Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Hoferjevim klošarjem ne gre slabo

Default avatar

Teta fani

Pojdi pred Hofer je napisal/a:
Pojdi pred Hofer pa začni prosjačit, če ti je tok fucking krivo. Najprej folk na socialni, zdaj že brezdomci? Kaj boste naslednje mačkam fouš, ker ne rabijo delat? Zahojeni Slovenceljni.
Ta naš lokalni "klošar" dejansko ni klošar ker ima tako streho nad glavo kot mesecni priliv, vendar živi kot klošar. Cel dan je na ulici in fehta. Umiva se ne, je samo suho hrano..
Ampak tako se je odločil in drugače noče živeti, kljub temu, da ima pogoje.
Default avatar

Pojdi pred Hofer

Teta fani je napisal/a:
Pojdi pred Hofer pa začni prosjačit, če ti je tok fucking krivo. Najprej folk na socialni, zdaj že brezdomci? Kaj boste naslednje mačkam fouš, ker ne rabijo delat? Zahojeni Slovenceljni.
Ta naš lokalni "klošar" dejansko ni klošar ker ima tako streho nad glavo kot mesecni priliv, vendar živi kot klošar. Cel dan je na ulici in fehta. Umiva se ne, je samo suho hrano..
Jaz mu ne zavidam prav nič, njegov problem kako živi, imam svoje življenje. Kot pravim, če je pa komu krivo pa naj gre fehtat pred Hofer. Zase vem, da raje delam
Default avatar

Pow

Tisti, ki pred trgovinami nevsiljivo stojijo s časopisi v rokah, me nič ne motijo. Včasih celo lepo pozdravijo in niso zateženi.

Me pa zmotijo tisti, ki me takoj napadejo, če imam kakšen euro drobiža in mirno gledajo, ko trogam težke vreče do avta (po 10 kg peska za mačke, preden se kdo spotakne ob mojo bogatijo). Z veseljem bi človeku dala kakšen kovanec, če bi vsaj ponudil pomoč. Vsaj zaslužil bi tisti denar, vzelo bi mu pa pol minute.
Default avatar

Avstrija 123

Meni gredo bolj na živce tisti, ki se množijo kot zajci, devet otrok v desetih letih, prejemajo vse mogoče pomoči in doklade, potem pa še jamrajo in fehtajo po Slovenskih novicah in Tedniku.
Default avatar

matr ste nekateri naivčine

Teta fani je napisal/a:
A pa si ti res tako hudimano naivna, ali pa imaš dejansko vpogled, kako je za štirimi njegovimi stenami? Verjento ne spo pod lokalnim mostom reke, kajne?
Default avatar

Klošarji

V Sloveniji so največji klošarji tisti, ki so zaposleni in delajo za minimalca.