Najdi forum

Golota

Z možem in sestrično in njenim gremo v apartma kjer ima notri tudi savno za 4. Pravita onedva da bomo šli še to sprobat.

Malo sem skeptična glede tega. Moška “trdota” pa to …. nevem no …..

Kaj bi vi naredili, pa brez unih pos… se na polno pa take stvari.


Bog nas na svet spravi gole.. za to ima razlog.

Zgolj zato, ker imajo MONovci fetiš na savne, pa ne pomeni, da se boste takoj lotili najmanj incesta ali mini orgije.
Sploh pa, v savni je itak tako vroče, da bi morali tiste, ki vseeno notri flodrajo, razglasiti za ekstremne športnike.

De omnibus disputandum..

Sveta preproščina. Če je savna za štiri, ne pomeni, da morajo biti notri nujno štirje ljudje 🙂 Lahko se zvrstite dva po dva, ker v savni itak nisi celo dopoldne ali popoldne.
Da bi se pa v savnah tipom množično avtomatično dvigovali, pa tudi še nisem opazila.

nova
Uredništvo priporoča

Poleg tega niti ni nujno biti gol, če je to tak problem. Lahko se zaviješ v rjuho npr. Bo pač še rjuha prešvicana.

katera FAKE tema

katera FAKE tema
[/quote]

ja res, tko kot una na Nova24, da so policaji prijeli 159 migrantov, ko je vendar vsem jasno, da jih Erodgan ne pusti iz Turčije sploh.

Oo, bog… pa saj nismo (vsaj večina) moških tako enostavni, da bi bila samo gola ženska dovolj za misli na seks, kaj šele za “dvig”…
Pa še vroče je v savnah. Veliko bolj (če že) paše potem, ko boste že v svojih sobah.

katera FAKE tema
[/quote]

Fake as fake can be. Bolj se bo treba potruditi.

Hudič je, če te je sram lastnega telesa.
Drugače to ni nič posebnega. Golota.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

pa ni. Kako se bodo zmenili kera dva gresta prva not. Zihr bosta prva dva v savni prdnila, da se bosta druga dva namesto v švedski savni, pajcala v turški savni.

Naredi takole, ko pridete v apartma, se takoj slečeš do golega, in z zgledom povabiš, da ti sledijo. Savna bo samo še mala malca.

O krščenmatiček, kakšna dilema.

Ste bili kdaj na morju skupaj? Se pa v kopalke oblecite;)

V savni je tako vroče, da je meni čist vseeno, kolk nagih bab je z mano not in kakšne so.

To je uvod v skupinski sex , začne se v savni konča pa drug pri drugemu v postelji.
Poznam take primere ,nekje je pač potrebno začeti.
To je dobrodošla poteza da si v savni drug drugega nagledate .
Dobiš domišljijo in takoj veš kje boš začel.
Pametna poteza kar tako naprej ,pa brez sramu.
Po želji se vam lahko tudi pridružim.
Me že pošteno rajca.

V savno se ne sme v kopalkah.

Ko boste v svojih sobah. IN še res je.

V savno se ne sme v kopalkah.
[/quote]

Jaz nisem imela nobenih težav – sem vedno v kopalkah v savni.

Prvič slišim za kopalke v savni…

Jaz nisem imela nobenih težav – sem vedno v kopalkah v savni.
[/quote]

Potem še nisi bila v “pravih” savnah.

Da grem v javno savno z neznanci, mi ni problem, v savno z znanci pa grem v rjuhi, ajd, če smo same ženske, še pogledam skozi prste, a že njih mi ni za gledat gole, mešani pari pa sploh, obstajajo rjuhe, ni treba, da vidim vse povešene joške, riti in pimpeke…

:)) Če je za 4, je za 4. Pika. Se bosta pa še nadzornik in kak mimoidoči zravn posavnala, če jih bo premalo. :))

Ja pa mate probleme eni.

Rjuha je zato, da sediš na njej. Just saying.

Mogoče sem za cajtom. ene 20 let nazaj, ko sem malo več hodil po savnah, se folk ni nič kaj dost skrival pred neznanci. verjetno je bila kultura savnanja višja.

V savno se ne sme v kopalkah.
[/quote]

Sauna je v apartmaju, mislim, da lahko malo prikrojijo pravila;)

New Report

Close