Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pogrešana Nirfeta pomoč

Pogrešana Nirfeta pomoč

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/starsi-ze-skoraj-teden-dni-pogresajo-17-letnico.html

Da se tu objavim, morda jo ravno po informaciji koga izmed vas uspejo najti.
Srecno in pazite nase.

kdo pa si ti

Moja sosolka je in me skrbi zanjo :/

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj si pa predstavljaj, da se ti kot starš znajdeš v taki situaciji, da ti otrok izgine, pa tudi če je že skoraj odrasel, kako takrat trpiš in kako se počutiš, ko prebiraš take komentarje.

Lahko te skrbi.A ona ima v glavi svoje načrte.Saj jo vidiš, kako se šminkira.Bi rekla, da ji fazoniranje naokoli , pa šminka in kikla pomenijo daleč več kot šola.Še nisem slišala, da bi delovna in študiozna punca izginila neznano kam.Ponavadi sedijo doma ure in ure in predelujejo snov.

Tale Nifreta jo pa očitno pogosto popiha v kraj svojega priimka :), vse enako, le postarala se je za eno leto vmes..

Vaš link

Mogoče res nima.Je pa dejstvo, da jo vodi zavožena vzgoja in neodgovorni starši.
Na koncu lahko rečeš : Spet en izgubljen otrok zabluzenih staršev.

Same nativne kristjanke tle gor pa takšne stvari o otroku pišejo…

http://www.regionalobala.si/novica/pogresano-najstnico-iz-spodnjih-skofij-so-nasli-policisti-preklicujejo-iskanje

Upam, da se dekle čimprej vrne domov, živa in zdrava! Želim ji vse dobro!

Očitno je zdaj v modi pobegnit na vsake toliko časa. Da ti otrok večkrat pobegne, se je pa za vprašati, kako so lahko starši tako nesposobni.

Kriva je država…

Kriva je država…
[/quote]

Se hecaš ali pa ne, ni izgovora, starši so nesposobni. V bistvu me je kar groza kakšno osebo bo moj otrok sploh lahko pripeljal domov, če se neodgovorneži in razvajenci širijo kot podgane. Sistem bo treba spremenit, ker se katastrofa že kaže.

Ma ni ona izginila, očitno gre k prijateljem, spi pri njih in se domov ne javi. Saj je zapisano, da je v Ljubljani oziroma da starši mislijo, da je v Ljubljani. Pa da govori hrvaško in angleško? Mora biti nekaj narobe, da jo iščejo po časopisih in prijavljajo za izginulo, namesto, da se jim dekle na telefon oglasi. Punca ima neke težave, pa tudi družina ima neke težave. Ni to ono klasično izginotje, ko res ne veš, kje ti je otrok.

Se hecaš ali pa ne, ni izgovora, starši so nesposobni. V bistvu me je kar groza kakšno osebo bo moj otrok sploh lahko pripeljal domov, če se neodgovorneži in razvajenci širijo kot podgane. Sistem bo treba spremenit, ker se katastrofa že kaže.
[/quote]

Najboljše, da tvoj otrok ostane kar sam in se drži mamine kikle.

Se hecaš ali pa ne, ni izgovora, starši so nesposobni. V bistvu me je kar groza kakšno osebo bo moj otrok sploh lahko pripeljal domov, če se neodgovorneži in razvajenci širijo kot podgane. Sistem bo treba spremenit, ker se katastrofa že kaže.
[/quote]
Nimaš kaj spreminjat, niti kakšnega vpliva nimaš ko ti mulc domov privleče neko čudo.
Lahko samo tiho in mirno upaš, da ga bo čimprej minilo…

Naš mulc je imel prav neko obdobje, ko je same take čudne domov vlačil. Si prišel na nedeljo zjutraj v kuhinjo pa sedelo neko čudo tam ob pultu vse skurjeno – in te gledalo kot tele v nova vrata.

Kriva je država…
[/quote]

Zavašnik je kriv !

Mogoče se kje drogira?

New Report

Close