pa je od zemlje in kemikalij predvidevam. Vsi artikli pač niso čisti. Koliko so pa čiste roke ljudi, ki prijemajo za držalo vozička??? Razsuta moka, ki večinoma pade skozi rešetke, je še najmanjši problem.

Kdor uporablja nakupovalni voziček, mora vedeti, kaj ima v rokah, in se temu primerno obnašati. Najhujša umazanija pa je tista, ki je s prostim očesom sploh ne vidimo.
[/quote]

New Report

Close