Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dejmo kero o Kmetiji, tisti, ki gledate

Dejmo kero o Kmetiji, tisti, ki gledate

Drugi obhod.

Kaj se je včeraj Franko usajal nad Aneto za mizo? Sem kaj zamudila?

Tale stara je pa tut ena prostakinja postala, da se ji le da smrkavcu Niku tole razlagati. Ta Nik pa naj se odloči ali je južno voče ali Slovenec.

jst sem pred kratkim, ko je bil polčas na tekmi, ki sem jo gledal ujel eno sceno…., pa je bila ena črnolaska, ki je dobro zgledala in se je pripravljala na boj še z eno, mislim, da bolj svetlolaso, ki tud ok. zgleda, tako, da sm zarad nje malo več cajta pogledal.
Je pa črnolaska že ločena pri 32 in z dvemi otroki…., kakor sem zasledil, saj sem prec pogledal na internet, tako ,da to ne more bit glih neki ok. karakter od ženske, no ona se mi je zdela zanimiva, zato sem to napisal, drugo nimam pojma, kaj se tam dogaja…., kaj pa ti praviš o tej črnolaski, avtor..

Avtorica😉

Hja, na začetku mi je bila najbolj všeč. Aneta je.
Ne vem, če je res, kar je včeraj govorila tastara, da smrkavca vabi k sebi ajat, pol ni kaj prida. Se bo še izkazalo.
Me je pa šokirala bosanka s svojim otročjim obnašanjem.
Ajde, razpište se malo, no!!

nova
Uredništvo priporoča

Mogoče je pa varala, pa jo je pustil. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni so najbolj zabavni druščina iz gozda z Denisom na čelu. Vsi po vrsti so face, imajo zanimivo misijo, rus je smešen. Simoni se je pa čist odpeljalo, verjetno od vsega pomanjkanja al kaj jaz vem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najbolj odštekana je Sabina Mlakar.
Se vidi, da je romske krvi, ker rada, zelo rada počiva in si bo sedaj sama naredila svojo hišo….

Meni so Povratniki vsi, razen Sabine, fenomenalni, seveda je pa Denis srček. Ful mi je všeč. Rus je posrečen, da je le kaj, Lara luštna, pametna, Miha tolk kjut, da sem spremenila mnenje o toplovodarjih. Bi ga kr za domov vzela, za ftenda.

Jst tut gledam! Pa kako je ta čefa lahko Sabina Mlakar? A ni to kleni slovenski priimek???


Je prejšnjo kmetijo povedala, da se je preimenovala. Buša!

Meni se je v prejsnji Kmetiji Sabina smilila zaradi Damjana, ker je bil res cisti k*. Zdaj pa mi gre vse bolj na zivce, tudi strasno butasta se mi zdi, nic se ji ne da dopovedat. Me je pa Denis zelo pozitivno presenetil, sicer ga nikjer prej nisem gledala. Na splosno so mi ti iz koce veliko bolj vsec, on rus in gej sta mi zelooo simpaticna, vredu cloveka. Tam so pa sami cudaki z Nikom na celu. No Ana mi je ok, a ne stekam njenih for z vesoljem, ceprav ima ocitno srce na pravem mestu.

Popolnoma isto mislim, le da jaz kar razumem Ano s priprošnjami vesolju.

New Report

Close