Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starci, stran od mladih žensk

Starci, stran od mladih žensk

Stari moški, vaš vlak je odpeljal. Kar ste zamudili ste zamudili. Če nimaš veliko denarja ali pa si šarmer alla kavazza, pri 40+ nimaš šans, da ti bo dala – 30 ženska. Takih pa itak lahko prešteješ na obe roki v Sloveniji. Nehite se slint in raje obdelujte kar vam je namenjeno, staro žensko meso. Potem pa jočejo stare milfice tu gor, da morajo varat in ne vem kaj še vse, ja saj je logično.

P.S. zdaj bodo padali komentarji v stilu, kva, a ti je spelju žensko en starc alneki

… starci pri 40.
Hi hi hi hi 🙂

A si jezn, ker ti 40+ letni vrstnice kavsajo?:)

nova
Uredništvo priporoča

Seveda je jezen, ker mlade imajo raje starejše, ki si zrelejši, pametnejši in veliko bolj izkušeni. Pri 40+ so še mladeniči 🙂 kaj bodo mlade punce z mulci, ki ni nič od njih 🙂

Ma boljš je tako. Stare babe morajo kavsat z mladimi deci, da si dokažejo, da že dobijo dobrega mladega jebača, stari dedci pa tudi morajo kavsat z mladimi, ker se jim samo ob njih še vstane, pa kakšnega tudi fršlok, ko ne sfolgajo z mlado, pa je rešen tudi pokojninski sistem, da jih malo razredči, stare slinavce.

Zanimiv je zemljevid seksualnih navad žensk. Praksa kaže, da imajo 24-30 letne rade starejše. Ker so samozavestnejši in materialno podkovani. Mislim, če so.

Ko so pa babe enkrat 40+, potem bi pa po mlajših skakale.

tako da, za malde moške ni vse izgubljeno, še vedno so tu zrele gospe..

🙂 Pojdi v jok in na drevo 🙂


Glej, ga glej, sploh nisem pomislil, da ti jo je kdo speljal. Samo znanja ti manjka!

Strogo zagovarjam pravico starcev do slinjenja.

Ko sem bila tam v dvajsetih letih in še par let kasneje, mi tudi na kraj pameti ni prišlo, da bi imela starejšega moškega.
Očeta sem imela doma, še enega pa absolutno nisem rabila.
Mislim, da so dekleta, ki se zapletejo s starejšimi moški, sama nagnjena k temu.Prej ali slej ga dobijo.
Ker je menda tako “šarmanten”.
Potem pa bereš Zaupne nasvete v stilu : Draga Nevenka…Ne vem , kaj mi je bilo.Po osmih letih imava dva otroka, jaz jih imam 33, on 53.Na morju so mi oči kar same uhajale k mladcem mojih let , ki so igrali odbojko na mivki…moj mož pa je ležal na ležalniku kot klada in spal…Sama se ukvarjam z otrokoma… Le kaj mi je bilo, draga Nevenka?

Ko sem bila tam v dvajsetih letih in še par let kasneje, mi tudi na kraj pameti ni prišlo, da bi imela starejšega moškega.
Očeta sem imela doma, še enega pa absolutno nisem rabila.
Mislim, da so dekleta, ki se zapletejo s starejšimi moški, sama nagnjena k temu.Prej ali slej ga dobijo.
Ker je menda tako “šarmanten”.
Potem pa bereš Zaupne nasvete v stilu : Draga Nevenka…Ne vem , kaj mi je bilo.Po osmih letih imava dva otroka, jaz jih imam 33, on 53.Na morju so mi oči kar same uhajale k mladcem mojih let , ki so igrali odbojko na mivki…moj mož pa je ležal na ležalniku kot klada in spal…Sama se ukvarjam z otrokoma… Le kaj mi je bilo, draga Nevenka?
[/quote]

Res je, slej ko prej postane prestar. Moj je 17 let starejši. Do 55 je bilo ok, dober tip, vsak mu je dal 10 let manj, vitalen, ogromno se je ukvarjal z otrokoma, …potem pa začne počasi stagnirat.
Ampak jaz ga imam vseeno rada, kaj naj ga zdaj naženem ker je kao prestar..
Kaj pa če mlad partner postane invalid, ga bi nagnale?

Pri nas je kar nekaj študentk, ki med kosilom odkrito povejo da jim bolj ustrezajo starejši.

za peneze so stari že fajn

za penise so pa mladi boljš

Najbolje za ženske, da si zrihtajo oboje hkrati, vsaka pametna to ve.

Ko sem bila tam v dvajsetih letih in še par let kasneje, mi tudi na kraj pameti ni prišlo, da bi imela starejšega moškega.
Očeta sem imela doma, še enega pa absolutno nisem rabila.
Mislim, da so dekleta, ki se zapletejo s starejšimi moški, sama nagnjena k temu.Prej ali slej ga dobijo.
Ker je menda tako “šarmanten”.
Potem pa bereš Zaupne nasvete v stilu : Draga Nevenka…Ne vem , kaj mi je bilo.Po osmih letih imava dva otroka, jaz jih imam 33, on 53.Na morju so mi oči kar same uhajale k mladcem mojih let , ki so igrali odbojko na mivki…moj mož pa je ležal na ležalniku kot klada in spal…Sama se ukvarjam z otrokoma… Le kaj mi je bilo, draga Nevenka?
[/quote]

Draga Nevenka 🙂

Aloha, ajde polarni, zjutraj si iskal še mlado. A zdaj ti ga je stara soproga povlekla in si obrnil ploščo.
Dobro pu-uši qurac?

Res je, slej ko prej postane prestar. Moj je 17 let starejši. Do 55 je bilo ok, dober tip, vsak mu je dal 10 let manj, vitalen, ogromno se je ukvarjal z otrokoma, …potem pa začne počasi stagnirat.
Ampak jaz ga imam vseeno rada, kaj naj ga zdaj naženem ker je kao prestar..
Kaj pa če mlad partner postane invalid, ga bi nagnale?
[/quote]Ti si pa tud hecna , da na tem forumu sprašuješ take. Namreč te, ki se oglašajo na starševskem so večno samske stare tete, sploh dedcev nimajo, otrok ne mrajo imet, je pa tu in tam tudi kaka ločenka , seveda popolnoma nora in jezna na cel svet, kaj se ne pregrizne.😁

za peneze so stari že fajn

za penise so pa mladi boljš

Najbolje za ženske, da si zrihtajo oboje hkrati, vsaka pametna to ve.
[/quote]

Star ptič ima trd kljun! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Življenje ni namenjeno temu, da imamo cel lajf istega partnerja. babe to malo bolj štekajo, ko dedci.

Ja komaj čakajo na starega 🙂
Mal več resnosti prosim

Je tako. Samske 28-35 letnice morajo vzeti solidnega 40+ letnika ( denarno, statusno, vizualno), ali pa podpovprečnega 30-letnika. To so dejstva. Kaj drugega ni na voljo.

kaj je zdaj boljše, športen situiran 40+ letnik, ali reven zavaljen 30-letnik?

Športen 30-letnik pa s ena vrstnice ne ozira, on ruka 20-letne.

Bodimo malo realni do konca.

Star ptič ima trd kljun! 🙂
[/quote]

in dooooooooooolg jezik, ki je marsičesa vajen.


Najboljši bi bil športn situiran 30 letnik :))

Stara kokoš še za dieto ni primena.

Star ptič ima trd kljun! 🙂
[/quote]

Šta se nalazi u penzionerskim gačama? Minuli rad i dva dva srara svjedoka 🙂

…..ehhhh, sej zato si še vedno stric k ga mama pedena:((

New Report

Close