Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spuščanje vetrov v trgovini z živili

Spuščanje vetrov v trgovini z živili

Sicer je res, da moj nos to k sreči redkokdaj zavoha v trgovinah, ampak tudi to se zgodi.

Vprašanja za tiste, ki ga brez zadržkov spustite v trgovini: A se ne morete zadržati do odhoda iz trgovine? Takšen odnos imate do hrane in soljudi? A ste se kdaj zamislili in postavili v vlogo mimoidočih, ki moramo ovohavati vaše izpušne pline? Ali bi vam to bilo prijetno, če bi ga spustil kdo drug, in bi vi vohali te “dišave”?

Izpostavila bi pa še starše malih bitij s pokakanimi plenicami, ki kljub temu nakupujejo naprej, čeprav zasmradijo cel prostor. To je v bistvu še bolj moteče kot vetrovi. Prdec se počasi razkadi, kakci pa poskrbijo, da prostor smrdi dalj časa. Tudi vas sprašujem isto kot zgoraj.


Še ti tudi gabi?

Kaj češ, se zgodi samo od sebe, se skloniš do spodnje police in prrrrr, gre kar samo od sebe 😀 😀 😀

nova
Uredništvo priporoča

Ne ne morem zadržat. Pa mi ni to v nobeno veselje, se pač zgodi.


Jaz redno prvim ne glede kje se nahajam. V vlaku, avtobusu, trgovinah, športnih prireditvah…
Povsod med neznani ljudmi!
Imam pa posebno tehniko. Ko preveč smrdi pričnem vohljati (kot ti) gledat naokoli in z mimiko obraza pokazati moje nezadovoljstvo in obsoditi neznane bližnje.

V lekarni se dobi analne čepke točno za takšne nevšečnosti, zato ni izgovorov za prdce.

Tisti so za pripravo ritke na sex.

Pa to je za tiste ki jim uhaja blato, ne boš to kr tko nosil.

Tisti so za pripravo ritke na sex.
[/quote]
Motiš se. Dodajam podroben opis 🙂

> Analni čep deluje kot učinkovita zapreka za nenadzorovano izločanje vsebine črevesja, vstavitev in odstranitev sta preprosta, porozna struktura omogoča prehod prebavnih plinov, zagotavlja občutek nadzora nad izločanjem blata, lahko ostane v rectumu do 12 ur, zamenjava je preprosta.


Motiš se. Dodajam podroben opis 🙂

> Analni čep deluje kot učinkovita zapreka za nenadzorovano izločanje vsebine črevesja, vstavitev in odstranitev sta preprosta, porozna struktura omogoča prehod prebavnih plinov, zagotavlja občutek nadzora nad izločanjem blata, lahko ostane v rectumu do 12 ur, zamenjava je preprosta. < [/quote]
porozna struktura omogoča prehod prebavnih plinov

torej so proti uhajanju blata in ne prdcev.


Ali imaš otroke? Po napisanem sodim da ne, ker drugače bi razumela.

Grem v trgovino, imam nametano pol vozička, otrok se pokala.
Kaj sedaj naredit? Ali ga previjem pri polici za kruh?
Pustim voziček na sredi trgovine in grem ven, ne da opravim nakup?

Pač bom probala čimprej opraviti nakup in spokati vn. Do takrat bo pa kakec smrdel.

Sicer se mi to še ni zgodilo, ampak razumem starše.

Zadrževanje črevesnih plinov je škodljivo. Sploh pa, če ga zadržiš, ni to tako, da ga lahko potem spustiš, ko si zunaj, ampak gre noter in ga ni več nazaj:-)

Vohanje prdcev pa je zdravo, sem brala pred kratkim. Samo se mi zdi, da to velja samo za lastne prdce, ne tuje:-)


Ali imaš otroke? Po napisanem sodim da ne, ker drugače bi razumela.

Grem v trgovino, imam nametano pol vozička, otrok se pokala.
Kaj sedaj naredit? Ali ga previjem pri polici za kruh?
Pustim voziček na sredi trgovine in grem ven, ne da opravim nakup?

Pač bom probala čimprej opraviti nakup in spokati vn. Do takrat bo pa kakec smrdel.

Sicer se mi to še ni zgodilo, ampak razumem starše.
[/quote]

Vozicek zapeljes do vhoda/izhoda trgovine, ga pustis tam, gres v previjalnico, previjes otroka, nadaljujes nakup.
Naredila veckrat brez problema.

Vozicek zapeljes do vhoda/izhoda trgovine, ga pustis tam, gres v previjalnico, previjes otroka, nadaljujes nakup.
Naredila veckrat brez problema.
[/quote]

Pustiš otroka doma.

Vozicek zapeljes do vhoda/izhoda trgovine, ga pustis tam, gres v previjalnico, previjes otroka, nadaljujes nakup.
Naredila veckrat brez problema.
[/quote]

No ja, kaki lidli in hoferji še wcja nimajo, kaj šele previjalnico. Pa še skoraj praviloma so sredi ničesar, mislim ni wcja v radiju kilometra.

Vozicek zapeljes do vhoda/izhoda trgovine, ga pustis tam, gres v previjalnico, previjes otroka, nadaljujes nakup.
Naredila veckrat brez problema.
[/quote]

Pridi v moj kraj kjer je 5000 ljudi in mi pokaži eno previjalnico. Spar, Mercator, Tuš je ni. Edin WC je na bencinski, kjer pa še nisem bila in ne morem trdit ali je previjalnico. Se pravi, da dokler 5 km ne pridem domov nimam možnosti za previjanje.

In zakaj nekateri starši hodimo z otroki v trgovino? Kje pa naj pustim dojenčka, če nimam varstva, partner pa je v službi? Verjemi mi, da ni to moja najljubša izbira, da jo vozim s seboj v trgovino.

Ko se samo spomnem med nosečnostjo…priletim v gostilno (kjer piše, da je wc samo za goste,) in prosim, če grem lahko na WC. Bi tudi plačala, samo da se olajšam.

Živjo. Mene je zanč v Merkatoriju čist zvil. Sm imel čist živahn črevesje, okol mene hot bejbike. Grem hitr na drug tir in spet hot bejbike. Pol pa nism prdnu, sm reku, da bom pol zuni vč ksno useku. No pol pa pridem vn in vs prštiman, da gam spohu in nč. Faaaak sm bil razpizden. Tri dni tud srt nism mogu. Ta četrt dan sm pa skor prdnu. Sm poklicu v ambulanto in so rekl, da mam ukleščen prdec. V glavnem zdej skoz prdnem, ko morm.

Ni fajn sam to je življenje.

Kaj veste kakšne težave ima tisti, ki jih kar naprej spušča. In upajte, da nikoli ne boste izvedeli.

Kar se pa plenc tiče – najbolj ste zreli tisti, ki pravite, naj otroke doma pustijo. A ste sami brez otrok ali ste samo bebavi?

Pustiš otroka doma.
[/quote]

zvezanega v žakelj in pokritega z jogijem


Motiš se. Dodajam podroben opis 🙂

> Analni čep deluje kot učinkovita zapreka za nenadzorovano izločanje vsebine črevesja, vstavitev in odstranitev sta preprosta, porozna struktura omogoča prehod prebavnih plinov, zagotavlja občutek nadzora nad izločanjem blata, lahko ostane v rectumu do 12 ur, zamenjava je preprosta. < [/quote] Torej zaradi porozne strukture še vedno lahko prdijo? Kaj pa če smrdi mrtva podgana, ki je ostala od deratizacije ali gnilo sadje, ki je zgnilo v kotu pod polico. Trgovina je od daleč videti čista in urejena, toda pod sijočo zunanjostjo se skriva posledica varčevanja na račun števila prodajalk.

Prav rada bi ti za samo teden dni prepustila mojo bolezen in moje vetrove, občasno tudi v trgovini.

A ti misliš, da je meni fajn, ko se ne morem zadržati? A ti misliš, da je meni všeč, če ima “vonjave”. Pismo, pa kdaj boš toliko odrasla, da boš vedela, oz. da boš dojela, da na določene stvari ne moreš vplivat?

Ne poznam pa tudi nobenega takšnega, da bi hodil samo zato v trgovino, da bi tam prdel…

Res si omejena in kaj pa, če bi ti doma ostala, da te takšne stvari ne bi zmotile? Hmmm…..prdec se razkadi….prepih v glavi pa ti ostane……

Pridi v moj kraj kjer je 5000 ljudi in mi pokaži eno previjalnico. Spar, Mercator, Tuš je ni. Edin WC je na bencinski, kjer pa še nisem bila in ne morem trdit ali je previjalnico. Se pravi, da dokler 5 km ne pridem domov nimam možnosti za previjanje.

In zakaj nekateri starši hodimo z otroki v trgovino? Kje pa naj pustim dojenčka, če nimam varstva, partner pa je v službi? Verjemi mi, da ni to moja najljubša izbira, da jo vozim s seboj v trgovino.

Ko se samo spomnem med nosečnostjo…priletim v gostilno (kjer piše, da je wc samo za goste,) in prosim, če grem lahko na WC. Bi tudi plačala, samo da se olajšam.
[/quote]

Tale “popolnoma natobe”, pa še ni prišla dlje od BTC-ja…..

Jaz preded na javnih mestih ne smem. Takoj ko prdnem pride iz tunela tudi vlak. Pokvarjene imam mišice anusa.

Pridi v moj kraj kjer je 5000 ljudi in mi pokaži eno previjalnico. Spar, Mercator, Tuš je ni. Edin WC je na bencinski, kjer pa še nisem bila in ne morem trdit ali je previjalnico. Se pravi, da dokler 5 km ne pridem domov nimam možnosti za previjanje.

In zakaj nekateri starši hodimo z otroki v trgovino? Kje pa naj pustim dojenčka, če nimam varstva, partner pa je v službi? Verjemi mi, da ni to moja najljubša izbira, da jo vozim s seboj v trgovino.

Ko se samo spomnem med nosečnostjo…priletim v gostilno (kjer piše, da je wc samo za goste,) in prosim, če grem lahko na WC. Bi tudi plačala, samo da se olajšam.
[/quote]

Vtrgovino lahko greš ko partner pride domov oziroma še bolje, partner lahko nakupi na poti iz službe. Če mora pa imet skuhano , sveče in vino na mizi ko pride domov si ga pa napačno vzgojila.

A ni to zdravo početje… mislim spušanje vetrov?

New Report

Close