Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BUTARA -benti boga!!!

BUTARA -benti boga!!!

Pa kaj je zdej to??? A se ti ne da odgovort, pa daš kar celo temo zbrisat????

Saj sem odgovorila. dopoldne enkrat. Ko sem pogledala popoldne ni bilo teme. 🙁 Saj sem se pritožila pri Nesramnici v njeni temi. 🙂

AJAAA? Pol se pa opravičujem. Pol ma pa modi spet svoje orgije.

In, si lepo preživela dan?

Kaj si pa napisala v odgovor?

nova
Uredništvo priporoča

AJAAA? Pol se pa opravičujem. Pol ma pa modi spet svoje orgije.

In, si lepo preživela dan?

Kaj si pa napisala v odgovor?
[/quote]

Večino sem ga prespala, ker sem fajn prehlajena in imam vročino.
Joj, čakaj, da spomin vžgem…
Mislim, da je bilo o Nesramnici, češ, da je videla skušnjavo. Po moje ne, ker je odprla temo ZATE! In ker je želela debato. Saj si zagrabil a ne? ;)) Torej si priložnost videl tudi ti (no pajz tudi) in v skupno zadovoljstvo.

Pa da sem se umaknila; ker da sem skromna. In če drži. Ja, drži. Jaz se umaknem, ko vidim, da je umik potreben, ne glede na to ali gre ”škoda” meni. Škoda je navidezna, ker od tega, če se umaknem nimam sicer koristi, kot bi kdo mislil, da jo morem imeti, ampak prepoznam priložnost tako za drugega kot sebe. Za drugega, da mu ne stojim kakorkoli na poti in zase, da me sreča drugega veseli. Zato je umik kot tak dostojen. No, nekaj v tem stilu je bilo. 🙂

Večino sem ga prespala, ker sem fajn prehlajena in imam vročino.
Joj, čakaj, da spomin vžgem…
Mislim, da je bilo o Nesramnici, češ, da je videla skušnjavo. Po moje ne, ker je odprla temo ZATE! In ker je želela debato. Saj si zagrabil a ne? ;)) Torej si priložnost videl tudi ti (no pajz tudi) in v skupno zadovoljstvo.

Pa da sem se umaknila; ker da sem skromna. In če drži. Ja, drži. Jaz se umaknem, ko vidim, da je umik potreben, ne glede na to ali gre ”škoda” meni. Škoda je navidezna, ker od tega, če se umaknem nimam sicer koristi, kot bi kdo mislil, da jo morem imeti, ampak prepoznam priložnost tako za drugega kot sebe. Za drugega, da mu ne stojim kakorkoli na poti in zase, da me sreča drugega veseli. Zato je umik kot tak dostojen. No, nekaj v tem stilu je bilo. 🙂
[/quote]

Čakaj malo, a ti slučajno jambraš? ;-)))

A ona je želela debato, temo pa je odprla zame?????

Aveš, meni se zdi, da si mogoče… in bi bilo…. ;-)))))))

Ne, jaz vem, da si (tudi ti) zelo hudo bolna!

Še dobro, da sem si danes dopust vzel, od norosti, ki sem jih zadnje dni tukaj bral. “povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si” je eno izmed preventivnih zdravil, ki jih redno jemljem, da še sam ne zbolim za norostjo. Operativno to zgleda tako, da sem sam s seboj v naravi. Do konc kosila (pečen krompir in šlajn+ cvičk adijo tičk) je še šlo, potem pa so me zavohala lokalna babšeta (najbrž po dimu iz šporgerta-moj raj je na zelo lepi razgledni točki-seveda pa se tudi gor vidi) in evo ti ga na, procesija! Sem mislil, da bom kaj delal, pa so k pr norcih ena prek druge razkladale logične posledice taiste bolezni. Totaln kurnik ti povem! So me napsihirale do amena, zato ko sem domov ušel, tak naslov teme! Sorčy! Ki sem jo odprl ZASE, ker MENE zanima kdo si. Natančneje, kako se po lajfu furaš.

Če hočeš vsaj enkrat v lajfu biti vsaj približno zdrava, je tole zgolj eno izmed zdravil, ki ga moraš použiti in ga v bodoče zavestno upoštevati: https://www.druzina.si/ICD/spletnastran.nsf/knjiga/priloznost-ali-skusnjava

Norost ki obvladuje večino norma[/u]lnih (norma je biti nor) je primerjalno tako nora, kakor bi voznik avta pripeljal v križišče in se odpeljal v neko smer pa sploh ne bi vedel zakaj, ter kam vodi.

Žal se največja večina ljudi nikoli ne vpraša zakaj in kako se po lajfu furajo, posledično brezcilojno tavajo =životarijo.

Prehlad in vročina sta ti lahko izredna priložnost…

Moč misli je tako mogočna, da lahko odpravi tudi prehald in glavobol.

Vaja: https://www.24ur.com/novice/slovenija/hilda-tovsak-izpuscena-iz-zapora.html

Je izpuščena prostost ali na svobodo ter zakaj?

Zakaj se tipkaš s hudo bolnimi, to je mentalno nestabilnimi, pshično motenimi in še kakšnimi ljudmi? Kat sem jaz npr.?

Jaz te pogrešam pa ugotovim, da si odgovorila kar sem spregledal…

Da ugotovim ali je res kar mislim ali ne.
Torej, ali je res ali ne in zakaj?

Ne preklinjaj Boga že v naslovu!

Jaz te pogrešam pa ugotovim, da si odgovorila kar sem spregledal…

Da ugotovim ali je res kar mislim ali ne.
Torej, ali je res ali ne in zakaj?
[/quote]

Kaj je res? Ali pa ne?

A odgovoru pa ne boš?

Kaj je res? Ali pa ne?

A odgovoru pa ne boš?
[/quote]

Lejo, je že bolš, bi se rada igrala…

A praviš šokovi ta tedn? Daj mal napiši kaj dogajalo?

Jst sem drgač mislil da mulo kuhaš al pa da se greš “ne dovolim”. 😉

Lejo, je že bolš, bi se rada igrala…

A praviš šokovi ta tedn? Daj mal napiši kaj dogajalo?

Jst sem drgač mislil da mulo kuhaš al pa da se greš “ne dovolim”. 😉
[/quote]

Zaenkrat se še ne prištevam za obvezni inventar mon-a. 😉 Zato ne gre za kuhanje mule. 😉

Ni mi do igre ”ping-pong”, če ne vodi nikamor. Me je samo zanimalo v čem je privlačnost ”bolnih” ljudi.

Zaenkrat se še ne prištevam za obvezni inventar mon-a. 😉 Zato ne gre za kuhanje mule. 😉

Ni mi do igre ”ping-pong”, če ne vodi nikamor. Me je samo zanimalo v čem je privlačnost ”bolnih” ljudi.
[/quote]

Sem ti lepo povedal, da zato, da ugotovim ali je res ali ni. Namreč tisto kar jaz vidim(moja resnica) ni mus da je tudi drugega. Zato je treba postaviti trditev, da jo lahko nekdo sprejme ali ovrže.

In ja, folk je večinoma tako bolan, da niti komunicirati ne zna oz misli da zna, v resnici pa ne ve niti kaj je pogovor ali debata, kaj šele razliko med njima. Večini gre pač za leporečje, v resnici so pa nasilni že apriori, ker ne vejo sploh kaj počnejo.

No kaj pol, so hildo spustili na prostost ali svobodo in zakaj?

Sem ti lepo povedal, da zato, da ugotovim ali je res ali ni. Namreč tisto kar jaz vidim(moja resnica) ni mus da je tudi drugega. Zato je treba postaviti trditev, da jo lahko nekdo sprejme ali ovrže.

In ja, folk je večinoma tako bolan, da niti komunicirati ne zna oz misli da zna, v resnici pa ne ve niti kaj je pogovor ali debata, kaj šele razliko med njima. Večini gre pač za leporečje, v resnici so pa nasilni že apriori, ker ne vejo sploh kaj počnejo.

No kaj pol, so hildo spustili na prostost ali svobodo in zakaj?
[/quote]

A je zunaj??? Res nisem vedela.
Če je zunaj je na prostosti. Svobodna ne bo, ima preveč nad glavo. Morda že kuje nove podvige. Pa ravno zdaj, ko se je nepr. trg sprostil. 🙁

A je zunaj??? Res nisem vedela.
Če je zunaj je na prostosti. Svobodna ne bo, ima preveč nad glavo. Morda že kuje nove podvige. Pa ravno zdaj, ko se je nepr. trg sprostil. 🙁
[/quote]

Ja glej, če ne zajebavaš, potem o lajfu res nimaš najosnovnejšega pojma. Dejstvo je namreč, da smo po ustavi svobodni. Ker se je pa obnašala prosto (ni spoštovala družbenih norm= zakonov) so jo pa strpali v čuzo in ji tako odvzeli svobodo.

Svoboda je omejujoča, prostost pa ne.

Pa da ne boš mislila da si edina… To je vsesplošna bolezen, ki se najbolj širi po leporečnih kulturnežih. Ravno danes je znani in oblegani monovec spet napisal take nebuloze, da mi ga tudi opomniti ni vredno več.

Tako se tudi jaz večkrat sprašujem, al sem z lune al z marsa al od kje za boga milega sem padel v ta gnili svet.

Ja glej, če ne zajebavaš, potem o lajfu res nimaš najosnovnejšega pojma. Dejstvo je namreč, da smo po ustavi svobodni. Ker se je pa obnašala prosto (ni spoštovala družbenih norm= zakonov) so jo pa strpali v čuzo in ji tako odvzeli svobodo.

Svoboda je omejujoča, prostost pa ne.

Pa da ne boš mislila da si edina… To je vsesplošna bolezen, ki se najbolj širi po leporečnih kulturnežih. Ravno danes je znani in oblegani monovec spet napisal take nebuloze, da mi ga tudi opomniti ni vredno več.

Tako se tudi jaz večkrat sprašujem, al sem z lune al z marsa al od kje za boga milega sem padel v ta gnili svet.
[/quote]

Resno mislim. Torej sem. Bolana! ;(

Bo pa treba najprej razčistiti nekatere pojme. Eno je zakon, drugo so norme in tretje uzance. Poleg pride še etika in morala. Ja, nič od tega ni spoštovala. Je bila ščitena in dokler je imela botre je bila nedotakljiva. Vendar vezana, nesvobodna. Prosta po dejanjih, a sužnja pohlepa.
No, jaz sem nekje zasledila, da dela v knjižnic, v zaporu. V posmeh vsem nam, ki plačujemo njene lumparije. In kljub temu, da je zunaj ni svobodna. Ima dolgov. Ko se bo znebila fizičnih, bodo navrsti psihični. Teh nikoli ne bo odplačala. In potem bo klicala župnka, ko pride čas…

No, zakaj se pogovarjaš z mano, bolno osebo? Kaj imaš od tega?

Resno mislim. Torej sem. Bolana! ;(

Bo pa treba najprej razčistiti nekatere pojme. Eno je zakon, drugo so norme in tretje uzance. Poleg pride še etika in morala. Ja, nič od tega ni spoštovala. Je bila ščitena in dokler je imela botre je bila nedotakljiva. Vendar vezana, nesvobodna. Prosta po dejanjih, a sužnja pohlepa.
No, jaz sem nekje zasledila, da dela v knjižnic, v zaporu. V posmeh vsem nam, ki plačujemo njene lumparije. In kljub temu, da je zunaj ni svobodna. Ima dolgov. Ko se bo znebila fizičnih, bodo navrsti psihični. Teh nikoli ne bo odplačala. In potem bo klicala župnka, ko pride čas…

No, zakaj se pogovarjaš z mano, bolno osebo? Kaj imaš od tega?
[/quote]

In ti bi še o etiki in morali????? ;-)))

Ni posebnega razloga. Izstopajoči v + so ker si uno meni prav simpatično na limance, doživel sem tudi meni simpatišno samohvalo, ter skromen iz zdravo ponižen umik.

Drgač se pa ne bi z nikomer če ne bi bil omejen, si ena redkih ki se sploh hočeš z menoj, itd. Danes je pa tukaj sploh turoben dan, že dolgo nisem toliko norosti prebral v enem dnevu. Na momente sem bil ob določenih nickih tolk šokiran, da sem obmolknil. Pol sem se pa nate spomnil…

Sva pa zdejendan z uno nekaj malega tipkala.

In ti bi še o etiki in morali????? ;-)))

Ni posebnega razloga. Izstopajoči v + so ker si uno meni prav simpatično na limance, doživel sem tudi meni simpatišno samohvalo, ter skromen iz zdravo ponižen umik.

Drgač se pa ne bi z nikomer če ne bi bil omejen, si ena redkih ki se sploh hočeš z menoj, itd. Danes je pa tukaj sploh turoben dan, že dolgo nisem toliko norosti prebral v enem dnevu. Na momente sem bil ob določenih nickih tolk šokiran, da sem obmolknil. Pol sem se pa nate spomnil…

Sva pa zdejendan z uno nekaj malega tipkala.
[/quote]

Ma ne bi. Je blo dovolj moralca za danes ;)))

Je res nekaj je v zraku danes. Kaj je luna? Polarni sij je že ;)))))))

Sem pomislila tudi na nesramno spogljedljivko. Me veseli, da sta se tipkala. Pa še kdaj in tako naprej ;)))

Ma ne bi. Je blo dovolj moralca za danes ;)))

Je res nekaj je v zraku danes. Kaj je luna? Polarni sij je že ;)))))))

Sem pomislila tudi na nesramno spogljedljivko. Me veseli, da sta se tipkala. Pa še kdaj in tako naprej ;)))
[/quote]

Moralca praviš? Ah kje pa! Moje tukajšnje “teženje” je tkooo nedolžnooo… V resnici ljudem popolnoma nič nočem, hočem pa sebi, vedeti s kom imam opravka. In zato “pobrcam” po temeljih njihovega bivanja.

A bi se ti vselila v oh in sploh hišo, njeni temelji pa bi bili brez železne armature?
kaj pa peljat bi se šla z voznikom ki niti pozna ne kaj šele upošteva prometne predpise in znake?
kaj pa z avtom bi šla v mesto kjer bi za vsako ulico veljali drugačni prometni predpisi in znaki?
Najbrž da ne ane…
No, tako je z večino ljudmi, prosto po prešernu, kamor veter piha, važno da je vlažno pa makar je prazno,…….,na zunaj se pa vse šajna od leporečja in kulture…

Če tebe to veseli, mene ne…

Moralca praviš? Ah kje pa! Moje tukajšnje “teženje” je tkooo nedolžnooo… V resnici ljudem popolnoma nič nočem, hočem pa sebi, vedeti s kom imam opravka. In zato “pobrcam” po temeljih njihovega bivanja.

A bi se ti vselila v oh in sploh hišo, njeni temelji pa bi bili brez železne armature?
kaj pa peljat bi se šla z voznikom ki niti pozna ne kaj šele upošteva prometne predpise in znake?
kaj pa z avtom bi šla v mesto kjer bi za vsako ulico veljali drugačni prometni predpisi in znaki?
Najbrž da ne ane…
No, tako je z večino ljudmi, prosto po prešernu, kamor veter piha, važno da je vlažno pa makar je prazno,…….,na zunaj se pa vse šajna od leporečja in kulture…

Če tebe to veseli, mene ne…
[/quote]

Tudi mene ne. Zato pa nimam horde ljudi okoli sebe, FB, Twiterja, Linkedina,…
Manj je več!

Tudi mene ne. Zato pa nimam horde ljudi okoli sebe, FB, Twiterja, Linkedina,…
Manj je več!
[/quote]

Šocialna špartanka torej? Al obrobna, čudna, asocialna,….? Ti, zakaj pa?

Kako si pa potem polniš dneve, lajf?

Šocialna špartanka torej? Al obrobna, čudna, asocialna,….? Ti, zakaj pa?

Kako si pa potem polniš dneve, lajf?
[/quote]

Nisem asocialna. Sploh ne. Rada govorim, se smejem, pametujem 😉 Ampak ne zmerom in ne z vsakim. 😉

No, danes grem v gledališče. 🙂

Kaj pa ti počneš? Mon ne šteje!

Nisem asocialna. Sploh ne. Rada govorim, se smejem, pametujem 😉 Ampak ne zmerom in ne z vsakim. 😉

No, danes grem v gledališče. 🙂

Kaj pa ti počneš? Mon ne šteje!
[/quote]

Ej pazi to: jaz tukaj inventar, ona; mon ne šteje!???!

Še prej pa prbije; ne zmeraj in ne z vsakim!

In kaj sem jaz tako spešl da z mano pa skoz????

Dej no vsaj mal resnosti pokaž no butara!

Al si me pa domu odpel butara, boš mela doma gledališče vsak dan, butara!

Butara, včeri si v eni temi nalimala komad od armina van b. Tok je dober, cel dan mi gre že po glav 😉 To sem ti res mogu povedat.

Nekaj je v zraku.
Lepega. Nežnega.
Mimobežnega.
Nekaj je v zraku.

Nekaj je v zraku,
kot vonji cvetlic,
kot lučke kresnic
svetlečih v mraku.

Čuti se. Sluti.
Kot dih in drget.
Kot šum in šepet
v slednji minuti.

Nekaj je v zraku,
kar odseva v očeh,
kar odmeva v ljudeh
na vsakem koraku.

Je to za pesem
skrivnostni navdih?
Ali ljubezen?
Njen dih in vzdih?

(Tone Pavček)

New Report

Close