Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

STAVIM ČE JE POROČENA, AMPAK ZGUBIM

Default avatar

general Glanzkopf

Smo že take odpustili tudi. Oja.

Dajte si ned.ojebanci dopovedati: v resnem kolektivu nimajo vaše seksualne budalaštine kaj početi.
Default avatar

he he he

general Glanzkopf je napisal/a:
Smo že take odpustili tudi. Oja.

Dajte si ned.ojebanci dopovedati: v resnem kolektivu nimajo vaše seksualne budalaštine kaj početi.
Intelektualci so se in se bodo vedno hecali.... vsi ostali manj.... tisti najnižje pa zamenjavajo nizkotnost in vulgarnost s heci, ker ne poznajo več meje...
Default avatar

Arjanna

Jaz tudi vedno izgubim ko gre za stave. Mogoce poizkusi naslednjic tako, da punco mimogrede vprasas, ce se vidva mogoce poznata. In ko ti bo rekla od kje bi se in da ne ve pa ti reci ce njen moz mogoce dela tam in tam . Potem ti bo sigurno rekla da ne, jaz nisem porocena ali pa ne, moj moz dela pa v tej in tej firmi. Malo na finto. Ne vem kako ste zmenjeni kaj sploh lahko vprasate. Drugace pa zanimivo. Mi v sluzbi imamo podobne hece. Popestri kolektiv. Domnevam, da ji potem poveste cez cas?
Default avatar

tipičen kolesar

Vagabund je napisal/a:
general Glanzkopf je napisal/a:
Pri meni bi taki prvi leteli iz službe. neka resna firma že to ni, če nimate pametnejšega dela, kot ugibati o seksualnem življenju sodelavk.
Oh no, simpatična fora med sodelavci. Seveda v njej ne nastopajo direktorji in vodilni. Sploh pa - ne, ni o seksualnem življenju. Ugibamo samo, ali je poročena ali je ledig und frei
Seveda v njej ne nastopajo direktorji in vodilni.

Tipičen kolesar; nadrejenim se leze v rit, o podrejenih (verjetno gledate medicinske sestre, strežnice in podobne) pa se delajo ocene in se jih tudi tlači. Se spomnimo tudi tvojega teksta o sestrah, kake so.
Default avatar

Vagabund

tipičen kolesar je napisal/a:
Vagabund je napisal/a:

Oh no, simpatična fora med sodelavci. Seveda v njej ne nastopajo direktorji in vodilni. Sploh pa - ne, ni o seksualnem življenju. Ugibamo samo, ali je poročena ali je ledig und frei
Seveda v njej ne nastopajo direktorji in vodilni.

Tipičen kolesar; nadrejenim se leze v rit, o podrejenih (verjetno gledate medicinske sestre, strežnice in podobne) pa se delajo ocene in se jih tudi tlači. Se spomnimo tudi tvojega teksta o sestrah, kake so.
Narobe si razumel, ali pa jaz nejasno napisal. V teh stavah ne sodelujejo nadrejeni in vodilni klinike. Samo sodelavci med sabo.
Default avatar

simple as that

Vagabund je napisal/a:
simple as that je napisal/a:

Lej, še najmanj se mi da s teboj diskutirat. Ja, , zirečem tisto frazo: , da, imap prav...., kakor boš ti rekel, tako je prav......, kakor ti želiš , je prav......... Samo da je mir pred teboj. Pa sva zaključila :D
Ja če ne želiš diskutirat na temo, ne razumem zakaj si se potem oglasila? Da si se malo pametno delala in hotela izpast, da sem jaz butelj, ker sem se po tvoje zlagal, da se v bolnicah ne nosi nakita?
Miška, sem si zdajle pogledal tudi na protokol vašega ministrstva za zdravje. Tudi pri vas je prepovedano in tudi pri vas obstaja protokol za higieno rok v bolnišnicah. Vzemi si čas in malo pobrskaj po straneh mz.gov. Jaz sem, ker si me že skoraj prepričala, da v sloveniji delajo packi z en kup bakterijami na roki.
Tudi moja debata s teboj se zaključuje. Ker je bil več kot očitno samo en napad in spet pljunek na temo.
Ti meni ne boš miška, pa čeprav prek foruma... Boš moral še precej Curry Bratwursten mit Gurken pojest, da boš razumel, zakaj ne.

Pa le lepo veselo "med. stroko furaj preko tipkovnice" po forumu, pa uživaj še naprej.
Default avatar

miškolin

Kaj se vžigaš, miška?
Default avatar

Marko

Vagabund taktika je preprosta. Če vse fališ, od zdaj naprej samo stavi kontra svojemu občutku.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

ext

Arjanna je napisal/a:
Jaz tudi vedno izgubim ko gre za stave. Mogoce poizkusi naslednjic tako, da punco mimogrede vprasas, ce se vidva mogoce poznata. In ko ti bo rekla od kje bi se in da ne ve pa ti reci ce njen moz mogoce dela tam in tam . Potem ti bo sigurno rekla da ne, jaz nisem porocena ali pa ne, moj moz dela pa v tej in tej firmi. Malo na finto. Ne vem kako ste zmenjeni kaj sploh lahko vprasate. Drugace pa zanimivo. Mi v sluzbi imamo podobne hece. Popestri kolektiv. Domnevam, da ji potem poveste cez cas?
Še ena taktika, enostavno- ne staviš.
Default avatar

Po mojem opažanju

Vagabund je napisal/a:
Ne. Vpraša se ne, ker je to fora igre. Sicer je goljufija in če bi to naredu bi bil en vosu. Dvojnih priimkov nikoli ne ocenjujemo, ker to večinoma vemo, da so poročene. Vsaj po večini.
Prstan na desnici (v državi kjer živim poročeni nosimo prstan na desni roki) se v službi ne nosi, ker morajo bit roke frej vsakega nakita. Prepovedano. Če je to v poletnem času niti obrisa od sonca ni, ker po večini so roke tolikokrat na dan umite in dezinficirane da je nemogoče da bi lahko na hitro videl... Kako se nosi... To pa ne vem... Ne morem skontat. Moja se mi ne zdi nč drugač prej, alpa zdej ko je poročena. Tako da obstaja sigurno kakšen drug indic hahahaha

Po mojem opažanju le redkokatera poročena ženska NE nosi poročnega prstana.