Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o ljudeh, ki na stranišču ne pospravijo za seboj?

Kaj si mislite o ljudeh, ki na stranišču ne pospravijo za seboj?

Recimo, da po veliki potrebi ne počisti blata v školjki. Kaj si mislite o tem človeku?


Da je fina dama, ki se ji preveč gravža, da bi ona prijela za metlico in počistila.

Najbolj fine – največje svine!

Da je to en zelo egoističen, nadut karakter, ki vidi samo sebe in nikogar drugega.

nova
Uredništvo priporoča

Ogabno. Da jih ni sram puščati dreka po školjki. Nikoli nisem razumela da lahko to normalen človek naredi. In da potem drugi čistijo za njimi. Svinje nagravžne!

Ja, kaj, prav nič dobrega, a ne? A je sploh kaj druzga za mislit tukaj?

Svinar z razmetanim podstrešjem in napumpanim egom…tako na kratko. Ali pa taki, ki si rečejo “če drug ne bo pa tut meni ni treba”

Sam se držim načela pusti tako, kot bi sam želel videti, da je. In to nikakor ni poscano in posrano…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jaz vedno počistimo za seboj, ker se mi ni na umazano školjko za vsedit.

Treba je razumet, da se enim ljudem že sam pogled na drek tako gnusi, da sploh ne morejo spucat za sabo.
Tako pač je. Nekateri tudi ne prenesejo pogleda na kri, a ni tako?

Treba je razumet, da se enim ljudem že sam pogled na drek tako gnusi, da sploh ne morejo spucat za sabo.
Tako pač je. Nekateri tudi ne prenesejo pogleda na kri, a ni tako?
[/quote]

Lari fari. Kako si pa potem te ženske zamenjajo tampon, vložek med menstruacijo? Pa ne samo posrano, tudi polulano pustijo. A se jim tudi tistih nekaj kapelj tekočine tako gabi, da ga ne morejo pobrisati s papirjem?

Nimam pojma, samo da vidim mi v mislih obrne želodec.

Vedno dam malo papirja in ko povlečem vodo ne ostane nič. Metlice sploh nikoli ne uporabljam v ta namen.

Metlico imam doma čisto, uporabim samo ko čistim wc, dam gor par kapljic čistila in sčistim.

Tudi jaz položim prej kakšen listič papirja, da potem za mano nič ne ostane:)

če se jim gnusi, kdo jim pa potem doma drek spuca, ali hodijo srat ven. Se mi prav smilijo čistilke, ki za vami packi pucajo.

Da gre za nemarne packe, ki:
– imajo doma bodisi čistilke
– nimajo čistilk in živijo (dobesedno) v dreku

Hja, v takih primerih se nimam časa ukvarjati z ljudmi (da bi razmišljala kakšni in kdo so), temveč s pucanjem sajvestečesa. Meni se blato, takšno in drugačno, ne gnusi, tako da nimam težav. Vseeno raje pucam svojega kot tujega.

Treba je razumet, da se enim ljudem že sam pogled na drek tako gnusi, da sploh ne morejo spucat za sabo.
Tako pač je. Nekateri tudi ne prenesejo pogleda na kri, a ni tako?
[/quote]

Med običnim drekcem in krvjo je velika razlika. Krvaš niti pod razno ne tako pogosto kot opravljaš potrebo.
So eni navadni packi, da ne napišem še kaj drugega. Nos bi mu zabila v školjko, če bi imela priložnost!

Da ima doma verjetno tudi Fato ali pa MArijo from Mexico”, ki sa njim/njo puca drek…. (sarkazem off)

Kaj si mislim o takih? Da so: brezobznirni, presrani, nespoštljivi do ljudi, ki opravljajo poklic čiščenja javnih wc jev in wcjev v njihovih službah, malomarni in nemarni do sosdelavec, ki pridejo za njimi v tak wc, ali pa do drugega, ki čaka v vrsti na uporabo wcja za njim ( nakupovalni center ali drug javni wc).

Meni se najbolj zagrauža, ko pridem na wc za žensko, ki najprej ogabno zasmradi wc s tem, ko razširi svoje mednožje in zasmrdi po par dni neumiti češplji in riti ( zapojcano, postano, bljaaaak), potem pa še pusti pošpricano wc desno za seboj ( ne pobriše).

Za tako,ko pridem noter, pa ni drugega frej, na glas rečem, da sliši: fuj nesnaga babja, kakšno si pustila za seboj! ALi pa ji rečem, če gre prosim pospravit za seboj. Me ne riga, če jamra, da ni ona – v takem primeru ji pa rečem, da se ne gre v umazan wc in se počaka na čistega…… In to slišijo še ostale, ki čakajo v vrsti – me zanima izraz na njeni faci, ko gre mimo njih, verjetno si niti rok ne gre umit potem, ker jo je poslišanem tako “sram”….

Takšne bi treba v wc zaprt, da gledajo za sabo svoje delo. Še prej pa zaprt vodo in izpraznit kotliček.

Sem pred leti delala v firmi. Od sefice mož je konstantno hodil vsak dan srat v naš wc.
Za sabo puščal tolk vsrano, da ubi bože.
Frajer srajca,kravata, obleka, svojo bogato firmo imel ampak ne on je prihajal, da sta pocvekala in valda srat !
Sprva nisem vedela kdo je tak prašič. Ali pa je kdo že prej očistil za njim. Dokler nisem jaz šla enkrat takoj za njim na wc.
O sem začela vice pokat na ta račun.
Če je pustil bremz špure za sabo, da vidim kako njegovi dreki specialno bremzajo pred padcem v vodo.? Mu je bilo nerodno in je not skočil pokrtacit in nikoli več ni bilo posrano.
Nadaljevali smo odnos naprej normalno.
Jaz pa tudi nisem razpredala o tem. To je to.
Do sedaj seveda, ko sem se spomnila na to.
Je pa več kot 20let od tega.

Kratko in jedrnato. Prasec/Prasica

Takim se reče – sekret!

Kaj si mislim? Da so packoni!
Ali pa so tako raztreseni, da potegnejo vodo in gredo ven, še celo roke si pozabijo umiti in niti ne pogledajo, kaj so pustili za seboj!
Vzgoja, vzgoja in še enkrat vzgoja, se prične doma! Že otroke je treba opozarjati, da se za seboj počisti in da se umije roke, ko se pride iz WC-ja.

da bi čistila; prideš v skret, trije zvrhani dreki en vrh drugega, kotliček ne dela, pa se userjem še jaz in grem. Briga me. In to je v BTC-ju!

A doma tudi tako narediš, ko te pričaka drek na kupu od tvojih v pokriti skret školjki ? Ker očitno se en od drugega učite in prevzemate….

…imajo enake navade tudi doma.
Ker druge razlage ni.

Si mislim, če že doma ne, daj vsaj zunaj, da bo image prikladen.
To je ista fora kot s temi čistilnimi akcijami po Slo, brez haska. Zakaj ne bi svinjali zunaj, če bodo itak ostali za njimi pospravljali. Lansko leto ali predlani so eni celo pohištvo ven nosili, ker bo to itak čistilna akcija odpeljala. In take akcije so bile zgolj potuha ljudem.
Bi mogli dat kontrolorje na sekrete in tista, ki ne bi pospravla za sabo, vidno sekretno značko na rame. Bi hitro še sosednji sekret popucale.

New Report

Close