Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

STAVIM ČE JE POROČENA, AMPAK ZGUBIM

Default avatar

Vagabund

Evo, da še jaz vprašam... V službi, ko pride kakšna novo lepo žensko bitje v službo, se prvi dan celoten oddelek začne motat okrog in ugibat ali je poročena ali ne. Moški del, da se razume. Pa tut kakšna stava pade. Pač en simpatičen običaj. S tem da stave lahko padajo samo prvi dan. Vprašat se jo pa (po pravilih igre) ne sme. In potem drugi dan jo seveda eden vpraša in to tako, da zgleda kao mimogrede. Pa mi vi povejte, ker jaz VEDNO falim. Kako se puncam na obrazu vid če so poročene. Ker porkadiush, moj sodelavc vedno ugane. Ni šanse da to skontam... Evo, ena tema za četrtkov večer.
Default avatar

Grda resnica

Nič lažjega. Vprašaš jo na skrivaj a je AL ni pol pa stavis
Pred sodelovci si pa pokerface :)
Default avatar

Čirule Čarule

Mogoče se preveč poglabljaš v neke znake, ki naj bi jih kazala, obnašanje, energijo, ki jo oddaja, se zanašaš na svoj čut in ne vem kaj še vse, ko bi lahko enostavno samo pogledal, ali ima prstan na levi roki. Ali pa dva priimka.
Default avatar

savinjčanka

A veš da me tud to delamo, sam odgovora pa ne vem. Dej ti hint za moške.
Default avatar

nič lažjega

če je obleka na človeku zlikana je poročen/a ):
Default avatar

VOIDZ

Samo če nosi prstan. Vse ostalo je mešanje megle
Default avatar

Vagabund

Ne. Vpraša se ne, ker je to fora igre. Sicer je goljufija in če bi to naredu bi bil en vosu. Dvojnih priimkov nikoli ne ocenjujemo, ker to večinoma vemo, da so poročene. Vsaj po večini.
Prstan na desnici (v državi kjer živim poročeni nosimo prstan na desni roki) se v službi ne nosi, ker morajo bit roke frej vsakega nakita. Prepovedano. Če je to v poletnem času niti obrisa od sonca ni, ker po večini so roke tolikokrat na dan umite in dezinficirane da je nemogoče da bi lahko na hitro videl... Kako se nosi... To pa ne vem... Ne morem skontat. Moja se mi ne zdi nč drugač prej, alpa zdej ko je poročena. Tako da obstaja sigurno kakšen drug indic hahahaha
Default avatar

nič lažjega

če pa ima ta oseba slučajno zmečkano obleko in ,da je poročena potem je pa ta zakon tik pred propadom):
Default avatar

Marko

Vagabund je napisal/a:
Evo, da še jaz vprašam... V službi, ko pride kakšna novo lepo žensko bitje v službo, se prvi dan celoten oddelek začne motat okrog in ugibat ali je poročena ali ne. Moški del, da se razume. Pa tut kakšna stava pade. Pač en simpatičen običaj. S tem da stave lahko padajo samo prvi dan. Vprašat se jo pa (po pravilih igre) ne sme. In potem drugi dan jo seveda eden vpraša in to tako, da zgleda kao mimogrede. Pa mi vi povejte, ker jaz VEDNO falim. Kako se puncam na obrazu vid če so poročene. Ker porkadiush, moj sodelavc vedno ugane. Ni šanse da to skontam... Evo, ena tema za četrtkov večer.
Pogledaš jo v oči, tako od strani, da vidiš še njen prst na roki. Hint. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Vagabund

nič lažjega je napisal/a:
če pa ima ta oseba slučajno zmečkano obleko in ,da je poročena potem je pa ta zakon tik pred propadom):
Dobra ;)
Default avatar

Bae

Iščoče so popedinane, zasedene pa gangster look ;P
Default avatar

no-ja

Torej, če pride novo in lepo bitje (bitje, resno?), ugibate, če to bitje ni lepo, vas pa ne zanima? In celo stave sklepate? To delate samo moški ali tudi ženske, če pride v službo kako novo in lepo moško bitje?
Default avatar

zakaj_pa

nič lažjega je napisal/a:
če je obleka na človeku zlikana je poročen/a ):
Eh, to si jst sam zlikam, medtem ko zjutraj kavo kuham in preden vse zbudim... 😁
Default avatar

Vagabund

Bae je napisal/a:
V kakšnem smislu? Kako to misliš popedenane?
Default avatar

Npr

Vagabund je napisal/a:
Kje delaš?
V Gorenju, da imate tako veliko fluktuacijo mladih žensk?

Kaj so Kitajke že stalnica pri zaposlovanju?
Default avatar

Ali pa ne

VOIDZ je napisal/a:
Samo če nosi prstan. Vse ostalo je mešanje megle
Ni nujno. Jaz sem poročena, pa ne nosim prstana.
Default avatar

Bae

Vagabund je napisal/a:
Bae je napisal/a:
Gladke, spodaj in zgoraj.
Default avatar

Vagabund

Bae je napisal/a:
Vagabund je napisal/a:

Ja to jo pa ne morem ta prvi dan pogledat hahahhaha. Sicer pa to ne drži, če po svoji ženi sklepam... Vidš, težko je rečt
Default avatar

dejstva

Vagabund je napisal/a:
Bae je napisal/a:

Ja to jo pa ne morem ta prvi dan pogledat hahahhaha. Sicer pa to ne drži, če po svoji ženi sklepam... Vidš, težko je rečt
Malo šarmiraj, pa boš videl, da bo najprej poročena padla na finto. Tvoji moški sodelavci to vedo.