Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bondinke kako skrbite za svoje lase?

Bondinke kako skrbite za svoje lase?

Živjo! 😀
Zanima me kako skrbite za svoje lase, katere šampone uporabljate itd..
Jaz imam vedno tanke in uničene čeprav se pogosto strižem in uporabljam olje za lase. Vem pa da je tudi to problem ker se jih pogosto zlikam ampak na žalost ne morem brez tega.
Tako da me zanima če imate kakšne nasvete za okrepitev las.
Hvalaa lp :))

Zdravo,
čim manj fenanja in likanje absolutno odpade.
1xmesečno obloga iz olivnega olja, šampone uporabljam samo oljne, namesto balzama za lase nanašam maske za lase.

Pred pranjem si naredi doma pripravljene maske iz enega ali kombinacije vec razlicnih olj: oljcno, mandljevo, ricinusovo je super, kokosovo, sezamovo. Tudi majoneza je menda dobra maska. Rumenjak in med, ampak to je izredno tezko potem razcesati.

Masko za lase vsaj obcasno namesto balzama.

Jej proseno kaso, menda je dobra za lase.

Pa cimmanj likanja, seveda lahko tudi brez tega. Predvsem si pa kupi kvaliteten likalnik in ga uporabljaj na nacin, ki cimmanj unicuje lase.

nova
Uredništvo priporoča


Peroksid uniči lase. Las je mrtev in mrtvi ne jedo. Kupi silikon in zakrpaj luknje v laseh.


Peroksid uniči lase. Las je mrtev in mrtvi ne jedo. Kupi silikon in zakrpaj luknje v laseh.
[/quote]
Kak, kakšen, kateri silikon pa? Ne spoznam se na te bolj profesionalne preparate, vem pa, da obstaja Olaplex, ki je menda super.

Hvala za odgovor.

Odgovor ene pobarvane:): šampon za blond lase (proti rumeni barvi, tak vijoličen je), maska za lase – različne, samo da ni z olivnim oljem, na konice po vsakem pranju malo izjemno dišečega olja (ne vem zdaj firme, nekaj na O), se izogibam sušenju s fenom, ne uporabljam likalnika ali teh vročih pripomočkov za ravnanje/zvijanje las.

New Report

Close