Najdi forum

Dvomi

Delam v pretežno moškem kolektivu, čeprav nas je po različnih oddelkih ogromno žensk. Sem v srednjih 30ih in že od nekdaj privabljam poglede tako moške kot ženske. Imam to srečo, da nimam težav pri izbiri. Na delovnem mestu sem imela že ogromno ponudb s strani tako nadrejenih, kot enakovrednih…pa vendar sem vsakega odklonila, ker sem bila mnenja, da partnerja ne moreta normalno funkcionirat v službi. Cca pred pol leta, pa smo dobili novega sodelavca, ki mi je takoj padel v oko. Privlačnost je bila obojestranska in sva se zapletla. Sprva sem mislila, da bo vse skupaj zgolj za zabavo, saj je on mlajši za celih 15let. Tu pa nastopi težava…on si želi nekaj več…sama sem mnenja, da ta veza težko uspe sploh zaradi prevelike starostne razlike. Niti pa ne iščem resne veze trenutno. Spoznala sem njegovo družino kot zgolj prijateljica. Eden od staršev, je dal jasno vedeti, da se ne strinja z izbiro partnerke, čeprav nisem nikoli trdila da to sem. V službi nisem zmožna dati 100odstotno od sebe, saj sem v dvomih…zelo se razumeva, karakterno si odgovarjava, spolnost je itak odlična, imam ga rada, mene pa razjeda dvom in krivda, saj je njegova mama malo starejša od mene. Sama ne zgledam let, ki jih štejem, pa vendar emšo kaže drugače. Odločitev je na meni, pa vendar bi rada nepristransko mnenje.

Torej je star 15 let?..groza…saj nisi gladka v glavi..

Don’t shit where you eat.
…in če se tvoj prijatelj glede izbire partnerke meni za mnenje ostalih, je bolje, da gresta vsak svojo pot.

Ti si stara, pa ne iščeš resne zveze trenutno. Hm…Kdaj jo pa boš? Je sploh ne misliš? Ne uničuje mladih fantov! Starše pa razumem – jaz tudi ne bi bila zadovoljna, če bi moj domov pripeljal babo, ki so ji vsi vlaki že odpeljali.
Tko, malo grobo, ampak realistično.

Saj veš tisto o Berlusconiju in Rubi in o Trumpu in Melaniji. Zakaj je potem takšna groza, če je moški malo mlajši? Morda se ti obnese.


Moja leta so v nicku!!! Pri 15 obiskujejo šolo in ne delajo! Lahko bi malo zalaufal možgane!!!

Tkole bom rekla, v lajfu dobiš priložnosti, ampak na tebi je, če boš te priložnosti kot takšne prepoznala in jih izkoristila v polni meri. Če daš pluse in minuse na tehtnico, na katero stran se nagiba? S kom želiš preživljati svoj lajf? Kaj iščeš že vseh 37 let?
Skozi vprašanja boš prišla do odgovora.


Moja leta so v nicku!!! Pri 15 obiskujejo šolo in ne delajo! Lahko bi malo zalaufal možgane!!!
[/quote] Naj voham linke?Strezni se,pa pravilno pisi,30 let ali 37 je bistvena raizlka.. V glavnem si nora v glavo..znorim,da mi sin pripelje,tako zensko kot si ti..jaz jih stejem 42,in imam sina starega 22….po hitrem postpku bi odletela..

….trenutno res niso tvoja leta problem…pomisli kakšen problem pa bodo čez deset ,petnajst let za tvojega fanta….malo razmisli…. 🙂

Ti gres proti 40..ne pa,da si v 30…Norica,to je vse kar lahko povem😁😁😁😁

Naj voham linke?Strezni se,pa pravilno pisi,30 let ali 37 je bistvena raizlka.. V glavnem si nora v glavo..znorim,da mi sin pripelje,tako zensko kot si ti..jaz jih stejem 42,in imam sina starega 22….po hitrem postpku bi odletela..
[/quote]
malo se umiri. islim,da ti nimaš prava glasanja katero si bo sin izbral.
Po tvojih zapiskih, nisi ravno pri “zdravih” ti.
ti kar lahko noriš, ampak odločitev je pa njegova in zadnja.

ti bo še življenje uniču,še malo pa še otrok ne boš mogla več imeti ,potem si bo mulc najdu eno mlado sebi primerno ,tebe pa noben nebo več povohal!


malo se umiri. islim,da ti nimaš prava glasanja katero si bo sin izbral.
Po tvojih zapiskih, nisi ravno pri “zdravih” ti.
ti kar lahko noriš, ampak odločitev je pa njegova in zadnja.
[/quote] Moj sin ima vec pameti,kot ti…in se ni ta bat,da bo izbiral “stare babe”..

Moj sin ima vec pameti,kot ti…in se ni ta bat,da bo izbiral “stare babe”..
[/quote]
kot jaz… kje pa jaz pišem koga si izbiram.
lahko nehaš se zagajat z žaljitvami v vse kot stekel pes.
malo se umiri. tvojega sina ne poznam – komentirala sem tvoj odnos in reakcije, ki jih sama opisuješ in sem ti povedala,da nimaš prava glasanja, pa kakorkoli si bo tvoj si izbral. Ker to je njegova izbira.
Tako da ne vem kakšen vpliv naj bi imelo tvoje norenje. razen če hočeš,da te kdo na psihiatrijo odpelje od norenja.


kot jaz… kje pa jaz pišem koga si izbiram.
lahko nehaš se zagajat z žaljitvami v vse kot stekel pes.
malo se umiri. tvojega sina ne poznam – komentirala sem tvoj odnos in reakcije, ki jih sama opisuješ in sem ti povedala,da nimaš prava glasanja, pa kakorkoli si bo tvoj si izbral. Ker to je njegova izbira.
Tako da ne vem kakšen vpliv naj bi imelo tvoje norenje. razen če hočeš,da te kdo na psihiatrijo odpelje od norenja.
[/quote] Preskoci me…bos lazje zivela..haha.. se ne spite v Polju?

Moj sin ima vec pameti,kot ti…in se ni ta bat,da bo izbiral “stare babe”..
[/quote]
Zmoreš lahko kolikor češ;) še vedno pa bo sine odločil, s katero bo v vezi, pa lahk se obrneš na trepalnice. Taki mladi imajo radi izkušene ” stare babe” kot jim rečeš ti. Mogoče jo ravno v tem momentu žge na polno, ti pa premišljuješ kako je tvoj mulc dobro vzgojen, pa da se ti ne more zgoditi kot avtorici. Ohaaahaaaha


Zmoreš lahko kolikor češ;) še vedno pa bo sine odločil, s katero bo v vezi, pa lahk se obrneš na trepalnice. Taki mladi imajo radi izkušene ” stare babe” kot jim rečeš ti. Mogoče jo ravno v tem momentu žge na polno, ti pa premišljuješ kako je tvoj mulc dobro vzgojen, pa da se ti ne more zgoditi kot avtorici. Ohaaahaaaha
[/quote] To ti mislis,pa hudicevo motis..Ce,pa kaksno dol da..pa naj jo..takih nemnih bab je morje..za patnerko si pa vsak izbere sebi primerno po letih…

Preskoci me…bos lazje zivela..haha.. se ne spite v Polju?
[/quote]

kar dokazuj se s komentarji in žalitvami. Ti govorijo o tebi, ne o meni, čeprav se še tako zagrteto trudiš žaliti mene.
sebe kažeš s takimi komentarji.
Ubogi sin s takšno nezrelo mamo, s takšnim nerzelim in nesramnim obnašanjem.

To ti mislis,pa hudicevo motis..Ce,pa kaksno dol da..pa naj jo..takih nemnih bab je morje..za patnerko si pa vsak izbere sebi primerno po letih…
[/quote]Pravilno napisano,a bo sin imel dve mami?Tukaj ste pa po vecini norice.



kar dokazuj se s komentarji in žalitvami. Ti govorijo o tebi, ne o meni, čeprav se še tako zagrteto trudiš žaliti mene.
sebe kažeš s takimi komentarji.
Ubogi sin s takšno nezrelo mamo, s takšnim nerzelim in nesramnim obnašanjem.
[/quote] Ne da se mi pregovarjati s tabo..moj sin je uspesen sportnik si ze slisala zanj..kljub temu,da je mama nezrela..ga je vzgoja vrhunsko…papa

Moja kolegica je 26 let starejša od svojega moža. Očitno jima kar laufa, ker pridno nabirata skupna desetletja.
V primerjavi z vsemi ločenkami, ki so se poročile z vrstniki, sta ta dva carja.

Tu je neka luknja vmes med 20-timi in skorajšna 40-ta (kjer so se verjetno zvrstili polomi za polomi zvez?), ki so te hitro dohitela zaradi stagnacije, obviselosti v čustvenem dozorevanju, kjer bi se naj življenjsko izpilila skozi izkušnje in tako vsaj približno vedela, kaj si želiš od partnerstva oz. od moških , sedaj nimaš nič od tega, deluješ izgubljeno v tavanju, zabredlost v nekakšnem medlem in neodločnem prepuščanje negativnim nezavednim izbiram, toku destruktivnosti in nemoči, malodušja… 37-letna ženska nima kaj pričakovati od 22-letnika, razen če gre za golo spolnost, vse ostalo je fantaziranje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakšen dvom te razjeda? Da ta mladega okrog prinašaš ali da izgubljaš “dragocen” čas za nekoga, s katerim na koncu itak ne boš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti imaš omejitve v glavi. Živi tako kot ti hočeš živet. Ne živi po pričakovanjih drugih.

itak, ko je tip lole…, zanimive so ta opazovanja prijaznih znank, ki tako rečejo od oka, kako super par, zanimivo, da to vedno žesnke rečejo, nikoli pa tipi…. pa temu modelu se morajo vsi tipi v sosečini smejati, če poznajo to situacijo, oz., če jih sploh zanima…, človek, verjetno je njegova mati mlajša od od nje, hehe…

New Report

Close