Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ljubezen firbec

Default avatar

Brina5

Kako lepo, da se imamo radi!☺
Default avatar

Mirandolina

A je registriran?
Default avatar

Vemo kdo je

Franka7850 je napisal/a:
Ni potrebno ugibat. Pustav se u vrsto.
Default avatar

hudooo

Vemo kdo je je napisal/a:
Meni to sploh ni jasno, kako se lahko ženske tako zaljubijo in kako lahko norijo za tipi...... Nikoli mi ni bilo. Isto za dojenčke. Nikoli mi ni bilo jasno zakaj postanejo tako pocukrane itd. Tega sploh ne razumem.
Jest tud če mam tipa, k je kot model za katerim ženske norijo (zdravnik pa res ni bil noben) - to mi sami povedo (z drugačnim itak sploh ne grem),..... se ga kaj hitro naveličam in neham razmerje.... Seveda me sami najdejo, še vsi so me.

In pol si mislim.... če za takimi ženske norijo... pol nikoli ne bom našla tipa in ga res nisem ....
Default avatar

Vemo vemo

Mirandolina je napisal/a:
Je ja, je v drugi temi povedala kdo je.
Default avatar

juhej juhej

Avtorica, pa nisi ti vseeno malo naivna? V svoji glavi si sestavljaš idealno podobo čustvenega lepotca - kaj pa, če je resnica drugačna? kaj, če je ta tvoj idealnež idealen samo za tipkovnico? kaj, če v resničnem življenju ni tak, kot si si ga ustvarila v glavi? Kaj, če ni visok in temne grive in zelenih oči? kaj, če...

Joj te ženske naivnosti in nagnjenja k romantiki na silo ne bom nikoli razumel...
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Brina5 je napisal/a:
Res...
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

juhej juhej

sklepam, da si izbranec ali ti, desiderius, ali pa oni vagabond. Ampak za nobenega v resnici ne vemo, kako zgledata in za nobenega tudi ne moremo jamčit, da sta v reali enako "super" kot za tipkovnico. Virtuala vse prenese. Tega, da mu obupno smrdijo noge, pa seveda ne bo noben napisal :)
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

juhej juhej je napisal/a:
Kateri izbranec?!?
________________________________________________________________________________________________________
Default avatar

Mislim da

Če se prav spomnim je bil Rok 1
Default avatar

Poglej ima slikico

Kako zgleda desiderius vsi vemo. 😉
Default avatar

hehheh

Za roka1 pa ne vemo. Zdaj nas seveda zamima!
Default avatar

V paru

hehheh je napisal/a:
V drugi temi je. Nekaj o parčkanju je naslov.
Default avatar

A je važn

Naj sanja! Sej s tem nobenmu ne škod. Verjtn je še več takih simpatij tu, sam ne upajo poimensko povedat.
Default avatar

hella saturnus

Kolikor vemo je rok1 itak samski, tko da avtorca daj zs pa gasaaaaaa
Default avatar

Kaj pol

Jaz sem se pa odločo, da bom eni poročeni monki na ZS piso pa bo kar bo.
Vznemirila me je s močnim karakterem ker take so mi zakon.
Default avatar

Helena41k

Rok je moja skrivna ljubezen.
Ampak je porocen in to srecno.
Sem vesela zanj, ce je srecen.

Ti ki hoces poroceni pisat. Ne delaj tega. Da nebo mela problemov. Kaj pa ves ce ima moz dosttop do tega. Tukaj go r ji povej
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Poglej ima slikico je napisal/a:
To vsi pravite. Pa me ni se nihce pocukal kje za rokav in povabil na kavo. Skrtice. :-P
Default avatar

Grda resnica

Helena41k je napisal/a:
Bravo glas razuma
Poročenih se ne osvaja pika in konec
Moj mož ima šifro in včasih brska po mojih zs in vse prebere in če bi mi kdo kozlarije pisu ne bi bil lih dobre volje
Osvajalska pisma se pišejo samskim ljudem
Default avatar

Komplicirate

Helena41k je napisal/a:
Tist k je tuki registriran, mu lahk vsak registriran tud piše. Kako ma doma poštiman je njun problem in ne tistega, ki piše. Matr, k da v življenju nebi smel pozdravt poročene sosede al sodelavke ker je poročena.