Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubica v težavah

ljubica v težavah

Torej, zaradi zdravstvenega stanja, se mi je močno poslabšalo tudi finančno stanje. Prosila sem ga, za uslugo, dokler se stanje ne izboljša, prej za kakšna darilca ni bil problem, sedaj pa se izmika, češ, da ima preko finance žena in da bi lahko zvedela. Gre za to da ima denar, da je prej vedno govoril, da naj se ne bojim, da bo poskrbel, zdaj pa se izmotava, obiski so redki…….
Vem, da sem bila samo ljubica, ampak nekako sem vedno imela občutek, da mu pomenim več kot le zgolj sex!
Morala sem dati ven 🙁

heh, reči, da boš pa sama povedala ženi, če ti ne misli pomagat…

Odpikaj ga
Najdi si enega frej ki te bo imel rad in ti v stiski stal ob strani
Ta je zguba cajta. Se danes ga odpikaj
Seveda se jim gre samo za seks če bi bil moralen ne bi imel ljubice. To naj ti bo sola

nova
Uredništvo priporoča

bolna si … valjda ne bo hodil k tebi!

pa tudi glede financ – drugje zapravlja denar 🙂

Stara in bolna, novo si bo našel….zakaj bi se steboj ukvarjal če je zunaj na kupe mlajših ki čakajo tvoj položaj.

Karma is a bitch! 😉

Zakaj imam občutek, da je tole kurjo juhco za dušo skup spackala prevarana žena, ki nima jajc, da bi moža brcnila čez prag?

Takšna je kruta resnica, sedaj si ZAVRŽENA, NEZAŽELENA, ker ti potrebuješ njegovo pomoč.
Obraz vseh brezjajčnikov, ki nimajo niti malo srca.
Verjetno že prej nisi bila srečna, ker si živela v laži, navidezni ljubezni.
To pa na ženski pusti sled, ker ženska za svoj sij potrebuje varnost, čisto ljubezen moškega, in če tega ni, prej kot slej pridejo težave, žalost, bolezen.
Zberi moč in ga zapusti.
Vse dobro.

Logicno, ni vec seksa, ni vec daril in denarja

Na takih “štorijah” nastajajo zgodbice za žajfaste limonadke, avtorica.. 🙂

Če ni provokacija: najdi si novega moškega. Pa ne furaj več statusa “ljubica”. Simple as that.

tale pa jamra tudi na drugem forumu, mizo ki sta jo polomila s tvojim fükačem si že popravila? Boga boga, pa tako vama je bilo lepo a ne? Saj vretenca se bodo zacelila, sam do takrat preživet je hudič, pa še sp si kolikor se spomnim. Nič kaj zavidljivo, ampak fükača pa to ne gane mar ne, čeglih je on kriv, no deloma.
Koza si in nič drugo.

Hahaha… tak se pa korenček brusi…
Če ti je kaj v tolažbo… tudi on bo sam, ko bo zbolel… Če ne prej, se mu bo pa takrat žena maščevala za nezvestobo…
Kje mate ženske-ljubice pamet, no?!?


Kako ga naj zapusti, saj ni njegova žena. 🙂
Prav tako pa je on njo že zapustil.

Vem, da sem bila samo ljubica, ampak nekako sem vedno imela občutek, da mu pomenim več kot le zgolj sex!

Hahahaha, hohoho, hihihi, hahahaha. Svašta.

:)))))))

Pa saj niti ni pomembno ali si ljubica ali prijateljica ali sorodnica. Dejstvo je, da si se pač znašla v težavah in da ti človek, kateremu si zaupala in ga imaš rada, ne pomaga. Ne vem za koliko denarja si ga prosila oz. za kakšno pomoč točno… Zdaj če gre recimo za nekaj evrov na mesec je bi verjetno šlo, če si ga pa prosila za večje cifre, potem moraš pa razumet tudi njega, da je prav lahko pomislil, da si ga na nek način prevarala in nisi bila tista dobra prijateljica ali žena, ampak si samo nekdo, ki se želi okoristit. Jaz pa razumem tudi njega. Prav možno je, da si je rekel – uf me je zahaklala zdaj se je pa zanjo nastopil čas ko me bo samo še molzla.
Ampak res samo ugibam. Nisi napisala kolk časa sta skupaj, samo da veš da ima denar. Mogoče ga pa nima in mu je sram priznat veš… Jaz poznam tudi enega takega modela, ki nam vsem razlaga koliko denarja ima in kao hodi na drug konc Avstrije, ker ma bojda tam na eni banki sefe pa račune odprte, na koncu pa vidiš da je vse lari fari.
Mene sicer nikoli ne moti kolk man nekdo, niti ne ugibam. Ampak ljubice ponavadi izvedo zadnje, da so loverji brez denarja. Kaj pa veš, mogoč je bil celo s tabo, da bi dobil tvojega, pa je vidu da je “vlagal” v narobno.
Lej, samo ugibam.
Mogoč napiši malo več pa ti bomo bolj znali opisat misel.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Vprašaj ga, če se lahko za pomoč obrneš na njegovo ženo, če že on ne more pomagati in ima njegova žena finance čez. Mogoče je pa njegova žena dobrega srca in bi ti pomagala:-)

Sej veš kaj je švaleracija, jeb.eš se dokler ne naje.beš :))
Najd si še katerga, en je premal 🙂

Sej veš kaj je švaleracija, jeb.eš se dokler ne naje.beš :))
Najd si še katerga, en je premal 🙂
[/quote]
A to ti iz izkušenj?

Saj vem, samo, ker je ob nesreči bil zraven in je takrat vse obljubljal, pisal SMS-je, da naj se ne bojim…….sem pač verjela. Čaka me še ena operacija in rehabilitacija, pa pač sem mislila, da ne bi mama hodila k meni, ampak…….
Eh grem raje preden me raztrgate.

Star pregovor pravi, da prijatelja clovek spozna v nesreci. Kaj je bilo tebi namenjeno v nesreci spoznati?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


A nesrečo si imela avtomobilsko AL kaj.?
Želim ti čim boljše okrevanje

Nič te ne bomo trgali, si ne zaslužiš, sedaj ko si vsa polomljena, no 🙂

Ljubček rabi žensko za takrat, “kad se njemu dvigne”. In v takem stanju, kot si sedaj, si s teboj nima kej pomagat 🙂 Primarno se je s teboj spentljal pa zaradi seksa, ker teg aolitno domanima – vse ostalo pa ima 🙂 Kruta resnica.

Denarja od njega ne bo, to ti je jasno. Pa velik je dans nategunov, ne sam tale tvoj žigolo. Kaj vse folk obljubi in pol ti sam čeljust lahk dol pade od začudenja. Ej ne vem, sama si morš mal gor pridit.


A nesrečo si imela avtomobilsko AL kaj.?
Želim ti čim boljše okrevanje
[/quote]

Ma kaki, miza je popustila, ko sta telovadila po njej in si je poškodovala vretenca, vsaj tako je pisala na drugem forumu.

New Report

Close