Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj mora biti vse vedno takrat, ko se vam uporabnikom sprdne?

Zakaj mora biti vse vedno takrat, ko se vam uporabnikom sprdne?

Mislim, res. Kot da ni se kdo pred vami na vrsti, ki caka. Kot da nima usluzbena se kaksnega drugega dela, kot pa takoj pritec k vam in vam uredit dokument xy.


Tvoja sluzba je, da priteces, jaz pa takrat nisem v sluzbi.


Tvoja sluzba je, da priteces, jaz pa takrat nisem v sluzbi.
[/quote]

Moja služba ni, da pritečem, to ni v seznamu mojih delovnih nalog. Jaz samo usmerjam. Ampak razumite ljudje Božji, stranke niste kralji, in ne morete si dovoliti vsega, kar vam pade na pamet. Če se posel opravlja po določenih postopkih, je postopek tak in PIKA. Kaj vam tu ni jasno?

nova
Uredništvo priporoča

Ej, vsi smo kdaj tečni. Mal pomisl nase avtorica kk se ti kdaj mudi pa skoz tajming uzad. Pride tk.

Moja služba ni, da pritečem, to ni v seznamu mojih delovnih nalog. Jaz samo usmerjam. Ampak razumite ljudje Božji, stranke niste kralji, in ne morete si dovoliti vsega, kar vam pade na pamet. Če se posel opravlja po določenih postopkih, je postopek tak in PIKA. Kaj vam tu ni jasno?
[/quote]

Ti si zaposlena v javnem sektorju? V gospodarstvu se za stranke trudimo. Če se nekdo trudi, pa kljub temu ne zmore dovolj hitro, redkokatera stranka izkaže nezadovoljstvo. Prej razumevanje, če jim še malo razložiš situacijo.

Moja služba ni, da pritečem, to ni v seznamu mojih delovnih nalog. Jaz samo usmerjam. Ampak razumite ljudje Božji, stranke niste kralji, in ne morete si dovoliti vsega, kar vam pade na pamet. Če se posel opravlja po določenih postopkih, je postopek tak in PIKA. Kaj vam tu ni jasno?
[/quote]
Lahko daš za mašo. Ker če bi bili… bi bila tudi ti na zunanji strani šaltarja.

Moja služba ni, da pritečem, to ni v seznamu mojih delovnih nalog. Jaz samo usmerjam. Ampak razumite ljudje Božji, stranke niste kralji, in ne morete si dovoliti vsega, kar vam pade na pamet. Če se posel opravlja po določenih postopkih, je postopek tak in PIKA. Kaj vam tu ni jasno?
[/quote]

Je seznam tvojih delovnih nalog vidno objavljen, da stranke vedo, da to ni tvoje delo? 😉
Je postopek vidno objavljen, tako da ga stranke lahko preberemo in vemo kako poteka? 😉
Če ni…bo potrebna malo boljša organizacija dela;)

Lepo obnašanje velja povsod: tako na “Naši” strani, kot na “vaši” 😉

New Report

Close