Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek STAVIM ČE JE POROČENA, AMPAK ZGUBIM

STAVIM ČE JE POROČENA, AMPAK ZGUBIM

Evo, da še jaz vprašam… V službi, ko pride kakšna novo lepo žensko bitje v službo, se prvi dan celoten oddelek začne motat okrog in ugibat ali je poročena ali ne. Moški del, da se razume. Pa tut kakšna stava pade. Pač en simpatičen običaj. S tem da stave lahko padajo samo prvi dan. Vprašat se jo pa (po pravilih igre) ne sme. In potem drugi dan jo seveda eden vpraša in to tako, da zgleda kao mimogrede. Pa mi vi povejte, ker jaz VEDNO falim. Kako se puncam na obrazu vid če so poročene. Ker porkadiush, moj sodelavc vedno ugane. Ni šanse da to skontam… Evo, ena tema za četrtkov večer.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Nič lažjega. Vprašaš jo na skrivaj a je AL ni pol pa stavis
Pred sodelovci si pa pokerface 🙂

Mogoče se preveč poglabljaš v neke znake, ki naj bi jih kazala, obnašanje, energijo, ki jo oddaja, se zanašaš na svoj čut in ne vem kaj še vse, ko bi lahko enostavno samo pogledal, ali ima prstan na levi roki. Ali pa dva priimka.

nova
Uredništvo priporoča

A veš da me tud to delamo, sam odgovora pa ne vem. Dej ti hint za moške.

če je obleka na človeku zlikana je poročen/a ):

Samo če nosi prstan. Vse ostalo je mešanje megle

Ne. Vpraša se ne, ker je to fora igre. Sicer je goljufija in če bi to naredu bi bil en vosu. Dvojnih priimkov nikoli ne ocenjujemo, ker to večinoma vemo, da so poročene. Vsaj po večini.
Prstan na desnici (v državi kjer živim poročeni nosimo prstan na desni roki) se v službi ne nosi, ker morajo bit roke frej vsakega nakita. Prepovedano. Če je to v poletnem času niti obrisa od sonca ni, ker po večini so roke tolikokrat na dan umite in dezinficirane da je nemogoče da bi lahko na hitro videl… Kako se nosi… To pa ne vem… Ne morem skontat. Moja se mi ne zdi nč drugač prej, alpa zdej ko je poročena. Tako da obstaja sigurno kakšen drug indic hahahaha

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

če pa ima ta oseba slučajno zmečkano obleko in ,da je poročena potem je pa ta zakon tik pred propadom):

Pogledaš jo v oči, tako od strani, da vidiš še njen prst na roki. Hint. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dobra 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Iščoče so popedinane, zasedene pa gangster look ;P

Torej, če pride novo in lepo bitje (bitje, resno?), ugibate, če to bitje ni lepo, vas pa ne zanima? In celo stave sklepate? To delate samo moški ali tudi ženske, če pride v službo kako novo in lepo moško bitje?


Eh, to si jst sam zlikam, medtem ko zjutraj kavo kuham in preden vse zbudim… 😁

:)))

V kakšnem smislu? Kako to misliš popedenane?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Kje delaš?
V Gorenju, da imate tako veliko fluktuacijo mladih žensk?

Kaj so Kitajke že stalnica pri zaposlovanju?

Ni nujno. Jaz sem poročena, pa ne nosim prstana.

V kakšnem smislu? Kako to misliš popedenane?
[/quote]

Gladke, spodaj in zgoraj.

Gladke, spodaj in zgoraj.
[/quote]

Ja to jo pa ne morem ta prvi dan pogledat hahahhaha. Sicer pa to ne drži, če po svoji ženi sklepam… Vidš, težko je rečt

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ja to jo pa ne morem ta prvi dan pogledat hahahhaha. Sicer pa to ne drži, če po svoji ženi sklepam… Vidš, težko je rečt
[/quote]

Malo šarmiraj, pa boš videl, da bo najprej poročena padla na finto. Tvoji moški sodelavci to vedo.

Malo šarmiraj, pa boš videl, da bo najprej poročena padla na finto. Tvoji moški sodelavci to vedo.
[/quote]

Eeeee, to je to! Jaz pa zmeraj mislim da ravno tista, ki se full dobrika da je samska in da išče hahahahah. Valjda, zato pa zmeri narobe stavm.
Hahaha, ne mal se hecam. Prvi dan je to res težko, zato pa padajo stave, da je zanimivo. Saj veš kakšne so prvi dan. Zbegane, letajo gor in dol, sprašujejo vse, zapomnijo si bolj mal hahahhaha. Wc vsaj petkrat, ker jih trema zdela…
Mi je pa zdej na zasebca eden napisal, da pri njih imajo podobno foro in da zlo hitr veš ker je poročena. Da samo pogledaš avto na parkplac. Tista k nima notr sedežka zihr ni poročena. Tista ki ga ma pa skor gotovo je. Tko da v naslednje morm skoz okn gledat s kerim avtom se prpele. hahahaha

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ni nujno. Jaz sem poročena, pa ne nosim prstana.
[/quote]

Če obstaja pri tvojem delu nevarnost, da ti bo prstanec poškodovalo ali buhnedej odtrgalo , potem upravičeno.
Drugače pa no way, da ne nosiš poročnega….. Ker s tem dokazuješ, da nimaš dovolj rada svoega partnerja.

Pa ne no takih vprašanj, vidiš, da mu je neprijetno in kar ignorira.
Samo bejbe za Baywatch veljajo, ostale so nezanimiva roba.

Če obstaja pri tvojem delu nevarnost, da ti bo prstanec poškodovalo ali buhnedej odtrgalo , potem upravičeno.
Drugače pa no way, da ne nosiš poročnega….. Ker s tem dokazuješ, da nimaš dovolj rada svoega partnerja.
[/quote]

Seveda ga verjetno nosijo v prostem času, ampak v službi pač ne. Zdravstvo. Roke so čiste, nohti postriženi in prsti brez prstanov. Se držimo striktno pravil. Jaz nimam težav. Imam tetoviran prstan in to je za tako tele kot sem jaz primerno ne samo zaradi poklica, temveč tut zato ker ves nakit zgubim. In bi sigurn tut prstan. Verjetno bi po teh letih nabavil že vsaj tretjega, pa še kakšnega več 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Seveda ga verjetno nosijo v prostem času, ampak v službi pač ne. Zdravstvo. Roke so čiste, nohti postriženi in prsti brez prstanov. Se držimo striktno pravil. Jaz nimam težav. Imam tetoviran prstan in to je za tako tele kot sem jaz primerno ne samo zaradi poklica, temveč tut zato ker ves nakit zgubim. In bi sigurn tut prstan. Verjetno bi po teh letih nabavil že vsaj tretjega, pa še kakšnega več 😉
[/quote]

Ma dej ti meni vagabindat, o.

Sem delala v analiznem laboratoriju ene od farmacevtskih firm, posebni pogoji, pa maš lahko poročnega gor…. CVut the crap, please 🙂

New Report

Close