Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Evo jest sem zvezda!

Evo jest sem zvezda!

Resno. Dva dni pridem na forum, se vse vrti okrog mene. Celo to čast ste mi dali, da sem vam pregnal stalno forumašico. Evo, laskam si. Resno sem polaskan.
Da bi vedel, da tako vplivam na ljudi, bi šel v politiko. Pa ne vem, mogoče pa enkrat res. Sicer vem, kako delujejo forumi. Eden piše pod sedemdeset imen, hahahahah, pa sam sebi odgovarja. Ampak toliko publicitete pa res nisem pričakoval.
Evo, zdaj sem vam temo odpru, da vidim jutri, ko pridem gor, koliko ljudi se bo razpisalo in koliko bo ogledov.
Zanimivo. Hvala za pester vikend. Mi je bilo v veselje. Resno. Sem si reku že v petek – stari tale vikend bo pa moj, pa kavč, pa še hrano si bomo samo naročil, da ne bomo kuhal. In ja, vidim da sem zvezda.
Zdej pa grem k svojima dvema zvezdicama, me bolj rabita. Tukaj boste pa zmogl tut brez mene pljuvat. Pa pridem enkrat v decembru vam nov let vošči, saj boste tko še zmeraj iste face tukaj.
Lep večer, Vaš Vagabund

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ne zvezda, car si!!! Bravo. ;)))))
O politiki ne razmišljaj,
ti nisi iz tega kova.
Si prepošten in preveč simpatiko ;))))

Solze od smeha. Vaga ti razturas. Post za budale si napisal in pokazal, da res znas z govedom.

nova
Uredništvo priporoča

Robi bi ti napisal, da si tukaj prideš le ego filat, ker si neuspešen kot moški, mož in oče.

Ampak si res zvezda, kapo dol.

Nisem glih pristašica vaših zapisov in neka oboževalka, toda dosežete tisto, kar malokdo…
V prepolni dvorani vsi osupnejo, in požel je poglede…. ko vstopi ta moški :)))

Jojojojojoj… ne morem verjet, da ne skapirate… On kot V. odpre temo in potem sam sebi pod drugimi nicki replicira, odgovarja, sam sebe sprašuje in si deli nasvete,… Haloooo, človek v glavi ni zdrav… Ne nasedajte..

še jaz, pa ne trudi se, ker me ne boš prepoznal. Jaz te pa. In to precej dobro. Pa tudi nedolgo nazaj videla. In tulipan je prav napisala. Saj se boš spomnil dogodka, ampak mene takrat nisi opazil. Če bi me, bi verjetno tako kot dvema drugima takoj častil kavico. Ampak, nisi me videl. Radovljica, lokala ne bom napisala, se pa drži Mercator trgovine.
Prišel si z avtom in z tvojim verjetno sinom. Opažen zato ker niso bile slovenske table, ampak tuje. Nadut. Obupno nadut. Sončnih očal ne dal dol s face niti ko si prodajalki plačeval nakup. No in potem dve bejbi takoj tvoje ime ha ha hi hi ho ho in ti obupno prijazen takoj a mate cajt kavica punce pa to hi hi ho ho. In čez pol ure ste moral dat še eno mizo zraven, ker se je babjad prisedala kot nora. Ti pa glavna zvezda ja, tako kot si napisal. Obupno nadut, ampak jebela cesta, šarm pa maš.

Za tiste, ki pa zdej slino požirate. Ja, ni švoh. Velik mal daljše laske, mal pramenčkov, bela srajčka kavbojke mal natrgane pa črne sončne špegle. Pa zagoret. Ne vem a je v Avstriji tako sonce ali pa si potrošnik z bonusom v solarijih.
In očitno znaš tudi z besedami. Zame premlad in prenadut. Verjamem pa da ti uspeva. Očitno tudi na forumih.
Pa brez zamere

Stari… zapomn si!

Bolje je biti zvezda kot utrinek.

laske,srajcko…tudi ti si zveda..

Saj je. Se niti ni zmotil. Meni eden bolj simpatičnih pa tudi izredno razgledanih tipkotov.

Svaka ti čast, če si uspela identificirat osebo, še krimiči ne opravijo tako hitro…
Ej, kako veš da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ta oseba, al je rekel kje in kaj dela, da si povezala?
Ker vsak drugi ima tuje tablice na cesti 🙂

Samo berem, ne komentiram. Nikdar. Tole pa bom. Ne zato, ker nekdo napiše tako narcisoiden naslov, temveč zato, ker ga kot ena uporabnica, tudi jaz poznam.
Srajčka in dober avto ni vse. Nadut ni, je pa malo vzvišen in težko dostopen. Ko pa ga prijazno ogovoriš, pa res običajno pade kava in prijeten pogovor. Brez plehkih vsebin. Ja. Ima nekaj.

O je on. je. Verjemi. Naši konci so majhni.

Sam sebi odgovarjas?…casa imas prevec..😁😁😁😁😁


Hm…krimiči ti ne bi verjeli.
A mu je pisalo na majici ime, ki ga tu uporablja?

Ali si skopa z info ali kar tako delaš zaključke…

Saj me ta oseba sploh ne zanima, bolj me zanima s kakšno gotovostjo to trdiš…


Bolje biti pijan, nego star.

Vi ste vsi kompletno znoreli jaz pa tud ker vas celo nedeljo berem in se cudim WTF se dogaja
Dobr da je jutr ponedeljek

Sam sebi odgovarjas?…casa imas prevec..😁😁😁😁😁
[/quote]

Uf, branila se ga ne bi. Ampak imam doma boljšega in bolj po mojem okusu. In ni vsak ki kaj dobrega o njem napiše Vagabund. A si mogoče ti?

Hahaha, ma faca si res, ni kaj 😉 kr prid še gor pa jim vrž kakšno kost za glodanje :))
To so huj kot Cia, še ona ne ve kar vedo tile pacienti :)))

Vago ima prov, čist preveč pozornosti mu posvečate.

Krim_

Ne, ni mu pisalo na majici. In ne delam nikoli prehitrih zaključkov. Tisti, ki smo Vagija brali, smo dobili več kot dovolj informacij, ker se o svoji družini in življenju vsaj po mojem ni lagal. Lepo je povedal, kjer je živel ko je bil v Sloveniji in tudi je povedal kje imata s sestro prikolico in tako naprej. Prihaja iz majhnega kraja in dovolj je povedal vključno z imenom in ne bi mogel bit nikdo drug. In tudi sina ima res veliko tukaj in ga videvamo. Žena ne zna slovensko niti pozdravit, pa naduta še ene tristo na uro bolj kot on, pa je že on nad mejo dovoljenega okusnega.Tudi to vemo tisti ki ga poznamo.


Kak poklic pa opravlja? a je dohtar al kej druzga?

Hahaha, majke mi da res :)))
Sm včer mal objav kjer je tud on sodeloval brala, ne morš vrjet res kakšn zblojn folk :))

Kaj je, smrad, a si dobil opomin od modijev in te bodo spet bannali?

Ja, stisni se k svojima dvema zvezdicama, (kaj pa starejši pamž, si pozabil, da si tudi njega naštepal?) in odmagli. Predvidevam, da je vikend izhoda konec in moraš nazaj v bolnico, šizo je treba zdraviti, ni kaj.

Luškan tip, hahahaha s pramenčki, hahahaha, zagorel, hahahaa…… 😛

Res si zmešan, stari!

New Report

Close