Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vprašanje za poročene moške

Default avatar

osnovna šola

Komedijant je napisal/a:
Kako je hodit spat v isto posteljo z ženo? Ful si ne znam predstavljat. Vse to, da lahko uživaš sam v svoji svobodi, kaj delaš v spalnici - tv, knjiga, prdenje, drkanje tiča, se mi zdi zlo dragocena stvar in si ne znam zamislit kako bi se počutil, če bi se zraven še ena oseba narisala kjer bi mogu hodt spat (luč ugasnit) ko bi si ona to želela, tiščat prst v rit da ne prdnem, itd.

Marsikdo res ne zna ceniti te svobode dokler ni izgubljena.

Ženske vem da drugač gledajo na to. One so že nesrečne če so same, ker ima ženska drugačne poslanstvo na svetu kot moški. Glede prdenja v navzočnosti tipa jih pa itak tudi nič ne skrbi, ker ženske itak ne prdijo.

To so vprašanja za osnovno šolo. Mi smo jih že zdavnaj prerastli.
Default avatar

neui

Naspana zaspanka je napisal/a:
Jaz pa poročena in avtorja razumem. Vsaj glede spanja. Midva sva vsak v svoji sobi, ker jaz rabim ponoči mir. Spat grem vsaj dve uri za njim in potem se moj začne prebujat in mene zbuja. Da ne rečem, kako borbo sva imela za kovter, celo noč sem pazila, da ga imam na svoji strani pod sabo, ker drugače ga je potegnil k sebi. Saj ne zanalašč, po monovski definiciji je pa sigurno egoist, tako kot sem bila jaz, ko sem ga imela zaštopanega pod ritjo :) Plus, še kako smrčanje. Pa jaz ne maram, da kdo diha vame. Skomplicirana do konca, ampak zadnje leto naspana. Vse ostalo štima, pri spanju sva pa različna. Pa še budilka, moj skoči takoj ob prvem zvonenju, jaz pa preverjam, kdo je bolj trmast, ura ali jaz in se zgolj stegnem, da jo klofnem dol. Sigurno imava zakonsko krizo, kaj pravite je že za ločit se ali naj še malo počakam?
Tudi midva imava ločene spalnice, že 10 let in nama super laufa. Preveč različne navadi in službe imava, pa motiva eden drugega. Si pa hodiva na "obiske" enkrat jaz k njemu, drugič on k meni.
Default avatar

Marko

Komedijant je napisal/a:
Kako je hodit spat v isto posteljo z ženo? Ful si ne znam predstavljat. Vse to, da lahko uživaš sam v svoji svobodi, kaj delaš v spalnici - tv, knjiga, prdenje, drkanje tiča, se mi zdi zlo dragocena stvar in si ne znam zamislit kako bi se počutil, če bi se zraven še ena oseba narisala kjer bi mogu hodt spat (luč ugasnit) ko bi si ona to želela, tiščat prst v rit da ne prdnem, itd.

Ženske vem da drugač gledajo na to. One so že nesrečne če so same, ker ima ženska drugačne poslanstvo na svetu kot moški. Glede prdenja v navzočnosti tipa jih pa itak tudi nič ne skrbi, ker ženske itak ne prdijo.
Poskrbi, da ostaneš svoboden, dokler ti domišljija dela take težave.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Popay

hmm, lepš je zaspat v vroči postelji kot v hladni, ti pa zdej študeraj kej je razlika, avtor...
Default avatar

crna_vrtnica

Zanimivo, jaz pa zelo težko zaspim, če ga ni poleg. Sem se navadila na dihanje in premikanje, da mi zelo manjka, če ga ni.
Glede ostalega, redke stvari so, ki mene na tvju zanimajo, pa še to polovico stvari raje v miru pogledam na računalniku. Tako, da je tv samo njegov, jaz pa poleg berem.
Vse ostalo pa.. mislim, da se je fin delal le prve pol leta, vsa ostala leta pa ga je "sramežljivost" očitno minila :)
*** lupus pilum mutat, non mentem ***
** malus omnia in malum verit **
Default avatar

ribica8

Jaz si ne predstavljam spanja brez moje. Njen vonj in dihanje to je pomirjevalo. Moje prdenje njej ni kos, saj ima ona dvocevko. Prenehal sem drkat, saj ga ima ona stalno v rokah. Mislim da imam pravo partnerco..
Default avatar

Vagabund

Najbrž si še bolj pr "tamladih" in zato tako razmišljat. Valjda, vse to česar se zdaj bojiš, da potem ne boš mogel, je odveč. Vse iste stvari boš počel tut z ženo. No, upam da ji ne boš v obraz prdel, ampak v spalnici ti bo sigurno tut ušlo veš... Ampak nima te kej skrbet.
Glede na luč je pa tko - midva z mojo imava običajno tko zmenjen, da v spalnici ne bereva. Tist, ki bi bil na leptopu alpa bral knjigo, to dela v dnevni. Tko, da tam si pa loh do kadar hočeš in kolkr ti paše in maš pržgano luč. Hahahah, tko da ne sekiraj se.
Poznam pa tut pare, ko ima vsak svojo sobo. Skupaj sta ko se crkljata, pol pa vsak k sebi spat... Ne vem, enim paše tko drugim tko... Sprašuješ za drkanje. Zakaj bi si ga drkov? Ok, sem pa tja ne rečem, ampak saj bo žena poskrbela a ne? ;)
Default avatar

general Glanzkopf

Fantazirajo, kako so celo mladost bili alfe. Aja točno ja, zato so zdaj poročeni s srednje grdimi babami, ker so tako hude alfe.
Default avatar

Rok-1

Marko je napisal/a:
Rok-1 je napisal/a:

Super je.
Poanta je pa v tem, da si moraš najti zate "pravo žensko". Vse to kar si naštel lahko potem še vedno počneš v postelji, pa še kaj več.
Res je, vse se lahko podvoji, tudi prdenje. :)
Seveda! Skupna hrana - skupno "veselje" kasneje...
Default avatar

sam fprašam

Naspana zaspanka je napisal/a:
Jaz pa poročena in avtorja razumem. Vsaj glede spanja. Midva sva vsak v svoji sobi, ker jaz rabim ponoči mir. Spat grem vsaj dve uri za njim in potem se moj začne prebujat in mene zbuja. Da ne rečem, kako borbo sva imela za kovter, celo noč sem pazila, da ga imam na svoji strani pod sabo, ker drugače ga je potegnil k sebi. Saj ne zanalašč, po monovski definiciji je pa sigurno egoist, tako kot sem bila jaz, ko sem ga imela zaštopanega pod ritjo :) Plus, še kako smrčanje. Pa jaz ne maram, da kdo diha vame. Skomplicirana do konca, ampak zadnje leto naspana. Vse ostalo štima, pri spanju sva pa različna. Pa še budilka, moj skoči takoj ob prvem zvonenju, jaz pa preverjam, kdo je bolj trmast, ura ali jaz in se zgolj stegnem, da jo klofnem dol. Sigurno imava zakonsko krizo, kaj pravite je že za ločit se ali naj še malo počakam?
Ni te vredna, ne trpi zraven... menjaj budilko?
Default avatar

sam fprašam

Popay je napisal/a:
hmm, lepš je zaspat v vroči postelji kot v hladni, ti pa zdej študeraj kej je razlika, avtor...
A pošlješ ženo pol ure prej v posteljo?
Default avatar

zc37

Lej babe bodo babe. Če je treba prdnt je pač treba. če ne pa lahko skup prdita
Default avatar

zadrega

A ni nekaj najlepšega, ko se po prvi skupni noči zjutraj zbudita in ji rečeš? madona si ponoči lepo prdela)):
Default avatar

Ena južna

Komedijant je napisal/a:

Še zahvalt bi se ti morala če prdnš, ker ji s tem podaljšaš življenje so zdej odkril ;)

http://ordinacija.vecernji.hr/budi-sret ... iti-zivot/
Default avatar

Teta meta

Ugotavljam, da ima avtor fetiš na prdenje. Saj je razumljivo da pol ne dobi nobene. Ampak sigurno kje obstaja kaka z istim fetišem. Pa da bi skupaj špilala duo prdec ob tem ko bi njegov tič od tresljajov veselo plesal lambado, iz njene češplje pa bi sijala mavrica.
Default avatar

bolja polOvica

Teta meta je napisal/a:
Ugotavljam, da ima avtor fetiš na prdenje. Saj je razumljivo da pol ne dobi nobene. Ampak sigurno kje obstaja kaka z istim fetišem. Pa da bi skupaj špilala duo prdec ob tem ko bi njegov tič od tresljajov veselo plesal lambado, iz njene češplje pa bi sijala mavrica.
Majko mila, to je pa doživljajski spis!
Default avatar

bolja polOvica

Poznavalec MONa je napisal/a:
neui je napisal/a:
Tudi midva imava ločene spalnice, že 10 let in nama super laufa. Preveč različne navadi in službe imava, pa motiva eden drugega. Si pa hodiva na "obiske" enkrat jaz k njemu, drugič on k meni.
z dvema spalnima prostoroma v stanovanju se lepo izide.
Po mailu ali pa sms se pa zmenita za seks ☺
Saj veš kako gre: Če imata mož in žena vsak svojo spalnico, se lepo naspita. Povpraševanje po zakonskih dolžnostih se pa zgodi tako: Če mož rabi, mora požvižgat, pa pride žena k njemu. Če se pa ženi zalušta, pa gre do njega in ga vpraša: "Dragi, se mi zdi, da sem te slišala žvižgat?!"