Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za poročene moške

Vprašanje za poročene moške

Kako je hodit spat v isto posteljo z ženo? Ful si ne znam predstavljat. Vse to, da lahko uživaš sam v svoji svobodi, kaj delaš v spalnici – tv, knjiga, prdenje, drkanje tiča, se mi zdi zlo dragocena stvar in si ne znam zamislit kako bi se počutil, če bi se zraven še ena oseba narisala kjer bi mogu hodt spat (luč ugasnit) ko bi si ona to želela, tiščat prst v rit da ne prdnem, itd.

Marsikdo res ne zna ceniti te svobode dokler ni izgubljena.

Ženske vem da drugač gledajo na to. One so že nesrečne če so same, ker ima ženska drugačne poslanstvo na svetu kot moški. Glede prdenja v navzočnosti tipa jih pa itak tudi nič ne skrbi, ker ženske itak ne prdijo.

Bistvo je v prilagajanju. Malo se moraš prilagoditi, po drugi strani pa svoji boljši polovici dovoliti (ali pa jo prisiliti), da se ona prilagodi tebi. Ne smeš biti copata. Ženske ne marajo tega. Šovinist pa tudi ne. Pa če te prime, da bi šel v oštarijo na pir, zmeraj jo povabi zraven. Saj ponavadi ne gre, ampak ti pa potem tudi ne more ničesar več očitati.
To so te male stvari, ki naredijo odnos znosen.

boš prdnil ji prdni kar pod nos ,sigurno ti bo vrnila zaradi boljšega odnosa ):

nova
Uredništvo priporoča

Super je.
Poanta je pa v tem, da si moraš najti zate “pravo žensko”. Vse to kar si naštel lahko potem še vedno počneš v postelji, pa še kaj več.

Ma jaz ne vem. Men tkole prov paše. Ura je skor polnoč. Nobenga ni ki bi se pizdil zakaj pa kdaj. Ko bom hotel. Težko da bi zarad ene češplje prodal to svobodo.

Sem mel kdaj kjero ki je prespala in iskreno povem, ni šala, nisem mogel spat. Počutil sem se kot nekdo, ki gre jutri na avion/potovanje in ne more zaspat. Slišiš premetavanje, dihanje in vse to. Nikol nisem dober spal če je bilaše ena oseba zraven.

Lahko se je v odnosu in se še vedno spi narazen. Ali pa se postopno privadiš na skupno spanje.

Ko bos zares zaljubljen, si teh vprasanj ne bos vec postavljal. Ja, je motece, ce zraven v postelji spi kr nekdo.

Ja, ostani pač samski, kaj se sploh s tem ukvarjaš, če že veš, da ni zate.

Ja, ostani pač samski, kaj se sploh s tem ukvarjaš, če že veš, da ni zate.
[/quote]

Ja zanimal me je kako s tem shajajo tisti kpac nimajo vec druge izbire. Ce pogresajo te case.

Hočemo več odgovorov!!! 🙂

Malo drugacen stil imamo kot samski. Ni lih poanta v spanju. Bolj v prepletenosti,ki jo prinesejo leta. Lahko je pozitivna,lahko ne. Vse je na plecih obeh.

Če so ženske za tebe češplje, je res boljše, da ostaneš sam in si drkaš tiča.

Sicer smo zenske po tvoje itak drugacne in ne maramo bit same (wtf, od kje tebi to??), a bom vseeno podala mnenje… Ko pride prava oseba, je z njo vse se lepse. In postane skupno spanje in stiskanje in ljubckanje itd. lepse kot bit sam. Jaz ful tezko spim sama, ko je moj kje na poti, sem tako navajena na njegovo blizino.
Bereva tud skupaj v postli. TV nimava v sobi, nisva neka ljubitelja. Pogledava pa kdaj kak film na prenosniku. Prdneva pa lahko tudi skupaj, ce je nuja. Ne vem sicer, zakaj bi blo treba tok blazno prdet kot ti navajas, ce je clovek zdrav. 😊


Zadnjič, ko me je moja nap****** ko sem prdnil, sem šel poiskat in seveda našel informacijo o temu kolikokrat človek prdne ponoči in to je visoka cifra za ženske in moške, odvisna pa seveda tudi od hrane… 😁

Drugač se je pa lepo stiskat, to pa sigurno, pa ko zjutraj kak otroček pride zraven… 😁

Jaz pa poročena in avtorja razumem. Vsaj glede spanja. Midva sva vsak v svoji sobi, ker jaz rabim ponoči mir. Spat grem vsaj dve uri za njim in potem se moj začne prebujat in mene zbuja. Da ne rečem, kako borbo sva imela za kovter, celo noč sem pazila, da ga imam na svoji strani pod sabo, ker drugače ga je potegnil k sebi. Saj ne zanalašč, po monovski definiciji je pa sigurno egoist, tako kot sem bila jaz, ko sem ga imela zaštopanega pod ritjo 🙂 Plus, še kako smrčanje. Pa jaz ne maram, da kdo diha vame. Skomplicirana do konca, ampak zadnje leto naspana. Vse ostalo štima, pri spanju sva pa različna. Pa še budilka, moj skoči takoj ob prvem zvonenju, jaz pa preverjam, kdo je bolj trmast, ura ali jaz in se zgolj stegnem, da jo klofnem dol. Sigurno imava zakonsko krizo, kaj pravite je že za ločit se ali naj še malo počakam?

z dvema spalnima prostoroma v stanovanju se lepo izide.
Po mailu ali pa sms se pa zmenita za seks ☺

Samo, da se na Monu ne. Al pa tud 🙂

Super je.
Poanta je pa v tem, da si moraš najti zate “pravo žensko”. Vse to kar si naštel lahko potem še vedno počneš v postelji, pa še kaj več.
[/quote]

Res je, vse se lahko podvoji, tudi prdenje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Najprej skupni sex, potem jo spodiš v dekliško sobo? Boga žena.
Ja pa bod sam če ti neodgovarja

Če si ti predstavljaš “zakon” in ženo” samo tako in zato, da bo “žena” nadaljevala drkanje tvojega tiča, potem ostani raje neporočen 😛

S takim razmišljanjem daš vedeti, da nisi zrel za partnerski odnos, v katerem deliš 24/7 še kaj drugega kot skupno posteljo in golo drkanje tiča.

To so vprašanja za osnovno šolo. Mi smo jih že zdavnaj prerastli.

Tudi midva imava ločene spalnice, že 10 let in nama super laufa. Preveč različne navadi in službe imava, pa motiva eden drugega. Si pa hodiva na “obiske” enkrat jaz k njemu, drugič on k meni.

Poskrbi, da ostaneš svoboden, dokler ti domišljija dela take težave.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

hmm, lepš je zaspat v vroči postelji kot v hladni, ti pa zdej študeraj kej je razlika, avtor…

Zanimivo, jaz pa zelo težko zaspim, če ga ni poleg. Sem se navadila na dihanje in premikanje, da mi zelo manjka, če ga ni.
Glede ostalega, redke stvari so, ki mene na tvju zanimajo, pa še to polovico stvari raje v miru pogledam na računalniku. Tako, da je tv samo njegov, jaz pa poleg berem.
Vse ostalo pa.. mislim, da se je fin delal le prve pol leta, vsa ostala leta pa ga je “sramežljivost” očitno minila 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

New Report

Close