Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen firbec

Ljubezen firbec

Zelo sem se zatreskala v enga monovca. Pise tukile gor. Vidla ga nisem se nikoli. Jaz stara baba pa se grem zatrapat. Vsak dan mislim nanj. Kaj naj nardim da se to neha. Kr zgodbice si zmisljujem ko ga bom enkrat srecala . in ga omerzila. Vsen mi je ce ima hordo otrok ali pa pet ljubic jaz bi rada bila 6.
Se je komu ze zgodil

Blagor njemu!

Zakon :)))
Jaz pa vem, kdo je :))

nova
Uredništvo priporoča

Kako se lahko zaljubis v nekoga ki ga se živ dan nisi videla
MA to men ni jasno

Pa saj to je definicija zaljubljenosti. 😛

Ce/Ko ga bo uspela (zares) videti, bo pa zaljubljenost (ze) mimo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa saj to je definicija zaljubljenosti. 😛

Ce/Ko ga bo uspela (zares) videti, bo pa zaljubljenost (ze) mimo.
[/quote]
Jaz sem bolj za videno-kupljeno 🙂
Ne pali pri meni kupim pol pa gledam


Jaz sem bolj za videno-kupljeno 🙂
Ne pali pri meni kupim pol pa gledam
[/quote]

Ma lahko si ti gledala karkoli. Jaz si upam trditi, da v casu zaljubljenosti NJEGA nisi videla. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa saj to je definicija zaljubljenosti. 😛

Ce/Ko ga bo uspela (zares) videti, bo pa zaljubljenost (ze) mimo.
[/quote]
Jebote desi spodnjega stavka sploh vidla nisem ,šele zdaj :)) zdej se smejim
MA se vidi da sem prehlajena. Ko bereš leze pol spregledas

Ma lahko si ti gledala karkoli. Jaz si upam trditi, da v casu zaljubljenosti NJEGA nisi videla. :-)))
[/quote]

Haha vidla Samo njega v obdobju zaljubljenosti ne pa tudi napak 🙂
Zdej je pa obratno haha hecam vse

😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kk prikupno si napisala avtorica hehe, mal fantaziranja še nobnmu ni škodl.

…če ne drugega, se lepše zaspi. 😉

javi se nam, avtorica ☺

…če ne drugega, se lepše zaspi. 😉
[/quote]

A si ti tist srečnež? Hehe

A si ti tist srečnež? Hehe
[/quote]

Ne vem, če…. Komentiral sem tvoj post.

Ne vem, če…. Komentiral sem tvoj post.
[/quote]

Čedno 😉

Nisi zaljubljena samo fantazija te rajca. Tko nekako kot če bereš neko knjigo pa te raca glavni junak in kar ne želiš nehat fantazirat.
Nč pa ni narobe če fantaziraš. Ampak nima smisla… To ni zatrapanost. Pač neko dogajanje v glavi ki ti pomaga da ti je dan lepši, če mal sfantaziraš.
V reali ti mogoč ne bi bil všeč. Glede na to, da si napisala da ti je vseen če ma pet ljubic, potem (ne vem če je res) najbrž ni glih kaj prida a ne? hahahha.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Res je fantaziram.
Jaz si ga zamisljam lepga ,kaj ce je npr mali in debel.
Po moje bi mi bilo celo vsen. Ko bi usta odprl pa povedal to kar pise.
Ne morem pa povedat ce se je ze oglasil v tej temi.
Kako se lahko nekdo pri teh letih zatrapa mi pa ni jasno. Res ne.
Saj ne recem da je to zaljubljenost jaz zatrapanost bolj jemljem da bi se komot na hitro tudi zaljubila,ce bi ga fizicno vidla se pogovarjala.
Se pocutim ko deklica pri 15.
A vam se ni se nikoli zgodilo kaj tazga da ste razmisljal o osebi ki je niti vidl niste.
Tko pri branju knjig npr mi misel zatava na mon k njemu.
Vem ,otrocja sem. Ampak jaz ne morem pomagat.
Se opravicujem.

To pa res. Zelo prikupno. In tudi dene dobro.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Polna zivljenja, energije, elana, navdiha, domisljije,… Na krilih erosa ponovno mladostna in zasanjana. O tem sanjari marsikatera MON-a, tebi pa se je zgodilo… Prelepo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


huh .. da mi je tako medeno dobiti v objem ☺


huh .. da mi je tako medeno dobiti v objem ☺
[/quote]

Bi-seksualac TM? :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pero
A ti to resno mislis, da naj bom celo vesela, da se mi to dogaja.
Ali me malo hecas.
Kaj pa ce sanjarim o tebi.
Se kr ne vem, ce se je se komu to zgodilo. In kako se je koncalo.
Oj kako bi ga pobozala po roki njegovi mmmmm.cist me mede .

Bi-seksualac TM? :-)))
[/quote]
nope ☺☺☺

Vsi tm
Res bi se ti raztopila v objemu,razlezla. Tok sem ze hmhmhm

New Report

Close