Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj imamo Slovenci rusko zastavo z žigom kakšnega planinskega društva?

Zakaj imamo Slovenci rusko zastavo z žigom kakšnega planinskega društva?

Zastava bi morala predstavljati našo zgodovino.

In kako bi lahko zastava predstavljala zgodovino?

Torej bi morali imeti zastavo s hlapcem gor.

nova
Uredništvo priporoča

Zgodovinske so tri zvezdice po celjskih grofih. Res pa so danes planinske koče v veliko primerih v najemu upokojenih policajev ali pa žen aktivnih policajev, kar je sumljivo. Še posebej v bližini ograjene južne meje.


Torej mora biti tista z zvezdo!

Meni je pa nasa zastava super!
Tudi grb mi je super!
Triglav, morje, zvezdice – cisto, enostavno in vse povedano!
Kaj bi radi vec?


Torej mora biti tista z zvezdo!
[/quote]

Mogoče je pa mislil/a SHS, ali pa avstroogrsko 😉

Mogoče je pa mislil/a SHS, ali pa avstroogrsko 😉
[/quote]
Kaj pa, če je mislila na zastavo Karantanije, ki je imela črnega panterja na beli podlagi?
Ampak so tri zvezde Celjskih grofov čisto v redu, ker pričajo o (edinih) čisto slovenskih plemičih, ne o hlapčevstvu.

Torej bi morala biti črna. Pa bi predstavljala še prihodnost.

Kaj pa ima neko srednjeveško celjsko plemstvo veze s Slovenijo? Oni so bili zvesti tujemu kralju, domače podložništvo pa maltretirali in parazitirali.

Povem prav je, da imamo rusko zastavo. Kaj mi morali imeti Ameriško?

Zato, ker so bili v nastajanje državnih simbolov vpleteni popolni amaterji na čelu s Pogačnikom in Peterletom (oba sodelavca SDV), ki v mesecih priprav na osamosvojitev niso naredili nič.

Potem sta komando prevzela Janša in Bavčar in nenadoma so nesposobneži dojeli, da gre zares, ter v dveh tednih prepucavanj z eks komunajzarji spacali za lase privlečen grb.

Slovenska nacionalna zastava iz 19. stoletja je bela, modra, rdeča, gbr so nam leta 1991 vsilili levičarji, ker jih je grabila panika, da bi imeli kvazidomobransko zastavo. kar seveda ne drži.

Zaradi levice smo tako zafrknili zgodovinsko priložnost, da imamo super zastavo. Bi ruse prehiteli.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Meni se pa zdi praktično karkoli bolje kot neka šahovnica.

Slovenska nacionalna zastava iz 19. stoletja je bela, modra, rdeča, gbr so nam leta 1991 vsilili levičarji, ker jih je grabila panika, da bi imeli kvazidomobransko zastavo. kar seveda ne drži.

Zaradi levice smo tako zafrknili zgodovinsko priložnost, da imamo super zastavo. Bi ruse prehiteli.
[/quote]

Si ti kdaj pomislilo, da se je takrat osamosvajalo kar nekaj držav belo-modro-rdečih kombinacij in da je bilo potrebno narediti red med njimi, da se ve, čigava je katera zastava? Da grb na zastavi mogoče ni bila ideja snovalcev zastave, je bil pa zapovedan od višjih sil?

Meni je naša zastava z grbom čisto všečna, ne bi nič spreminjala.

Bolje?
[img]http://shrani.si/f/47/10e/2xQ3YiUc/rsz201810131701550001.png[/img]

bi moral biti portret gospoda Janeza Janše


Ja, to je genau za 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalcev Slovenije. Kaj pa ostalih 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

Si ti kdaj pomislilo, da se je takrat osamosvajalo kar nekaj držav belo-modro-rdečih kombinacij in da je bilo potrebno narediti red med njimi, da se ve, čigava je katera zastava? Da grb na zastavi mogoče ni bila ideja snovalcev zastave, je bil pa zapovedan od višjih sil?

Meni je naša zastava z grbom čisto všečna, ne bi nič spreminjala.
[/quote]

Očitno ne poznaš časovnice, bili bi prvi. Verjetno alter bedak. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Očitno ne poznaš časovnice, bili bi prvi. Verjetno alter bedak. 😀
[/quote]

In seveda takrat ni bilo planu nobenega osamosvajanja razen našega, a ne?
Dejansko pa je tako, da mi nismo bili (še) v planu, medtem ko je neka druga bistveno večja igralka od nas že imela pripraljn cel scenarij.

In seveda takrat ni bilo planu nobenega osamosvajanja razen našega, a ne?
Dejansko pa je tako, da mi nismo bili (še) v planu, medtem ko je neka druga bistveno večja igralka od nas že imela pripraljn cel scenarij.
[/quote]

Kdaj je bila slovenska zastava uradno sprejeta in kdaj ruska?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kdaj je bila slovenska zastava uradno sprejeta in kdaj ruska?
[/quote]

Si daj pomislilo, kaj je ena Slovenija in kaj je Rusija?
Si pomislilo, kaj je bila osamosvojitev Slovenije v svetovnem pomenu in kaj razpad SZ?
Kaj se je načrtovalo v svetovnem planu in kako za obe državi?

Si daj pomislilo, kaj je ena Slovenija in kaj je Rusija?
Si pomislilo, kaj je bila osamosvojitev Slovenije v svetovnem pomenu in kaj razpad SZ?
Kaj se je načrtovalo v svetovnem planu in kako za obe državi?
[/quote]

Aha, mednarodna svetovna zarota bi prišla do Slovenije in ukazala, da naj spremeni zastavo, ker so se Rusi odločili, da bodo vrnili caristične barve? :)))) Ok, tako glup še Roberto ali kaj je že tisti brezjajčnik, ki mu je tašča ukazala, da hodi v cerkev, ni. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Meni naša zastava zgleda ko zavojček od čokolade:))))))

Naš grb nam prinaša nesrečo. Žal.

New Report

Close