Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kosilce

Default avatar

ohjej

kr nekii je napisal/a:
Ohjej je napisal/a:

Surovega, se s tekočino zmehča, z mascobo na koncu pa zapeče.

Ma to meni ni jasno.
Fižol se kuha najmanj 1 uro, krompir pa v tem času razpade? Plus, ko kuham fižol in voda zavre, jo odlijemo in nalijemo novo. To ne gre skupaj s kuhanjem fižola in krompirja skupaj, pa še pišeš, da zaliješ s paradjz zosom.....

wtf?!
daj, malo kulture no, četudi bi bilo napačno napisano, je tvoj odziv primitiven, da pa površno bereš, pa tako odpišeš, je pa sploh "krona na koncu" ... torej: wtf?? tebi
Default avatar

Tibijedno

Ocvrt piscanec, restan krompir in mesana solata (zelena, fizol in zelje).
Default avatar

Rok-1

natureta je napisal/a:
Kaj imate za kosilo ali kaj ste zunaj jedli?
Paradajz solata. Noter pa še paprike in sir.
Default avatar

jogurt_iz

Polnjena paprika iz skrinje, krompir iz pečice, solata iz vrta :)
Default avatar

Replika

Danes bomo pa po dolgem času kalamare, se že veselim, pa krompirjevo solato :))
Default avatar

Poznavalec MONa

včeraj: spodaj nič, zgoraj nič vmes pa prazno. Se mi je mudilo it delati na vrt ☺
sirov burek in 3,2% jogurt pa bo danes ☺
Default avatar

za delavce

Delavcem sem joto naredila in ajdove žgance + vsakemu pol kranjske... In to največji pisker kar ga premorem
Sem bila prepričana, da jo bom morala še v skrinjo dat ;))) so mi bolj fini zgledali

Vse so pomalcali...po trikrat so si nalagal... kdo bi si mislil !?!
Default avatar

Ena južna

Živc na kubik je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Ah, jaz pa misla da bi res pršou, sm te misla povabt ko bi to sama nardila, potem pa nič :P
Ja pol pa tko povej :)))

Sicer: Je bilo mišljen v šali, ker pečenega jagenjčka in odojka mamo v naših koncih zlo radi, potem pa mormo malo iskrene "zavisti" pokazat za štos :))
Tud mi ;) še mal, pa se bodo obračal odojki, mjami ;)
Default avatar

Jaz pa

Goveja juha z rezanci puranji dunajski prazen krompir solata in palacinka z borovnicami.
Default avatar

jogurt_iz

Jaz pa je napisal/a:
Goveja juha z rezanci puranji dunajski prazen krompir solata in palacinka z borovnicami.
Jaz bi tudi njami, a je preveč kar si naštela, ali pa bi imela palačinko za popoldan...(kasneje)