Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nenormalno jih je …

Nenormalno jih je …

Muh namreč. Ali pomagajo lepljivi trakovi? Če jih po hiši namestim? Ker zdaj, ko je zunaj bolj toplo, kot v hiši, vse odprem, ampak pridejo muhe notri in to je čisto za znoret. Kaj narediti, da bi se jih znebila, jih polovila, pomorila, …?

Hvala

Da ni niti muh, pomagajo tudi dobri komarniki. Ampak njhova vgradnja je pač odločitev posameznika. Mi jih imamo že 3. leto in poleg komarjev tudi nobenih mesarskih, ne hlevskih muh nikjer notri. Nisem pristaš kemije, še manj pa tistih nagraužnih visečih trakov ali elektro “klofarjev” = pobijalnih iztepačev ( ker mi ni bolj nagraužnega kje na obiskih, ko se vsedemo za mizo, pa muhe, potem pa po tisti hrani začnejo mahat s tistim pobijalskim loparjem , polnim še starih odklofanih muh gor, pa to frli potem vse naokoli po hrani, bljak…..) in elektronskh stenskih lovilcev mrčesa v notranjih prostorih, ko vse cvrči in se prsmodi na gorilno UV luč pod napetostjo.

Ja, komarnike imam na nekaterih oknih, zdaj pe sem odprla vsa vrata, na teraso, zgoraj, spodaj, ker je zunaj toplo. Povsod pač ne morem imeti komarnikov. Ali je kdo poskusil s temi lepljivimi trakovi? Kje se jih sploh kupi? V kmetijskih trgovinah ali kje?

Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Na vrata na teraso/balkon se da brez problema namontirat drsni komarnik -sicer stane malo več, ampak odtehta vse 😀 In ja, vsa okna in vrata v domu imajo lahko komarnike.
Pa srečno pri odganjanju nadloge, karkoli boš že uporabila!

Pri nas pa lastovke. Ni niti ene.
Bo treba lastovke zopet naselit.

Lastovke so bile, ampak so že odletele na jug. Se pa na bližnjem travniku pasejo konji in je morda zato več muh.

New Report

Close