Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Minimalna plača gre gor (680EUR)

Minimalna plača gre gor (680EUR)

Hja..

https://www.zurnal24.si/slovenija/minimalna-placa-se-bo-zvisala-ze-januarja-317407

Zdaj bo pa neto placa 280 EUR visja od socialne pomoci (393EUR). Bo treba spet v sluzbo iti zgleda.

Višji prispevki za podjetnike 🙂 Lenobe zombijevske socialne v glavo zabite negativne samonamisljeno revne kurbe slovanske <3

Si ti nor? Za ta drobiž se mi niti vstati ne da,kaj šele,da bi delal. Dobim 400 e, rtv prispevka sem oproščen, dajo subvencijo za najemnino,zastonj knjižnica,prehrambeni paket,csd mi je plačal elektriko,občina plača obvezno zavarovanje…..vsega pa ne povem.

nova
Uredništvo priporoča

Dejansko bi se morala plača vsako leto usklajevati z inflacijo, kar pomeni vsako leto cca +2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zvišanje plače.


Malo zmedeno napisano. A ti si kakšen s.p.jček ali zombi socialc?

Kdaj bodo šle pa vse plače gor? Ni čudno, da se je zakoreninila miselnost, da je ponudba države za nedelo boljša od ponudb delodajalcev za delo.
Mogoče bodo pa posledično zadostitvi višanju vsega še malo obdavčili plače, da bodo vsa zvišanja lahko zglihali. Mogoče želijo doseči deželo minimalcev, saj se bodo začele meje zabrisovati. Kako potem sploh sanjajo o tazbremenitvi plač.

Mene ne spravjo vec delat sem ze 2 leti doma, imam socialko 400 eur in mi prav nic ne manjka. Ostali pa kakor zelite.

New Report

Close