Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ljubica v težavah

Default avatar

Hahehahehahe

A ti si zdaj njegova odvetnica?
Default avatar

kdo je tu nor

anonimno preganjanje je napisal/a:
Napadaš vagabunda v vsaki temi. Vsako temo spelješ na povsem osebni tir. Predlagam, da se umiriš, sicer bom predlagala Vagabundu kako resno podat prijavo. In to zoper forum, kjer mu ni več normalno komunicirati, čeprav imajo to v lastnih pravilih. Potem pa veš, da sledi tudi obračun za tvoje pisarjenje. Verjetno blokada, če ne še kaj več s strani lastnikov. Ker forum dejansko delaš nemogoč. Preberi si pravila. Javno so objavljena. Ne, tudi če si anonimna, ne moreš pisati in žaliti na vse možne načine. Ne moreš in ne smeš.
Pa ne prerekaj se z mano. Jaz pa lahko vidim IP. In zanimivo, da se ti da! In vidim tudi kateri kraj. Vsaj območje. Zanimivo. Nakracala si vsaj 50 različnih imen v teh dneh.
Še enkrat. Nehaj ali pa si ustvari svoj forum. Tukaj si šla predaleč. Bom pa posredovala ta email tudi administratorjem.
Kdo ga napada?
Default avatar

too much

Jaz sem sem danes kliknila dvakrat modijem, da preverijo za kaj gre. Ni več smešno. Začela je uničevat forum zato ker ji pač Vagabund ne sede. Ej, eni ga pa radi beremo. Ampak glupača očitno ne zna naredit obvoza. Psihopatka
Default avatar

Amaterji ste

too much je napisal/a:
Jaz sem sem danes kliknila dvakrat modijem, da preverijo za kaj gre. Ni več smešno. Začela je uničevat forum zato ker ji pač Vagabund ne sede. Ej, eni ga pa radi beremo. Ampak glupača očitno ne zna naredit obvoza. Psihopatka
Vse vemo!!
Default avatar

Popay

mene pa zanima, kako ne prečitate glumcev in kako ne razlikujete razliko med nakladanjem in stvarnostjo pri človeku, kako se pustite nategniti na lepe besede....
Lahko je o bodočnosti govorit idelano, tud komunizem je bil idealen po govorjenju tistih, ki so o njemu govorili ampak, ko se pa zgodi realnost se pa te lepe besede, ki v bodočnosti obljubljajo marsikaj, vedno izmikajo in so daleč od tistih oljub in ti lepe besede, k isi jih slišal v preteklosti, o bodočnosti nič ne pomagajo, saj prej umreš..., kao ne se sekirat zarad denarja, ali pa, vedno ti bom pomagal, hehe......, malo morgen, denar gre težko iz rok vsakemu človeku. Vsake pomoči, se pa tist, ki pomaga slej kot prej naveliča.... avtorica, to, da je tip plitek v žepu in, da je močen samo na jeziku, bi mogla čutit med tem ko sta se kresala.., ta tip je brez karakterja in neke človeške etike in od kje ti to, da si mu pomenila nekaj več...., aja, to si mislila...., veš pa, kako pravijo, mislti se pravi, nič vedet... Sprijazni se s tem, da od njega ne bo nobene pomoči, pa tud, če bi na lotu zadel, ne bi bilo, pa srečno.
Default avatar

enaona

he he...gledam kako veliko strani z nasveti ljubici v težavah, potem pa opazim, da so 3/4 namenjene Vagabundu...nekateri se bodo morali naučiti brati, drugi pa slediti tematiki...tretji pa lahko včasih spustijo kako pametovanje...

ljubica...mož je mož ( temu pač sledi, da je s teboj v dobrem in slabem)...ljubimci so pa s teboj samo v dobrem ( to bi pa lahko že vedela)…

včasih nam ljubezen zamrzne ratio...a ga najdeš, ko padeš v kako težavo ( recimo ob bolezni...)

drži se in poskušaj rožnata očala odložiti na omarico....
Default avatar

guccigirl

se zgodi tudi je napisal/a:
Torej, zaradi zdravstvenega stanja, se mi je močno poslabšalo tudi finančno stanje. Prosila sem ga, za uslugo, dokler se stanje ne izboljša, prej za kakšna darilca ni bil problem, sedaj pa se izmika, češ, da ima preko finance žena in da bi lahko zvedela. Gre za to da ima denar, da je prej vedno govoril, da naj se ne bojim, da bo poskrbel, zdaj pa se izmotava, obiski so redki.......
Vem, da sem bila samo ljubica, ampak nekako sem vedno imela občutek, da mu pomenim več kot le zgolj sex!
Morala sem dati ven :(

Na takšne sebičneže nimaš kaj računati, odpikaj ga, škoda da si čas zapravljala z njim. Najdi si nekoga, ki te bo res imel rad tudi ko boš zbolela za kako hudo boleznijo. Še prej njegovi ženi napiši anonimko, kakšen je njen idealni mož.
Default avatar

guccigirl

Vagabund je napisal/a:
a ne gre drugač je napisal/a:

Ženi doma tut plačuješ, da je s tabo? Ojej.
Še ena, ki ne zna brat? Še na, ki se vtika v besedo in ne razume širšega konteksta. Dobro, če res ne razumeš, ti bom pa še enkrat malo bolj pojasnil, da ne boš izpadla tako neumno. Pa preberi, dvakrat mogoče trikrat, pa mogoče prebije.

Ženi ne plačujem da je z menoj. Bivam v normalni vezi in sobivam z nekom, ki ga imam rad in sem zaljubljen. Prav tako ona. Govorim o tem, da je čustvo ljubezen lahko prisotno tudi med moškim, ki je vezan in ljubico. In ni nujno da gre samo za seks. Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva.
In če nekdo, ki je vezan, doma ženi plačuje ne pomeni, da ji vsak dan da 100 eur in reče evo to je za ta teden, ker si z mano, ampak ji plačuje oz. daje v drugačnem smislu. Pomaga ji, če je njen avto na popravilu, gre v trgovino in iz svojega žepa plača vložke, ker ona ta čas kuha kosilo, ko zboli jo pelje k zdravniku in tanka na svoje stroške... A boš zdaj razumela?
Govorim o tem, da ljubica tega nima, čeprav jo ima ta moški mogoče na enak način rad ali marsikdaj še bolj. In ja, to mislim s tem, da če ljubici ne more omogočit da jo, ker ne more vozit, pelje k zdravniku ji pač da 50 eur za taksi a ne?
O tem govorim... Če je mogoče zdaj kaj bolj prebilo. Pa dvomim no...
Lep dan
Seks je bil mogoče samo posledica neke ljubezni, zaupanja in prijateljstva. Ti to resno? Seks je podzavestno že v nas, potreba po razmnoževanju, ljubezen je neka izmišljotina človeške družbe,.... ;) Ljudje smo živali, samo najbolj hinavske in pohlepne.
Default avatar

guccigirl

Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
Star pregovor pravi, da prijatelja clovek spozna v nesreci. Kaj je bilo tebi namenjeno v nesreci spoznati?
Lol. Od kdaj so sebične varalice prijatelji?
Default avatar

guccigirl

Torej, zaradi zdravstvenega stanja, se mi je močno poslabšalo tudi finančno stanje. Prosila sem ga, za uslugo, dokler se stanje ne izboljša, prej za kakšna darilca ni bil problem, sedaj pa se izmika, češ, da ima preko finance žena in da bi lahko zvedela. Gre za to da ima denar, da je prej vedno govoril, da naj se ne bojim, da bo poskrbel, zdaj pa se izmotava, obiski so redki.......
Vem, da sem bila samo ljubica, ampak nekako sem vedno imela občutek, da mu pomenim več kot le zgolj sex!

Zato bom jaz svojo hčerko učila naj si najde bogatega moža. Da si vsaj splanira življenje in da je ne bodo izkoriščale takšne varalice za seks, na stara leta pa sama in bolna. Izobrazba te dandanes nikamor ne pripelje, samo če imaš veze pa če si ritoliznik. .)
Default avatar

njegova žena

Ne skrbi. Glede na to, da sem ga včeraj sterala iz spalnice in je on v zameno spraznil skupno kaso in mi rekel, da od zdaj naprej delimo stroške pol/pol, bo ti prinesel še več kot potrebuješ.
Default avatar

4537854

če si pametna,povej vse ženi,zavrgel te je ,kot staro kanto,pa si dobi boljšega.